Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda: Niektóre produkty zdrożały, ale potaniał olej [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2020 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Staniały też lokomotywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łolej" to i głosuj na Andrzeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszego Prezydenta nie trzeba obrażać, on sam się kompromituje swoimi wystąpieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS podniósł wiek emerytalny rolnikom!? Nie zagłosuje na Dudę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzeba zatankowac do pelna bo chyba go brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak staniał z 4.80 za litr na 7.0 za litr .... a i masło z 3.80 na 5.80 za kostkę , ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,śledzie z 9 zł za słoik do 16 zł. Lubię cię Panie Duda i będziesz miał mój głos ale nie pieprz bez sensu w tematach o których nie masz pojęcia bo wkur**asz ucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej dude.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha więc dziecku zamiast kanapki mam dać słoik z olejem???? I taki ktoś ma być prezydentem???? Bez jaj, nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było "...ole ole Olek, na prezydenta tylko ty....". Teraz jest "....łolej, łolej Andrzeja na..........." i tu mi nie pasuje ten "prezydent".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staniały też lokomotywy.
 brawo za cięty dowcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staniały też parki. W Lublinie remont Ludowego kosztuje 40 mln, a a zrobienie nowego na Górkach ma kosztować 10 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha więc dziecku zamiast kanapki mam dać słoik z olejem???? I taki ktoś ma być prezydentem???? Bez jaj, nie.
 nie nie nie, on już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duqa ty się ciesz że olej potaniał bo ci się przydawał przez 5 ostatnich lat w bliskich spotkaniach z kulawym zamiast wazeliny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olej Dudę w maju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosną ceny niezbędnych produktów takich bez których nie można się obyć w gospodarstwach domowych . Ceny tych produktów najbardziej uderzają w tych najuboższych . Dzisiaj już nie ma tańszej kaszanki czy salcesonu , ziemniaki w cenie jabłek a jabłka droższe od tych sprzed trzech lat o 35 % . Na wiosnę za 3 kg. kapustę trzeba było zapłacić 15 zł . Niegdyś kapusta była strawą dla biedaków a dzisiaj stała się luksusem . Weźmy takie podroby których cena jest dzisiaj równoważna tej za którą kupowaliśmy równowagę łopatki , żeberek . Cena jajek z 60 groszy na 90 za sztukę . natomiast nie słyszałem żeby zdrożały mercedesy ,toyoty i wczasy na Teneryfie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lokomotywy? Też potaniały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A olej do głowy nie potaniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda idź i nie wracaj. Wstyd dla Polski mieć takiego prezydenta jak ty czleniu. Małej se tego taniego oleju do łba. Może ci coś pomoże ale wątpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedźcie do Niemiec to zobaczycie jak ceny ostatnio poszybowały w górę. Wędlina, pieczywo, a zwłaszcza słodycze. Widać ten PiS ma duuużo większy zasięg. Nawet Angela nie jest w stanie opanować ich złego wpływu na ceny. O mediach i kosztach wynajmu nawet nie wspomnę. A Kindergeld bez zmian?! A teraz do rzeczy. Największe podwyżki były za Tuska. Pamiętam jak dwukrotnie zdrożał chleb z 1.20zł do 2,60zł. Wowczas nauczyłem się jeść kajzerki. Co do wspomnianych ziemniaków. Przed erą Tuska 60-80gr. Za Tuska 2-3zł?! Zacząłem wcinać kalafior i kapustę. O cenie paliwa nawet nie ma co wspominać. Kaźdy pamięta. Przed wyborami 3,95-4,10. Po wyborach "A teraz paliwo moźe być i za 7 zł". Na całe szczęście zatrzymało się na 5,95zł. No i dla niedouczonych ekonomistów. Zwlaszcza tych z nowocześniejszej platformy obywatelskiej. Nie ważna jest cena. Ważne ile za pensję jesteśmy w stanie zakupić. W Niemczech paliwo jest za 1,33€, czyli jakieś 5,58zł. I mogę za pensję w euro zakupić 4x więcej paliwa jak ongiś w Polsce. Niestety w Niemczech bez auta trudno o porządną pracę. To o ile pensja wzrosła za Tuska, a ile za Morawieckiego? I wszystko jasne. Możecie pluć się i tworzyć niesamowite historie o maśle, pietruszce, a obecnie o oleju. Prawda jest taka, że na więcej można obecnie sobie pozwolić. O ile platformowe samorzady nie podniosą dziesięciokrotnie opłaty na śmieci. Dziwne, że w moherowych miastach nie ma tego problemu. Tak to działa. Chcecie, by ktokolwiek uwierzył w wasze miauczenie, to pokażcie, że jesteście za ludźmi. A nie za dojściem do koryta. Bo egzamin z 13 emerytury oblali rowno z PO, .N, SLD, a zwłaszcza z PSLu senatorowie. No i gdzie wasza troska o to za co kupi ten chleb emeryt? Emeryci i my ich dzieci dokładnie wiemy. GDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda idź i nie wracaj. Wstyd dla Polski mieć takiego prezydenta jak ty czleniu. Małej se tego taniego oleju do łba. Może ci coś pomoże ale wątpię.
 "Małej se"buraku bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...