Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uszkodzona szyba

Utworzony przez Artur, 25 września 2015 r. o 14:21
Gdzie wymienić szybę w Lublinie w Golfie IV? Chodzi o przednią. Ktoś może coś doradzić gdzie się udać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Zapraszam serdecznie do filii partnerskiej Nordglass na Nałęczowską 73, gdzie nasi mechanicy wymienią szybę. Dodam, że obecnie koszt wymiany szyby przedniej to koszt jedynie 99zł, a w dodatku otrzyma Pan bon na kwotę 60zł.   W razie pytań pozostaję do dyspozycji.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A same szyby w jakich cenach macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A same szyby w jakich cenach macie?
  Cena zależy od modelu samochodu oraz szyby, która ma zostać wymieniona. Proszę o kontakt z naszym konsultantem pod numerem bezpłatnej infolinii 801 181 181 lub przez czat online dostępny na naszej stronie www.nordglass.pl. Otrzyma Pan szczegółowe informacje o cenniku.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę napisać pozytywną opinię o tym punkcie wymiany szyb Nordglass. Wymiana szyby czołowej w 1h i 10 minut. Sama usługa wymiany w korzystnej cenie 99zł co mnie cieszy, a w ramach tego jeszcze dostałem bon na 60zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oferują w serwisie jakieś dodatkowe usługi?? Bo mam delikatne rysy na szybie i się zastanawiam co z tym można zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aktualnie Nordglass posiada promocje na jakieś usługi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno korzystałem z usług nordglass. Dostałem bon na 60 zł. Do wykorzystania przy następnej okazji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,   Zgadza się, posiadamy aktualnie w naszej ofercie promocję. Klient po wykonaniu usługi dostaję od nas bon na kwotę 60 zł do wykorzystania. Taki bon następnie upoważnia do zniżki 50 zł na usługę wymiany szyby oraz 10 zł na usługę hydrofobizacji szyby czołowej.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a oferują w serwisie jakieś dodatkowe usługi?? Bo mam delikatne rysy na szybie i się zastanawiam co z tym można zrobić.
  Wiem że można wypełnić taką rysę także bez problemu możesz się do nich udać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  Istnieje możliwość naprawy szyby w przypadku mniejszych uszkodzeń. Zachęcam do złożenia wizyty w jednym ze 130 naszych serwisów w celu wypełnienia rys na szybie.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli bon można wykorzystać tylko na te dwie usługi? na naprawę już nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zgadza się bon można wykorzystać jedynie na usługę wymiany szyby oraz usługę aplikacji hydrofobizacji.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mi też ostatnio przytrafiła się przykra sytuacja. Jak jechałem to w szybę uderzył nieduży kamień, ale szyba trochę pękła. Zastanawiam się co zrobić - czy konieczna będzie wymiana? Może da się to jakoś naprawić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nie wszystkie uszkodzenia można naprawić. Te jednak, które zostaną uznane przez naszego fachowca możliwe do naprawy, nie wpływają w żaden negatywny sposób na niebezpieczeństwo. Dlatego zalecam jak najszybsze pojawienie się w serwisie.   Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę autem z naprawioną szybą chyba już ze 3 lata i jak do tej pory wszystko gra.  Wypełnienia ubytku robiłem w Nordglassie więc usługa przeprowadzona została na najwyższym poziomie. Można więc spokojnie w tych kwestiach im zaufać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile sobie liczą za taką naprawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopień uszkodzenia szyby determinuję kolejne działania. Jeśli jest niewielki mamy szanse ją naprawić, cięższe przypadki zmuszają do jej wymiany. W Lublinie dobrym serwisiem jest Nordglass, który z każdą usterką szyby bez trudu da sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalezy jeszcze jak została uszkodzona szyba. Jeśli w wyniku wypadku, to koszt nie jest aż tak ważny, bo pewnie dostaniesz odszkodowanie.   Też słyszałem dobre opinie o Nordglass, może warto właśnie tam?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Nordglass ma też serwisy poza granicami kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...