Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giertych poniewierał Kaczyńskim w Lublinie (wideo)

Utworzony przez Maria, 14 października 2007 r. o 07:29
Panie! - na szczescie nikt Panu nie wierzy co Pan mowisz bo my ogladalismy dyskusje i mamy swoja opinie zupelniue inna niz Pan przedstawia. Ponadto przeciez Pan z tym czlowiekiem wspolpracowal, zwyly takt nakazuje aby powstrzymal Pan swoje krzyki i dla dobra Polski poparl PIS bo LPR przeciez nie ma politycznego znaczenie w obecnej chwili, a wybory tuz, tuz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech liderzy partii mówia co chcą, ja mam swój rozum, "widzę, patrzę, analizuję..." i będę głosować na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne są te co po godzinie debaty zmieniają rezultaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy by był patriotą to poparł by PiS . przecie LPR nie ma żadnych szans (zapomniałem napisać we wcześniejszym komentarzu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWANIAK WIEDZIAŁ GDZIE STARAĆ SIE O KORYTO NA WIEJSKIEJ, W LUBLINIE MIESĆIE OSZOŁOMÓW I CIEMONTY..U SIEBIE W WIELKOPOLSCE BY GO OPLULI I JAJAMI OBRZUCALI KANALIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "wart" promujacego Muchę. Szczerze piszę się przez rz a nie przez ż. Widać na tym przykładzie jaki jest poziom akademii Palikota i tym samym jej szefowej Joanny Muchy bo to ludzie z akademii robią jej taką klakę. Czy to znaczy,że PO nie jest partią "wykształciuchów" tylko nieuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo lubie solidarne państwo. Nie płacę czynszu i gdyby nie lokatorska solidarność w pokrywaniu opłat za czynsze nie mogłabym się nawet pożądnie wykąpać a lubię pełną wannę co durzo kosztuje a na co mnie nie stać. Gdybym zarabiała jak teraz lekarze to co innego. A za 1000 zł na miesiąc to nawet tyłka szkoda ruszać. Do Irlandi nie pojadę bo jestem za stara to co mi zostało? Niech podzielą się ze mną dorobkiewicze z PO to jest sprawiedliwość społeczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drzewo bucu jeden!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosc waszych wojenek w obronie Izraela, pariasi TelAwiwu z PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWIODŁEM SIĘ NA NICH, TYLKO PIS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim nie wolno wierzyć, trzeba ich odrzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem. Tytuł jest zupełnie nieadekwatny. Moim zdaniem to manipulacja. Wiadomo, moda: Giertycha trzeba tępić. Profesjonalnie? - nie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pan Giertych se zaloży ten mundurek co to dzieci nosza teraz w szkole, wygladal bedzie jak japacyk-pajacyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...