Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tanie ubezpieczenie samochodu OC i AC

Utworzony przez werty, 6 czerwca 2011 r. o 21:21
Słuchajcie, jest fajna promocja na ubezpieczenie auta lub motocykla w axa.UWAGA promocja dla KOBIET!! jeszcze lepsza cena! Jeśli skorzystasz z numeru mojej polisy ubezpieczając samochód lub motocykl tylko w zakresie Oc, czy też w pakiecie, dostaniesz 50 zl lub 100 zł zniżki, wiec naprawdę warto to sprawdzić, tym bardziej ze zajmuje to 3 minuty. Krótki opis jak to zrobić: Promocja w AXA "Poleć AXA Ubezpieczenia znajomym". Podając nr mojej polisy AC1906144/01 uzyskasz dodatkową zniżkę 50zl (OC lub AC) lub 100zl (pełen pakiet, pakiet dla kobiet lub ubezpieczenie motocykla) na ubezpieczenie twojego auta! Wejdź na stronę > https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx Wybierz na końcu pierwszej strony w dziale "Dane końcowe" opcję - Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"? zaznacz TAK i wklej mój nr AC1906144/01 lub zadzwoń: 19522 lub +48 22 5999522 i podaj konsultantowi mój nr polisy, tj.AC1906144/01 lub wejdź na: "> www.axa.pl i zamów bezpłatne oddzwanianie NA stronie jest tez opcja dzwonienia ze skype, całkowicie za darmo. AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz dodatkowa zniżkę a ja bon Sodexho. GWARANTUJĘ, ŻE TANIEJ OC I AC nie znajdziesz nigdzie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja niestety nie do końca w takie cudowne promocje wierze. Ceny ubezpieczeń OC, a szczególnie AC bardzo mocno mogą się od siebie różnić i tutaj te różnice siędzają kilkudziesięciu procent. Najprostrze co można zrobić to sobie użyć porównywarki takiej jak Superpolisa.pl - wchodzicie i widzicie wszystkie dostępne oferty, sami możecie je porównać i wybrać tą która najbardziej Wam odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym narzędziem jest kalkulator Cuk, sporo towarzystw porównuje  a do rocznej polisy otrzymasz pakiet porad prawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...