Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DziennkiWschodni zdejmijcie ten artykuł, to nie jest pudelek, plotek czy inny pseudo dziennikarski twór a gazeta regionalna, która do czegoś aspiruje. Piszcie o problemach istotnych dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duma lubelskiego dewelorozwoju POszła na salony i teraz bawi całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby każdemu może się zdarzyć, ale aż ciśnie się na usta - nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym miał wybierać kogo wolę na reprezentanta w sejmie - przejęzyczającą się ale aktywną posłankę czy ministranta który naprzemiennie albo ziewa albo dodaje wpisy na twitterze to jednak wolę Wcisło od Tułajewa. Ta przynajmniej się stara i coś robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie bardzo podoba się komentarz Pani Poseł. A jeśli chodzi o Dziennik Wschodni, to myślałem, że ma większe ambicje... "Jeśli jednak takie przejęzyczenia mają pomóc w przygotowaniu potrzebnych przepisów, to mogę to robić częściej. Nawet na każdym posiedzeniu Sejmu. Od maja pytam o te przepisy i ostatnio otrzymałam odpowiedź, że termin znów jest przesunięty – komentuje Marta Wcisło".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać ładne plakaty wyborcze z wyretuszowanym zdjęciem to nie wszystko , ale to zupełnie wystarczy wyborcom platformy obywatelskiej
Na drzewo, liście pompować! A gdzie moje multikonta, supertrolu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle. To już następna pani poseł z regionu tak "aktywna" i twórcza. Pani Mucha wzorem? Pamiętamy poważną interpelację i akcje w lubelskich mediach pani poseł Wcisło dot. szumu opon na S-17?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacznie bardziej mi pasuje wypowiedż szczera ,a pomyłka każdemu się zdarza...niż nieustanne przeinaczenia..i celowane "pomyłki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy "ministre" od 3 ligi hokeja z niezwykle rozwiniętym talentem wokalnym która zadebiutowała w Sejmie utworem pt.tyt." nie pucz kiedy odjadę" ale w zasadzie to było już po wyprowadzce z Lublina do Warszawy. A teraz mamy godną następczynie.Brawo wyborcy!!!! Wybraliście niezwykle inteligentną osobę do parlamentu. Przyznaję jednak,że przyda się klown do rozśmieszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jesteś chory na epidemie? Trzeba ratować ozdrowieńców , nie zapomnij o popołudniowej tabletce bo widać że po południu stan się pogarsza.
Na drzewo, liście pompować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż dała ciała. Ale mimo wszystko szybciej wybaczę taki błąd niż nawaloną i bełkoczącą posłankę Elżbietę Kruk "Potrafię dobrze pracować. Potrafię coś tam, coś tam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ratować ozdrowieńców
Sam się ratuj, ciołku. Gdyby głupota miała skrzydła - fruwał byś jak gołębica. Nie wzlatuj za wysoko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primadonna dewelorozwoju POzwoliła całej Polsce przekonać się o POziomie tzw. "elit" Koziego Grodu. Ludzie, którzy trzęsą tym miastem, za komuny byliby albo pierwszymi sekretarzami POP albo cinkciarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby głupota miała skrzydła - fruwał byś jak gołębica....Na drzewo, dzięciole! Tępe stukanie dziobem to akurat zajęcie dla takich dupków żołędnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaret , tak to jest jak się babe ze wsi do miasta wyśle. Trzeba było siedzieć w Lublinie i służyć lokalnej loży deweloperskiej. Przynajmniej wstydu by nie było. Jak widać ładne plakaty wyborcze z wyretuszowanym zdjęciem to nie wszystko , ale to zupełnie wystarczy wyborcom platformy obywatelskiej.
 W zukogrodzie baba (to określenie pasuje tu jak ulał) przyzwyczaiła się podczas rautów, że Ludzie z Wypchanymi Portfelami spijają słowa z jej ust, jakakolwiek głuPOta by z nich nie spłynęła. Pewno POmyślała, że także na salonach zrobi furorę pokrzykiwaniem na nutę przekupki z bazaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... Tylko mnie zabrakło na parę godzin - a pisie szambowozy znowu z beczką zajechały i smrodzą na forum szambem. A Najwyższy Znawca Developerki, trolocieć-idiota LBNzaraz płacz podniesie, że mu naminusowałem. Że na da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykle przejezyczenie. Podobnie codziennie słyszymy o chorych na koronawirusa ! A jest oczywiste ze nie ma takiej jednostki chorobowej jak koronawirus, są tylko chorzy na covid-19 ! ! ! Tak jak nie ma pandemii koronawirusa ale pandemia covid-19 bowiem slowo epidemia czy pandemia zawsze odnosi się do choroby a nie bakterii czy wirusa. Mozna to sprawdzić choćby w slowniku języka polskiego jak i publikacjach medycznych. Przecież nikt nie mowi np o epidemii wirusa jak jest grypa tylko o epidemii grypy, odry etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KABARET !!! - "wiem, ale nie P0wiem" - już podczas pierwszego sejmowego P0siedzenia dała plamę, którą Teleexpress pokazał w całej Polsce... ktoś miał wątpliwości, co będzie dalej ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pustaki kupię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...