Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dawni koledzy z PiS wodzą się po sądach

Utworzony przez pawel, 18 września 2011 r. o 20:42
Mam przyjemność(wątpliwą) znać tych ludzi.Jest to grupa zapyziałych intrygantów i pieniaczy.Uważają się za najmądrzejszych na świecie (jak to PIS-owcy),a tak naprawdę to nie ma o czym z nimi porozmawiać.W Lubartowie większość ludzi zaczyna ich unikać i eliminować ze swego otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Mam przyjemność(wątpliwą) znać tych ludzi.Jest to grupa zapyziałych intrygantów i pieniaczy.Uważają się za najmądrzejszych na świecie (jak to PIS-owcy),a tak naprawdę to nie ma o czym z nimi porozmawiać.W Lubartowie większość ludzi zaczyna ich unikać i eliminować ze swego otoczenia.
Uważaj pawełku, ponieważ jesteś anonimowy, to oni też nie będą mogli ciebie uniknąć. I tak spotkacie się choćby na ulicy . Tak na poważnie, twój tekst jest zwyczajnie głupi. Przecież ktoś w tym sporze ma chyba rację, a ty wrzucasz ich do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Uważaj pawełku, ponieważ jesteś anonimowy, to oni też nie będą mogli ciebie uniknąć. I tak spotkacie się choćby na ulicy . Tak na poważnie, twój tekst jest zwyczajnie głupi. Przecież ktoś w tym sporze ma chyba rację, a ty wrzucasz ich do jednego worka.
Tak naprawdę to w tej sprawie nikt nie ma racji.Obie strony od jakiegoś czasu się opluwają.Sąd -przypuszczam- będzie miał za zadanie ocenić kto opluł więcej(to będzie trudne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Tak naprawdę to w tej sprawie nikt nie ma racji.Obie strony od jakiegoś czasu się opluwają.Sąd -przypuszczam- będzie miał za zadanie ocenić kto opluł więcej(to będzie trudne)
Ja zrozumiałem z tego artykułu, że to Gregorowicz jest oskarżycielem za konkretne pomówienie jego osoby. Możesz pawel wskazać, gdzie i w jaki sposób pomawiał on oskarżonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Uważaj pawełku, ponieważ jesteś anonimowy, to oni też nie będą mogli ciebie uniknąć. I tak spotkacie się choćby na ulicy . Tak na poważnie, twój tekst jest zwyczajnie głupi. Przecież ktoś w tym sporze ma chyba rację, a ty wrzucasz ich do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł jeśli uznajesz ,iż nie ma z nimi o czym rozmawiać, bo to pisowcy , to ja wiem dobrze, że ty nie sięgasz im mózgiem do obcasów , jak to po-pa-prań-cy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tulo napisał:
Paweł jeśli uznajesz ,iż nie ma z nimi o czym rozmawiać, bo to pisowcy , to ja wiem dobrze, że ty nie sięgasz im mózgiem do obcasów , jak to po-pa-prań-cy.UWAGA FANATYCZNY MOHER ,BERECIK UCISKA W BRAK MÓZGU,SŁUGUS KLECHÓW,UWAGA,UWAGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...