Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aniołki Kaczyńskiego na szkole. Plakat wisiał na drzwiach

Utworzony przez jan77, 3 października 2011 r. o 20:51
Gdyby to był plakat posła hetmana, który już zakupił wszystkie kwity, żeby się przeskoczyć na "lepsze" to nie był problem. Wspomnicie moje słowa glosy kupione i Hetman posłem zostanie, chyba, że ja jestem jasnowidzem. A Pan Wiejak jak myśli? Ukartowane czy nie? Jeśli Hetman posłem nie zostanie ma Pan u mnie piwo RN- polskiej produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LA LA LALALALA DZIEEEEWIĘĘĘĘTNASTKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komando ryżego zawsze czujne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wiecej PIS-u!!!! Nawet na plakatach,a Ta a nie obrazaj premiera bo sam moze jestes ryzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Pana Dyrektora, a peowcy mówią, że za PiS-em tylko ciemne mohery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 października wygoń z Polski PO-lszewika 9 października wyrzyć platwusa do śmietnika. Polska to My, a nie Donald i jego psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, mi problem Na prowincji dzieci są wożone do szkoły autokarem szkolnym "wymalowanym" reklamą kandydata PiS (no i cóż mamy taką władzę w gminie) i nikt się nie obraża tylko dzieciaki niechcący plują na autokar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych co zapomnieli: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081121/KRAJSWIAT/875540592 TO INDYWIDUUM PRAGNIE BYŚMY DAWALI MU NA WÓDKĘ PRZEZ KOLEJNE CZTERY LATA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Portier powiesił plakat nieświadomie." hahahahahahahahaa czyżby był pijany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest zagranie PISu przy lokalach wyborczych i przy kościołach. Ale nie każdy myśli tak jak prezes tej partii....całe szczęście !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...