Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurowybory 2014. Wyniki sondażowe wyborów do Parlamentu Europejskiego. Kto wygrał?

Utworzony przez lelek kozodój, 25 maja 2014 r. o 22:22
23 % - to zapewne wynik godny miejsca w historii ale tej w negatywnym znaczeniu.Też mi wynik.Na 33mln. osób uprawnionych do głosowania głosowało ok.7 mln.Z tego spora część oddała głos nieważny. To jakie poparcie ma ta garstka śmiejących się celebrytów?? Sami osądźcie. Polacy pokazali że celebrytów twitterowych i złodziei maja tam skąd kurze jajo wypada. Myśleli że jak będą pletli o Ukrainie to naród na nich zagłosuje...Naród pokazał  2 palce w wiadomym geście. I Ukraina wam nie pomogła...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 % - to zapewne wynik godny miejsca w historii ale tej w negatywnym znaczeniu.Też mi wynik.Na 33mln. osób uprawnionych do głosowania głosowało ok.7 mln.Z tego spora część oddała głos nieważny. To jakie poparcie ma ta garstka śmiejących się celebrytów?? Sami osądźcie. Polacy pokazali że celebrytów twitterowych i złodziei maja tam skąd kurze jajo wypada. Myśleli że jak będą pletli o Ukrainie to naród na nich zagłosuje...Naród pokazał  2 palce w wiadomym geście. I Ukraina wam nie pomogła...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowanie to mało powiedziane. Dużo ludzi narzeka na PO, dużo narzeka na PIS, następnie idą głosować na PO i PiS. Ma się wrażenie, że sondaże i wyniki wyborów są fałszowane. Jak to jest możliwe, że dwie najbardziej znienawidzone partie zdobywają 2 pierwsze miejsca? Ludzie często tłumaczą się: "Głosuję na PO, bo nie ma nic innego". Teraz było! Był Gowin, był Ziobro, był Ruch Narodowy i jeszcze inni. Dla każdego coś miłego. Dlaczego nie rozbić tego przeklętego podziału sił Tusk-Kaczyński. To nie służy Polsce. No i 7% Korwina, gościa, który jest kibolem polityki i jak sam mówi, chce wszystkim odebrać prawo głosu. Szok. Opamiętajmy się. Wybory to nie rozrywka, to nie miejsce na zabawy. Nie potrzebujemy więcej showmenów i skandalistów. Można mówić, że głosowanie to przywilej, ja myślę jednak, że to bardziej obowiązek. Dzisiaj mniejszość zadecydowała o większości. Bo większość stwierdziła, że politycy to kłamcy, lenie i krwiopijcy. To ci nowina. 80 procent Polaków odwróciło się plecami i powiedziało: "Ja się tak nie bawię!"- dziecinada. Nie róbmy z polityki piaskownicy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzę wszystkim polakom,żeby wreszcie zmądrzeli. brak słów i sił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS 47% na lubelszczyznie zenada. Dlatego nic u Nas sie nie dzieje . Rzad ma w dupie wyborcow PiSiorow dlatego jestesmy Polska C. Mam nadzieje ze wszystkie mohery nie dozyja nastepnych wyborow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier....ny bastion Pisu i mocherów wstydze sie że jestem z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowanie to mało powiedziane. Dużo ludzi narzeka na PO, dużo narzeka na PIS, następnie idą głosować na PO i PiS. Ma się wrażenie, że sondaże i wyniki wyborów są fałszowane. Jak to jest możliwe, że dwie najbardziej znienawidzone partie zdobywają 2 pierwsze miejsca? Ludzie często tłumaczą się: "Głosuję na PO, bo nie ma nic innego". Teraz było! Był Gowin, był Ziobro, był Ruch Narodowy i jeszcze inni. Dla każdego coś miłego. Dlaczego nie rozbić tego przeklętego podziału sił Tusk-Kaczyński. To nie służy Polsce. No i 7% Korwina, gościa, który jest kibolem polityki i jak sam mówi, chce wszystkim odebrać prawo głosu. Szok. Opamiętajmy się. Wybory to nie rozrywka, to nie miejsce na zabawy. Nie potrzebujemy więcej showmenów i skandalistów. Można mówić, że głosowanie to przywilej, ja myślę jednak, że to bardziej obowiązek. Dzisiaj mniejszość zadecydowała o większości. Bo większość stwierdziła, że politycy to kłamcy, lenie i krwiopijcy. To ci nowina. 80 procent Polaków odwróciło się plecami i powiedziało: "Ja się tak nie bawię!"- dziecinada. Nie róbmy z polityki piaskownicy. 
