Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cezary Kucharski: Wchodzę do gry

Utworzony przez lbn, 15 września 2011 r. o 15:11
Nagle przypomniał sobie cwaniaczek o istnieniu takiego miasta jak Lublin i Łuków. Niech ten "typek' lepiej usunie plakaty wyborcze wiszące w niedozwolonych miejscach bo są ich setki!!! Nie wspomnę o plakatach walających się na trawnikach. WYBORCY PAMIĘTAJCIE KTO ZAŚMIECIŁ NASZE MIASTO A OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY MA W GŁĘBOKIM POWAŻANIU!!! PS. Gdzie jest Straż Miejska?! Może komendant SM wreszcie ruszy swoje du..psko i się przejedzie po Lublinie. Wtedy zobaczy jaki jest syf i samowolka a jego ludzie nic z tym nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skargi z żądaniami usunięcia niewłaściwie umieszczonych plakatów można kierować: ck@cezarykucharski.pl lub ulabancerz@cdf.lukow.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj Hetman mówił w debacie w TVP o "świetlikach", to i Kucharski podchwycił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na : http://www.youtube.com/WojtekWilkTV?gl=PL&hl=pl#p/a/u/0/iUakAHqe7PU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE TRZEBA MIEĆ W SOBIE PAJACA BY STARAĆ SIĘ O KORYTKO W SEJMIE. NIE WAŻNE JEST TO CO MÓWIĘ,CZY Z SENSEM, CO MAM DO ZAOFEROWANIA POLAKOM, WAŻNE JAK UMIEM SKUTECZNIE PAJACOWAĆ!!A TO Z KOLEGAMI W MARYNARKACH, NAŁOŻYMY KASKI I BĘDZIEMY PRZED KAMERAMI ŁOPATKAMI PIASEK SYPAĆ DO TACZKI, A TO POSKACZEMY Z PIŁKĄ,A TO PRZETNIEMY PIĘĆ RAZY WSTĘGĘ NA DRODZE KTÓRA KOŃCZY SIĘ W POLU,A TO POKAŻEMY SIĘ Z CÓRKAMI!!NIE WAŻNE JAKA JEST WARTOŚĆ MERYTORYCZNA,WAŻNE BY ZŁAPAĆ NA TO TAKICH IDIOTÓW JAK JA I DOSTAĆ UPRAGNIONY STOŁEK, A POTEM TO JUŻ KASA,DALSZE POSADKI I KOLEDZY KTÓRZY DO EMERYTURY NIE OPUSZCZĄ W BIEDZIE!!TO JEST POLSKA POLITYKA I JEJ MIERNI PRZEDSTAWICIELE!!I ZDZIWIENIE,ŻE POLSKA JEST PRZEZ KAŻDYCH OLEWANA, ŚMIEJĄ SIĘ Z NAS,Z NASZEJ CIEMNOTY, PROSTACTWA!!POLECAM WIKILeaks!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pablo napisał:
Ja stawiam na : http://www.youtube.com/WojtekWilkTV?gl=PL&hl=pl#p/a/u/0/iUakAHqe7PU
Ten twój Wilk niech też pousuwa plakaty, których też pełno wisi w niedozwolonych miejscach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta łachudra ma czelność happeningi robić! Cale miasto zaje*ane w jego obrzydliwej mordzie na ogromnych plakatach, zasłaniających widoczność miedzy innymi na ul. Jana Pawła II gdzie zginął rowerzysta. Ludzie w mieście mają już dość i na pewno na wyborach dadzą o tym znać i was, śmierdzących obrzydliwców przepędzą jak najdalej stąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matoły w piłkę grają i lubelszczyznę maniacką zachwalają,a potem do parlamentu się pchają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś sobie nie przypominam żeby pan miał kiedykolwiek jakieś związki z Lublinem i regionem oprócz pochodzenia. Ostrzegam panie i panowie przed wyrzucaniem głosów w błoto na takich ludzi jak Kucharski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kucharski proszę mi powiedzieć co wie pan na temat Lubelszczyzny ich mieszkańców jakie mają bolączki problemy,z jakim trudnościami boryka się Lubelszczyzna czego brakuje z czym trzeba walczyć ,co zrobić aby powstały nowe miejsca pracy na Lubelszczyźnie itp itp .Odnoszę wrażenie ze robi pan z siebie totalnego deb***a startując w nie swoim mieście nie znając lokalnych problemów.Drodzy wyborcy macie przykład jak partie rządzące robią z nas idiotów wystawiając jakiś pacanów którzy nie maja bladego pojęcia o regionach których startują.Mój głos na pewno pójdzie na kandydata który mieszkai żyje w moim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w godzinach pracy na konferencji robiła Pani Wicewojewoda i członek Zarządu? Czy podatnicy mają płacić za ich lanserstwo? To jest nie etyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto głosowac na człowieka Cezarego Kucharskiego medialnego ktorego zna cała Polska sportowa a nie na ciepłe KLUCHY ,on wraz Hetmanem i innymi posłami jest w stanie więcej załatwic niz całe PIS czy SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a skąd Pan przybył Panie CK, kto Pana tak wysoko na liście umieścił? co Pan robił oprócz kopania? i ten lans Paniwicewoj..., która na szczęście odpadła... inni pracują każdego dnia, pomagają, współpracują... skąd się biorą jacy tacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary Kucharski pochodzi z Łukowa. Bardzo dobry piłkarz, inteligentny gość. Ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na PIS na Elę Kruk, tylko prawdziwi Polacy powinni rządzić naszym krajem http://www.youtube.com/watch?v=_xPeZqN5HYU&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej dostaniesz czerwoną kartkę i wyjdziesz z gry niż ci się zdaje.Z twoimi doświadczeniami to lepiej zajmij się szkoleniem młodzików w Łukowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym mu dał szansę; coś tam coś tam przecież potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MĄDRYCH I INTELIGENTNYCH (NIEWIELKIEJ GARSTKI SPOŁECZEŃSTWA!!!).http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4Tv1dd26frg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: radar.latwy.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...