Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie nie spojrzeć, kandydat na europosła

Utworzony przez antyPiS, 23 maja 2009 r. o 19:34
Skąd ja wiedziałem, że to PiS? Trochę powagi. Za zgody nie chce się płacić? To gdzie te prawo i gdzie ta sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wcale nie wygląda lepiej irytujące jest, że kandydaci którzy chcą nas reprezentować nie znają prawa, do którego powstania często się przyczynili. Nie chcę takich kandydatów ( zakaz naklejania ogłoszeń na przystankach autobusowych) dla mnie to zwykły wandalizm i zaprzeczenie własnej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niego jest tak cienki bolek, nawet gdyby sam wisiał zamiast tych plakatów, to i tak nie ma szans. Na liście PiS i tak NAJLEPSZA JEST 1. PROFESOR MIROSŁAW PIOTROWSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten facet wzbudza we mnie odruch wymiotny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie co na jednym forum przeczytałem ale lol "Nie owijam w bawełnę i nie rzucam słów na wiatr - prof. zaleski stworzył w swojej działalności europosła instytucję tzw. "słupa" czyli osoby, która na podstawie fikcyjnych umów zlecenia wyciągały pieniądze z PE, a pieniądze przekazywały prof. zaleskiemu i to właśnie zjawisko zbada prokuratura. prof. zaleski nie będzie pierwszym który takich praktyk się dopuścił, ale z patologiami trzeba walczyć - od tego jest prokuratura." i po kompanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś wreszcie zrobi porządek z tą Leną pseudo lubelską!!! Plakaty Kolarskiej-Bobińskiej walają sie po całymi mieście! To co dzieje się na Jana Pawła czy na Krakowskim Przedmieściu woła o pomstę do nieba!! Straż miejsca powinna jej mandat wlepic, bo jej plakaty są niebezpieczne dla kierowców walając sie po ulicach!!! Jak ktoś nie ma pojęcia jak robić kampanię albo ma amatorów w sztabie wyborczym to niech w ogóle nie bierze się za kandydowanie!!! SKANDAL PANI LENO KOLARSKA-BOBIŃSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Pani Lena Kolarska-Bobińska wygra w cuglach!!! To najlepsza kandydatka! Pewnie Borowski też zrobi niespodziankę... A Zaleskiemu szykujmy już paczki bo trochę posiedzi o czym świadczą powyższe wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~grzegorz~ napisał:
I tak Pani Lena Kolarska-Bobińska wygra w cuglach!!! To najlepsza kandydatka! Pewnie Borowski też zrobi niespodziankę... A Zaleskiemu szykujmy już paczki bo trochę posiedzi o czym świadczą powyższe wpisy.
Po tej wypowiedzi jestem na 100% pewien, że wszystkie posty na Zaleskiego piszą ludzie ze sztabu Kolarskiej-Bobińskiej! Masakra! Tradycyjnie Platforma nawala sama na siebie. Dajcie sobie już spokój z tą dziecinadą i zajmijcie się czymś pożytecznym!!! no, chyba, że płacą Wam za to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście wygląda na to że to sztab pani z Warszawy pisze te komentarze Czy to są te nowe standardy, które miała ona niby wnieść do polityki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Ja bede głosował na Dudzińskiego, bo jest aktywny, nie boi sie pracy i zrobił bardzo dużo dla swojego miasta: dzieki niemu w Parczewie prowadzone sa remonty dróg i firmy otrzymały dotacje z UE. Poza tym jest ambitny i jest w stanie poświecić sie pracy. Ma kilka biur a zawsze był na dyżurach w Parczewie i nie szpanuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~WYBORCA~ napisał:
Z niego jest tak cienki bolek, nawet gdyby sam wisiał zamiast tych plakatów, to i tak nie ma szans. Na liście PiS i tak NAJLEPSZA JEST 1. PROFESOR MIROSŁAW PIOTROWSKI.
SAM JESTEŚ CIENKI BOLEK!!! DUDZIŃSKI JEST NAJLEPSZYM KANDYDATEM, bo jest pracowity a nie WAŁKOŃ jak Twój Piotrowski, który nawet biura poselskiego nie potrafi zorganizować, SPADAJ Z NIM!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...