Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Z dacią duster jest jak z disco polo". Kusicielka za rozsądną cenę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2017 r. o 12:36 Powrót do artykułu
Artykuł sponsorowany, do tego błyskotliwy jak "norweskie biegaczki bez sterydów."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny artykul. Trafia w sedno. Mam taka wlasnie dusterke ale w odmianie 105KM i od trzech lat, kiedy jej nie oszczedzam (93000km) wciaz przekonuje sie ze zakup tego wlasnie auta to byl dobry wybor. Poza tym coraz wiecej dusterow pojawia sie na ulicach! Aha - troszke przestrzeliliscie z kosztami przegladow- ja w ASO w Bielsku-B. mieszcze sie w kwocie 600zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Większego gówna jak Duster nie ma . Plastiki w srodku, trzeszczy podczas jazdy. A na dodatek pracownik salonu mówi, że za taką cenę tak musi być. To za 60 tys kupię 3 letnią terenowke z prawdziwego zdarzenia. Duster kolo takiej nie stał nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem Dustera 2 lata temu i jestem bardzo zadowolony. Pierwsze informacje znalazłem na Dacia Klub Polska i czytałem kilka testów na Francuskie.pl. Mam 1.5 dCi, 4x4, samochód idealny. Niedrogi, dobrze zrobiony, serwis tani, w środku cisza i spokój do 130 km/h. Polecam każdemu, spalanie 4-5 litrów, chyba, że w terenie typu błoto. Za grosze dołożyłem wyciągarkę, zwisy idealne do lekkiej zabawy w błocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kupisz 3 letnią terenówke nie bitą z udokumentowanym przebiegiem 30tyś od pierwszego właściciela która padnie po pierwszym wjechaniu w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...