Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bunt w lubelskiej Wiośnie Roberta Biedronia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2019 r. o 21:42 Powrót do artykułu
I teraz zobaczymy co za nowa jakość w polityce. Stawiam na to, że włos jej z głowy nie spadnie, bo za dużo wie i nie będzie się jej można tak łatwo pozbyć. I taka z tej Wiosny zmiana, że jeden pawian przesunie drugiego pawiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety z wąskim ustami należy omijać szerokim łukiem. Są podłe i wredne. Sprawdzone na 100% (zastanówcie się panowie, dlaczego kobiety m.in. powiększają sobie właśnie usta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta dostała przekwitu - myślę że moja diagnoza jest trafna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jednego z kandydatów na europosła Wiosny nie zatrzymywało ostatnio CBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam Monika widać że lubi na ostro a fujarki z wiosenki mięciutkie, z plasteliny, gamoniowate to i się nie skapowali jak z Monisią można brykać. Co tu się oburzać, kobita fajna, ostra, zdecydowana z taką to i radocha i satysfakcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wiośnie to molestowac mogą, ale gdyby to dotyczyło kk to hooo hooo
Naucz się odróżniać mobbing od molestowania, a potem się wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam fakt, że istnieją w Polsce partie lewackie to splugawienie dziedzictwa Bożej Prawdzy, Nadzieji i Miłości ofiarowanej nam przez Matkę Boską. To również profanacja duchowej spuścizny pozostawionej nam w wotum przez umierającego Jana Pawła II. Moim zdaniem wybory nie mogą być anonimowe, wtedy jak za czasów Powstania Warszawskiego można byłoby wyłapać zdrajców Ojczyzny.
Twoja wypowiedź, to splugawienie języka polskiego, więc może lepiej nie zabieraj głosu. A bycie Polakiem nie jest równoznaczne z byciem katolikiem. I tego się wreszcie nauczcie Ty i Tobie podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z twarzy taka wredota trochę.. Coś w tym jednak jest tj. często charakter widać po "twarzy" (nie jest to reguła oczywiście) ale u kobiet wąskie usta i wąskie oczodoły są oznaką chęci władzy i bezkompromisowosci..
A u facetów? Czyżby i JarKacz pod to podpadał?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie mów nikomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A prosiłam Cię " Nie mów nikomu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Monika, nikt mnie nie bzyka, choć bardzo bym tego chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już z wyglądu tej baby widać że jet to prawda czy nie powinno się takich ludzi eliminować z polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do koryta sie nie dopchała a juz władza pierdo-lnęła do pustego łba, tak to jest jak byle gowno dopcha sie do pseudo partii. Tolerancja wedlug wiosny hahaha :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokumenty przekazywane w środku nocy? Na cmentarzu czy na śmietniku? Od PO się uczyli dyplomacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Wiośnie już Jesień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bara bara bara riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie mów ...biedroniowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje jak WIOSNA jest zepsuta, skoro dalej jest tam cała masa osób, która nie widzi problemu i godzą się, że "to wszystko tylko na pokaz". I żeby nie było, że to tylko jeden przypadek - jedynka z Dolnośląskiego(facet biedronia) stwierdził, że nie doszły go słuchy o mobbinu, a przecież mamy zdjęcia wiadomości gdzie przyjmuje do wiadomości! Precz z wiosną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat JP2 w spadku zostawił systemowe krycie przestępstw seksualnych w Kosciele Katolickim. Łącznie z tymi najgorszymi - przeciwko niewinny dzieciom. Więc przemysł raz jeszcze swoją wypowiedź... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie ten śmietnik - kogo to interesuje? Samych chętnych do koryta znowu i zabawy wewnętrzne. Przestańcie już zawracać nam głowę. Ludzie mają inne problemy - bytowe, a te zabawy nic nie wnoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...