Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajny przepis to teraz każdy musi mieć w samochodzie smarkfona z internetem...tak na wszelki wypadek. Nobla dla idioty który wymyślił jazdę bez dokumentów pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie baranie. Możesz dalej wozić dokumenty w aucie a nie telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ale w czym problem? Miałem stłuczkę, przycheła policja, spisała wszystko itp, itd. Niby ok. Dzwonię do ubezpieczyciela sprawcy, a tam się dowiaduję, że ubezpieczenie dawno wygasło - tak! - policja sprawdzając dokumenty nie zauważyła, że ubezpiecznie było nieważne. I nie było żadnego porblemu, zadzwoniłem do swojego ubezpieczyciela (wszystkie firmy mają obowiązek przyjąć takie zgłoszenie i przekazać do UFG) zgłosiłem szkodę i pieniądze wypłacił UFG. No i po co mi dokumenty sprawcy? Jak się okaże, że nie miał waznego ubezpieczenia przy zgłoszenia szkody zgłaszam sprawe policji i do zgłaszam szkode do DOWOLNEGO ubezpieczyciela, żeby przekazał sprawę UFG...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie co dwa dni dzwonią idioci z LINK4, codziennie piszą maile z nakazem zapłaty (oczywiście tylko w LINK4) ubezpieczenia za samochód. Dzwonią z różnych numerów telefonów i od razu nawijają że nie mam ubezpieczenia OC. Nawet nie chce mi się czegokolwiek tłumaczyć i zawsze rozłączam rozmowę. P.s. Zawsze płacę OC, więc uważam ich za oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przetestowałem to udogodnienie, wpisując swój nr rej. na stronie UFG. Odpowiedź - brak danych. A na 100% mam ważne, opłacone OC. I tak od lat, nigdy żadnych poślizgów. Tak więc przed nami kolejna dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję ,, Nie baranie. Możesz dalej wozić dokumenty w aucie a nie telefon." Ty bedziesz woził dokumenty ale na przykłąd ten który spowoduje kolizję ich nie będzie miał,zwłaszcza jeśli ma nie opłacone ubezpieczenie i co ci po twoich dokumentach ? Jak sprawdzisz numer polisy sprawcy? Pewnie podasz sprawcy swój numer polisy.Nie wiem kto jest tym baranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aplikacja UFG faktycznie może być bardzo pomocna, ale jest pewien problem. Baza UFG nadal nie jest kompletna. Może więc pokazać, że dane auto nie ma OC, mimo że jest ubezpieczone. Dlatego warto samemu sprawdzić, czy nasze auto jest ubezpieczone według bazy UFG, a jeśli UFG pokazuje, że samochód nie ma OC, to lepiej wozić ze sobą potwierdzenie polisy. Katarzyna porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dalej bede wozil dowod rejestracyjny i polise OC a yanosik tez pewnie nie zaszkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z pewnością będzie ułatwiało podróżowanie, ale nie zmienia to faktu, że i tak warto myśleć o pełnym zakresie ubezpieczenia. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasa-żerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta. Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które po-wstały z winy jego właściciela lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samo-chodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpiecze-nia AC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...