Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze, teraz na allegro Janusz nie znajdzie 20 letniego Passata co ma 100 tyś przebiegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdzie, znajdzie. Trzeba było dokładnie czytać artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam że cofnięty prawie o połowę. Gdyby nie cofniety licznik i "niby mniejszy" przebieg to samochody miałyby inną cenę TYLKO na tym cofaniu cwaniaczki-handlarze zarabiają a polaczki cieszą się że kupili w dobrej cenie z niewielkim przebiegiem 10letnie autko. Wierzą ze Niemcy mało jeżdzą ciekawe dlaczego mniej niż Polacy mieliby jezdzić. Polacy z jednej strony cwaniacy -handlarze a z drugiej jak dzieci wierzą w bajki o małym przbiegu starego samochodu. Coż ten naród dalej wieryz w "cuda". Dla mnie to średniowiecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam auto z 2004 roku - kupiłem nowe w lubelskiem salonie - do dziś najechane 65tyś - kto da wiecej???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam auto z 2004 roku - kupiłem nowe w lubelskiem salonie - do dziś najechane 65tyś - kto da wiecej???????????
 mam z salonu z 2009 , i ma 45 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegięcie ! przecież handel polega na oszukiwaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś przekręci licznik "do przodu"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończy się bredzenie o tym jakie to współczesne auta są rzekomo mało trwałe i silniki wysypują się po200 tys.:) jak Januszki zobaczą jakie naprawdę przebiegi mają te ich igiełki nie śmigane od niemca co tylko do kościoła jeździł i w 6 latt zrobił 450 000 km :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutek będzie taki że ceny aut używanych pójdą w górę i ostatecznie to klient dostanie po d.upie. taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te przepisy nie zmienią absolutnie nic. Na początku będzie parę prowokacji, ktoś nawet dostanie wyrok by ładnie to w mediach wyglądało. Problemem jest mentalność ludzi i to, że chcą być oszukiwani. Sprzedawałem samochód z realnym przebiegiem 220 tysięcy km. W bardzo dobrym stanie. Prawie nikt nie był zainteresowany. Jak ktoś przyjechał to cmokał, że wszystko ok. ale ten przebieg... Dlatego dalej popularne będą 10-letnie TDI z przebiegiem 150 tysięcy. Bo dodatkowo trzeba udowodnić, że to sprzedający przekręcił licznik. I to u nas. Bo u Niemca też masowo kręcą, jak wiedzą że samochód idzie za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam auto z 2000 r i przebieg 303 tysiące. Może jest szansa że nie był cofany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zakończy to ten proceder, niemieckie na naszym rynku prawie każde kręcone, dlatego jak brać używane to japońskie. Toyoty z polskiego rynku znacznie pewniejsze, sam mam sprawdzone avensis i lata jak trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tak naciąłem, ale odstępuję od umowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak ma przebieg zapisany w sterowniku i nic wam nie da. A tak Europejska centralna ewidencja i informacja pojazdów powinna byc. Nasz rząd nie wziął pod uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...