Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2 miliardy złotych na media publiczne zamiast na onkologię. Burza po geście posłanki PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2020 r. o 09:12 Powrót do artykułu
JKM ma rację PISory to komuchy !!! Tylko się kamuflują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi przez to umrze w Polsce na raka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie płacić podatki i umierać. Na leczenie nie ma piniendzy !! czego ciemny lud jeszcze nie rozumie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lichocka: tak właśnie wygląda bydło na salonach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej wydane pieniądze z budżetu w historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast na pieniądze dla chorych i potrzebujących, to kasa idzie na propagandę, propagandę pis! Tak dbają o chorych??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka PiS, Joanna Lichocka, pokazała środkowy palec po głosowaniu w sprawie dwóch miliardów złotych przyznanych na TVP przez Sejm RP. To był gest zwycięstwa pani poseł i jej ugrupowania nad opozycją. To także był gest zwycięstwa śmierci nad życiem. Dwa miliardy złotych, które dzisiaj powinny być przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia Polaków. Fundacja WOŚP przez 27 lat wydała na sprzęt medyczny miliard sto dwadzieścia sześć milionów złotych. To nieco ponad połowa tej sumy. Jej rzeczywisty wymiar to 62 tysiące urządzeń medycznych, służących ratowaniu życia i zdrowia. Konkret? Absolutny konkret. Żeby dorównać rocznym dotacjom na TVP, musimy działać wiele, wiele lat. System opieki zdrowotnej Polaków jest w rozsypce. Brakuje 60 tysięcy lekarzy i 100 tysięcy pracowników personelu medycznego. A tymczasem posłanka Joanna Lichocka pokazuje „f**k off” nam, Polakom. I niech nie p***doli, że pocierała nos. Foty pokazują wyraźnie, jaki to gest. To tak dołuje, tak gnoi, to tak dobitnie mi pokazuje, że jestem zero, że nie mam tu nic do gadania… Jestem drugą, trzecią, a może czwartą kategorią obywatela… Do czego już doszło w publicznej debacie? Żądam, aby pani Joanna Lichocka natychmiast złożyła mandat poselski. Obraziła miliony Polaków. A jej partia pokazała, że nasze, Polaków, zdrowie, przegrało z chorym, partyjnym myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez telewizji można wytrzymać. Bez leków na raka nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole opozycji totalnej łączcie się!Ale macie wyżerkę, azś Polacy mają od PIS socjalną pomoc. Tak trzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekką ręką skazali ileś ludzi na śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SĘDZIA ŻUREK POKAZYWAŁ ŚRODKOWY PALEC LUDZIOM NA ULICY  - TOMEDIA MILCZAŁY ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SĘDZIA ŻUREK POKAZYWAŁ ŚRODKOWY PALEC LUDZIOM NA ULICY  - TOMEDIA MILCZAŁY ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holecka na chacie pewnie już drugiego szampana otwiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa miliardy można wybudować szpital
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam prostsze rozwiązanie. Zlikwidować TVszN... Reklamy zostaną w TVP i nie trzeba będzie finansować tego z Budżetu! Utrzymując TVszN skazujemy ludzi chorych na śmierć.... Ot takie tam logiczne myślenie... Może jeszcze samorządy.. Spektakl z Lichocką masakra... Te zoobiektywne media i komentatorzy obejrzyjcie nagranie a nie jakiś fake tworzycie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że Lichocka zostala twarzą kampanii wyborczej Pana Dudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego? Głupi suweren i tak na nią zagłosuje bo lubi jak mu się pluje w pysk. A jak było z Kruk?Plątała się po Sejmie pijana jak świnia a pszenno-buraczani wyborcy PiS wysłali ją w nagrodę do europarlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są Himalaje hipokryzji bolszewickiej sekty pislam, bolszewicką sektę pislam można porównać do ludowego przysłowia - zesrał się śmierdziuch i krzyczy kto tu nasmrodził - !!! oto wizytówka ludzi, którzy mają całe mordy frazesów, religijności a sami zieją złem, kłamstwem, obłudą, złodziejstwem i grabieżą nie spotykaną w Polsce od setek lat !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK SĘDZIA ŻUREK POKAZYWAŁ ŚRODKOWY PALEC LUDZIOM NA ULICY  - TOMEDIA MILCZAŁY ....
 Aha,czyli wszystko ok. Teraz widzicie jakimi debilami są wyborcy pisu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 4 letnich rzadow pis przeznaczyl wiecej pieniedzy na sluzbe zdrowia niz peło przez 8 lat. Wiec w czym macie problem,co sie prujecie. Moze wolicie "pieniedzy nie ma I nie bedzie" jak mowili za tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...