divide et impera - to zasada bardzo stara PO i PiS właściwie nic nie różni co uwidacznia łatwy przepływ funkcjonariuszy pomiędzy nimi... róznice nie mają znaczenia bo lemingi które sa wyborcami i jednej i drugiej formatki nie myśla tylko reagują jak psy pawłowa... ważne dla nich by głosować na "swego" żeby było zabawniej lemingi od PO będą się cieszyć radością Kamińskiego choć on jest taki "ich" jak jego pensja jest ich... leming nie ma wielkich potrzeb ani przemyśleń te wybory pokazuja jednak ze liczba lemingów się zmniejsza - część ludzi zwyczajnie nie głosuje a część nie głosuje na partie dla lemingów dla przykładu partia potworków - Palikociania jest w dupie czyli poniekąd tam gdzie lubi być to oczywiście dobrze bo chujozy jest w Polsce za dużo... dobrze że młodzi głosują z sensem ;-) co do wyników to jak to zwykle trzeba poczekać do ich ogłoszenia - media wiadomo jakie są ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy okazji jeśli chodzi o Lublin to powtórzenie tego wyniku w wyborach samorządowych niesie nadzieje na depedalizacje Lublina co byłoby miłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier....ny bastion Pisu i mocherów wstydze sie że jestem z Lublina
a ja jestem dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamiński ?!? - ten region naprawdę trzeba zaorać i posadzić tu drzewa - taki nieurodzaj intelektualny tubylców powoduje, że tu moga mnożyć się tylko drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to taki, że głosują ludzie "starsi" którzy widzą tylko PiS i PO albo SLD, młodzi nie głosują, a ci co głosują to właśnie te % które widać, tyle. Wiem bo siedze na komisjach. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Panią Lipińską czyli z......rozczochraną dupą Żuka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lubelszczyzna głosuje na koryciarzy z PSL !!!!!!! Wstyd , dzięki niestety tym głosom oni ciułają tyle mandatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litości ludzie kto głosował na PO! Za mało złego ta parta dokonała w naszym kraju!?   Co za ciemnogród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS 47% na lubelszczyznie zenada. Dlatego nic u Nas sie nie dzieje . Rzad ma w du*** wyborcow PiSiorow dlatego jestesmy Polska C. Mam nadzieje ze wszystkie mohery nie dozyja nastepnych wyborow  
Może masz rację... ale majwiększą żenadą jest wybór Kamińskiego... wybacz ale śmiem twierdzić, że głosujądy na PO do banda kretynów. Wyborcy idący głosować na Palikota czy Korwina robili to z przekonania... a jak nazwać to co zrobili w Lublinie ?? ŻENADA to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko i tak Ci europosłowie nic nie mają do powiedzenia. Frekwencja była niska, więc głównie poszli nawiedzeni fanatycy PiSu i PO, jeżeli te wybory decydowałyby o tym kto zasiądzie w naszym parlamencie myślę, że nie byłoby już tak czarno biało (mam nadzieję).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Ci co na tych grabiezcow z PO glosowali sa glupcami...co wam dali? nic rozkradli rozsprzedali majatek Polski!!!!!!!!! nie ma pracy nie ma przyszlosci przez nich !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że Naród pomału mądrzeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd PO ma tyle głosów? dzięki armii 200 000 urzędników państwowych i ich rodzin, przecież nie kąsa się ręki która karmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród mądrzeje,a kto posługuje się słowem Lubelszczyzna określająć w ten sposób województwo lubelskie,to kiedy zmądrzeje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...