Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agata Fisz, prezydent Chełma: Miasto zmienia się na korzyść

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Przebudowa krajowej 12, to raczej nie pani zasługa...Proszę skończyć z tą obłudą. W Chełmie żyje się fatalnie w porównaniu do innych miast Polski. Polityk PO otwarcie powiedział: "a ch.. z tą Polską Wschodnią."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to był minister Gowin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w dzisiejszych czasach post komuniści mogą mieć jakiekolwiek poparcie, to niewyobrażalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas już zmienić prezydenta Chełma 12 lat wystarczy ! Zdecydowanie powinna nastąpić zmiana, pani Fisz już powinna odejść, koterie nie są dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem głosować na obecną prezydent ale zostanę w domu. Co dla naszego miasta "załatwił" ten poseł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rodzina ja i znajomi popierają Pani Agatę. Zobaczcie jaka determinacja i walka o koryto jest w pisie. Zapraszają różnych swoich prezesów podministrów itp. Mimo tego że pani mazurek policję chełmską i okoliczne ma w kieszeni dalej ona i jej partia chce pochłonąć resztę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem głosować na obecną prezydent ale zostanę w domu. Co dla naszego miasta "załatwił" ten poseł ?
no właśnie - co dla Chełma zrobił raniewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł jak zapobiec wyludnianiu Chełma, obiecać że każdy który wróci zostanie prezydentem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pchaj się A Fisz, jak nie potrafisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....w moim rodzinnym mieście bywam nie częściej, niż 1 lub 2 razy w roku i widzę zmiany na lepsze. Chociażby w porównaniu z czasami prezydentury Bajko. Przede wszystkim działania urzędników w UM. Miałem kilka spraw związanych z regulacjami spadkowymi i spotkałem się nie tylko z życzliwością, ale także z fachowym doradztwem oraz empatycznym podejściem do osoby wiekowej i nieznającej chełmskiej rzeczywistości. Chełmianie wybiorą sobie na prezydenta tę osobę, na która zdecydują się głosować, ale czy na pewno jest u Was miejsce dla kolejnego Misiewicza? Przecież nie jest to miasto kretynów kupujących PiS-narrację głoszoną przez żoliborskiego niedorostka o rzekomym 12 letnim okresie upadku Chełma. Bo i skąd on może to wiedzieć? Czyżby przez tę dekadę (z kawałkiem) w ogóle interesował się "Perlą Wschodu"? On nawet nie wiedział, że takie miasto istnieje. No chyba, że ojciec uczył go o Manifeście PKWN, czego wykluczyć nie można ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak! Mikus i wszystko wiadomo! Nic za darmo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiszowa 12 lat rzadzi w Chelmie i co sie poprawilo? To ze powstal basen i kilka osiedlowych uliczek wyremontowanych? Buahaha zarty. Chelm wymiera i to widac jak sie tutaj wjeżdża. Wstyd jak wyglada rejowiecka jak Ukraina, zamykanie sie na inwestorow, dlug muasta rosnie, mlodzi uciekaja, miasto lumpeksow, promocja lezy, brak zakladow produkcyjnuch, oplaty za wode kosmicznie drogie. To jest dobry gospodarz? Czas dac szanse komus nowemu bo stary gospodarz przespal. Chcecie poprawy w Chelmie? Zaglosujcie na Banaszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chce żeby było lepiej, nie głosujcie na Banana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jesteśmy na liście miast którym grozi upadłość sami zobaczcie na którym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzac z perspektywy moich 66 lat to wlasnie ostatnie 12 dalo duże zmiany na lepsze.Kto tego nie widzi powinien udac sie do lekarza zanim bedzie za pozno. Reasumując ja z rodzina niemala zaglosujemy na Pana Fisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...z niedowierzaniem przyjąłem do wiadomości zaangażowanie B. Mikusa w kampanię wyborczą PiS! Czyżby wierzyciele już tak mu dokuczyli, że potrzebuje dopływu świeżej gotówki bez względu, skąd ona popłynie? Łatwo jest stracić zarówno twarz, jak i przyjaciół szanujących siebie. Coś musi być na rzeczy, jeśli do niedawna uczestnik licznych manifestacji KOD tak diametralnie zmienia front zaangażowania politycznego! Jak już ktoś napisał...nic za darmo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Yogi bear: Czy można polegać na kandydacie szukającym poparcia u ludzi pragnących zaistnieć środowiskowo pomimo horrendalnych zobowiązań wobec komorników? To lekko trąci jaką fałszem i brakiem wiarygodności całej formacji PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiszowa miała swoje 5 minut i to 3 x. Zmiany ? nawet nie chce o nich pisac bo nie chce ugotować sie w srodku ze zlosci. Po prostu czas zmienic ta kobiete. Na pewno moj glos oddam na kontkandydata i nie obchodzi mnie ze pisowiec bo moze wkoncu sie cos zmieni a tak czuje sie jak w jakiejs zapomnianej prozni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja głosowałem na Grabczuka ale odpadł. Teraz zagłosuje sobie na tego z PISu bo na pewno nie wybiore SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosowałem kiedyś na Tyminskiego, teraz na Baszanaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...