Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

żarówki samochodowe

Utworzony przez bienek, 9 kwietnia 2015 r. o 15:58
Zwracacie uwagę na markę czy kupujecie najtańsze no-name? Jeśli markowe to jakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markowe te na "B" i na "H"... jakoś najszybciej przepalały mi się zawsze te na "O" (te nieładnie grożące nazwą, żeby była jasność),
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę, oczywiście patrzę na markę którą sobie już wypracowałem i sprawdziłem, h7 OSRAM to moje oczy auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markowe. Choć zwróć uwagę na to czy samochód służy Tobie przede wszystkim w mieście, czy też poza nim. Od tego zależy również zakup żarówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się najlepiej sprawdziły Osramy, teraz mam ultralife bo głównie jeżdżę po mieście i bardziej dla mnie ważna była trwałość, moc mają niezłą, doświetlają dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nie jestem sam. Wcześniej używałem zwykłych Hella ale padały mi po pół roku średnio. Teraz jeżdżę już ponad rok na Osramach i jest ok. Zrobiłem ponad 15k km na nich. Na plus podoba mi się jak oświetlają pobocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuje markowe ale w dobrej cenie w www.autosklepbydgoszcz.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...