Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie więcej stłuczek niż w Zamościu lub w Chełmie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2020 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Ilość stłuczekoznakowanie miasta. Lublin jest wg mnie jednym z najgorzej oznakowanych znakami drogowymi miast w Polsce. Myślę, że to przyczynia się do zwiększenia ilości kolizji. Sprawdźcie proszę jadąc po mieście na głównych ulicach, czy kierowcy niebędący mieszkańcami Lublina wiedzą jak mają jechać aby dotrzeć na właściwą drogę wylotową. To jest porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, niemożliwe! Cóż za odkrywcza wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo barany z Zamościa i Chełma przyjeżdżają do Lublina i gamonie się po prostu gubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Lublin ma już obwodnicę i nie musimy jeździć przez tą miejscowość, także nie wiem kto wam psuje statystyki... może miejscowe gamonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wiesniaki nie przyjezdzaly to by nie bylo stluczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić jak cała wieś się zjeżdża codziennie, nieudolnie człapie się po ulicach nie wiedząc jak jechać i jak żyć ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem przez rankomat dopóki nie zorientowałem się, że sprzedają mi to co chcą sprzedać a nie co jest dla mnie korzystne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem przez rankomat dopóki nie zorientowałem się, że sprzedają mi to co chcą sprzedać a nie co jest dla mnie korzystne.
 przez kilka lat kupowałem  pełny pakiet w L.. przez internet ale poszedłem do brokera i cena taka sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo barany z Zamościa i Chełma przyjeżdżają do Lublina i gamonie się po prostu gubią.
 Sam jesteś baran z biblijną wyraźnie jest napisane  MIESZKANCY BUBLINA a nie kierowcy odwiedzający bublin! Czytanie ze zrozumiałem się klania hahahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej burakom postawic światła to by wiedzieli ze na mietowym trzeba jechac, i nie trzeba myśleć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli im większe miasto tym większy ruch na ulicach, a skoro większe natężenie samochód to więcej stłuczek. No, gratuluję autorowi tego rankingu. Powinien dostać za to nagrodę Nobla. A autor artykułu powinien się choć odrobinę zastanowić nad sobą. Dobrze że nie porównał Warszawy do Chełma albo Trójmiasta do Białej Podlaskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im większa aglomeracja tym gorzej, to oczywiste. Wyjątkiem śląskie . Brawo dla nich a my w normie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, oczywiście od razu lubelski ból pupy. I to niepojęte, kompletnie niewyjaśnione przekonanie mieszkańców Lublina, że nie są zapadłą prowincją. Przejedźcie się buraki do jakiegoś większego ośrodka w Polsce zachodniej, zobaczcie co tam się dzieje, jak się teraz miasta rozwijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pamiętać, że miejsce zamieszkania to nie jedyny czynnik wpływający na cenę OC. Dbając o własną bezszkodową historię OC i porównując przed zakupem ceny polisy w porównywarce takiej jak Ubea, można zapewnić sobie o wiele niższe ceny ubezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE ODRYCIE - WIECEJ  AUT- WIECEJ STŁUCZEK .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wiesniaki nie przyjezdzaly to by nie bylo stluczek
  skoro wyraźnie napisano, że chodzi o mieszkańców Lublina to widać gdzie wieśniaki się osiedliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...