Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk przyjedzie w sobotę do naszego województwa

Utworzony przez Morrigan, 21 września 2011 r. o 20:51
Tusk w aktualnej sytuacji jest jedynym rozwiązaniem. Powinniśmy za wszelką cenę odesłać na boczny tor sektę pisowską, która doprowadziłaby kraj do napięć i awantur politycznych, do izolacji w Europie i świecie. Kaczyński ze spółką to paranoicy, chorzy ludzie, burzyciele spokoju, to dramat dla Polski. W/g mnie każda inna opcja polityczna byłaby lepszym rozwiązaniem dla Polski od sekty kaczorowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu sam jesteś paranoik i burzyciel mojego spokoju! a dla ciebie jedynym rozwiązaniem jest zamknąć mordę i iść na wybory! nie agituj za byle kim tylko napisz co zrobił Tusek dla ludzi ich biedy i bezrobocia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded a to zrobil....mało??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę głosował na PO i TUSKA bo jest antypolski, antyrodzinny nie pro-rodzinny, przyjazny dla starszych ludzi bo odebrał refundowane ważne leki, sprzedaje polską gospodarkę,zamyka polskie przedsiębiorstwa, prywatyzuje banki, zastrasza społeczeństwo, zabrania wypowiadać sie w Onecie i w TVN,bo paliwo jest bardzo drogie,bo dużo jest pracy dla młodych,bo żywność zdrożała o 60% przez 4 lata, bo stać mnie na coraz mniej, bo jestem zmuszony wyjeżdzać za granicę na zarobek sezonowy aby dorobić do pensji, bo coraz mniej zarabiam,bo skuteczne są zmiany w szkolnictwie GIMNAZJA,bo młodzież ma super perspektywy na przyszłość w Polsce,bo jest antykościelny!! TAK BĘDE GŁOSOWAŁ NA TUSKA i PO!! bo jeszcze nie zdycham z głodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie zdycham z głodu jeszcze nie wsiadam do białej lokomotywy i pójdę odebrać 1 głos ekipie która obiecywała irlandię a zawiodła na całej linii fałszywy uśmiech tuska jest nie do zniesienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukcesy PEŁO - budowa autostrad w Polsce wschodniej: http://bi.gazeta.pl/im/2/10361/m10361162.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...