Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TVP mało, pielęgniarkom też mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PIS teraz żałuje. Mój głos stracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobił, przesunięcie tych pieniędzy na onkologię to czysta demagogia, tam ile się nie wsypie tyle zostanie zmarnowane.
 Za to w tvp się nie marnują? Dla przypomnienia wpakowali tam już ze 4 mld i ciągle mało. W każdej firmie za takie szefowanie gdzie firma nie zarabia pogoniliby takiego Kurskiego. Mam nadzieje, że ludziom jeszcze nie odebrano mózgi i podczas wyborów wybiorą prezydebta z innej partii aby władza nie miała swojego podpisywacza wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja zapadła nie zaglosujemy na dude.
 To nic nie da. Bedący przy żłobie dopuszczą się każdego szwindla i Adrian dostanie nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy przeciwnicy budżetowego finansowania TVP i PR, zaapelujcie do właścicieli TVN, POLSAT by te ograniczyły koszty działalności, chociażby zmniejszając wynagrodzenia celebrytów, a zaoszczędzone pieniądze niech przekażą na onkologie, o którą tak dba opozycja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkrakiwg Pana Dudy  POszli do sraki. Mają swego babsztyla z wielką glacą co Jej dziadka Piłsudski POgonił z Belwederu i.... zaPOmniała o sukcesie dziadka.
 PiS ma takich jak Ty z wielką pustą glaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd!!!! Tym podpisem Duda stracił mój głos i całej mojej rodziny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś komentarz redaktora naczelnego? Jakie jest jego stanowisko w tej sprawie????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali pieniądze na swoją propagandę w swojej telewizji, zamiast dać chorym i potrzebującym! Nigdy więcej nie zagłosuje na PiS i Dudę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS na plan. Pustki w budżecie, ZUS nie ma pieniędzy, to po co dokładać do służby zdrowia. Jak wirus przetrzebi trochę dziadków to zaoszczędzi się kupę kasy na emeryturach. I będzie więcej kasy na propagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miliardy przekazał pis naszych pieniędzy na własną PROPAGANDĘ. Jak tak można? Ano można gdy los i zdrowie obywateli nie jest dla pis ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent Podpisał po bez tej kasy PiS zatonąłby wraz z Duda! Przecież cała jego kampania i propaganda Bedzie szła w tvpis, to bez tej kasy nie byłoby takiej promocji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby nie pomóc ludziom w ciężkiej chorobie.
 Platformiarze i arbuzy zakosili 250 mld zł z OFE i jedli osmiorniczki  idz do nich niech ci palancie dadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby kazdy płacił abonament, nie trzeba by rekompensat. Mam telewizor - placę abonament. Tvp dostala kasę za tych, co nie placą a teraz nagle im na wspolnym dobru zależy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd!!!! Tym podpisem Duda stracił mój głos i całej mojej rodziny!!!
 Tym podpisem zyskał mo j głos i kilku moich rodzin wygra w pierwszej turze  a wtedy bedziecie kwiczec i wyć jak wilki na polanie w bieszczadach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to DNO. Najbardziej zakłamana partia w historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO przez 8 lat rządów ukradło znacznie więcej. Propaganda Kodawy Końskiej to obłuda, fałsz i granie na emocjach ludzi. Ile pieniędzy na onkologię dawało PO a ile daje PIS? Odpowiedzcie na to pytanie sami sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj slychac kwik twoj z samego rana bo wiesz ze Duda zrobil zle i przegra wybory, tym samym odetna cie od koryta i cieplej posadki i kasy i dopiero wtedy bedzie kwik i wycie!!!!! i co ci wtedy zostanie? pisanie tylko komentarzy ale juz w doemu a nie w pracy :)  NIE ZAGLSUJE NA DUDE, tym podisem stracil moj glos i mojej rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żeby nie pomóc ludziom w ciężkiej chorobie.
Platformiarze i arbuzy zakosili 250 mld zł z OFE i jedli osmiorniczki  idz do nich niech ci palancie dadzą
 A PiS zabrał resztę z OFE i jakoś nie narzekasz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa na propagandę i kampanie Dudy w tvpis podpisana! A co z ludzmi chorymi? Rak sue zachowuje prezydent? Słucha przędą a nie głosu ludu? Stracił mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...