Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Godziszów: 93 proc. za Kaczyńskim. "A ja głosowałem na Bronka"

Utworzony przez Securityyy, 5 lipca 2010 r. o 18:31
Szanowny Panie Józefie Krzysztoniu człowieku i co nam po niemcach i rosij weź sie ogarnij widze ze na polityce sie znasz tak samo jak ja na strojeniu pianina jak wogole sie nie wstydzisz takich rzeczy mowic publicznie nie rozumiem was ludzie... w Jakim kraju my żyjemy co za banda ślepcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty wieśniaku i tak ci bronek nic nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie! Bronek nic Ci nie da, a Kaczor pewnie dałby. (Kopa w d... okraszając to sławetnym wezwaniem: "Spieprzaj dziadu!")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku zaślepiony nienawieścia poprawa stosunkow z rosja niemcami oznacza zwiekszenie wymiany handlowej wymiany kultury,nauki co daje profity obydwu stronom nie potrzebne nam są wojenki Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Szanowny Panie Józefie Krzysztoniu człowieku i co nam po niemcach i rosij weź sie ogarnij widze ze na polityce sie znasz tak samo jak ja na strojeniu pianina jak wogole sie nie wstydzisz takich rzeczy mowic publicznie nie rozumiem was ludzie... w Jakim kraju my żyjemy co za banda ślepcow
choćby po to nam człowieku abyśmy mieli gdzie sprzedać to co wyprodukujemy i kupic to czego potrzebujemy, weź sie ogarnij widze ze na gospodarce sie znasz tak samo jak ja na strojeniu pianina jak wogole sie nie wstydzisz takich rzeczy mowic publicznie nie rozumiem cię człowieku... nie żyjemy w jaskiniach i nie jesteśmy samowystarczalni co za banda ślepcow po co nam inni i po co nam inni, a jak bedziemy głodni to wymodlimy sobie chlebuś, bo po co pracować a co do godziszowa - dobry proboszcz i owieczki wiedza jak głosować, obawiam się tylko czy ten sklep nie zostanie wyklęty i czy własciciel nie zostanie ofiarą polityczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosowałem na Jarka i nie robię z tego sensacji. Powiem więcej wychowuję swoje dzieci w patriotyzmie a nie w palikotowym oku***eństwie. Precz z medialną partią dla deb***ów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałam na Komorowskiego i jestem zadowolona,że to właśnie on wygrał.Już jeden Kaczyński był prezydentem i trzeba dać szanse innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Szanowny Panie Józefie Krzysztoniu człowieku i co nam po niemcach i rosij weź sie ogarnij widze ze na polityce sie znasz tak samo jak ja na strojeniu pianina jak wogole sie nie wstydzisz takich rzeczy mowic publicznie nie rozumiem was ludzie... w Jakim kraju my żyjemy co za banda ślepcow
Jak niemcy z rosją sie dogadają i powiedzą Polsce GAZ STOP to wtedy dojdziesz do wniosku że należy z tymi krajami żyć w zgodzie bo po amerykanach to zostaną ci te marne rakiety nie uzbrojone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście madrzy wszyscy a pojecie o sraniu dzieci macie... sprzedacie tak smao jak sprzedawaliscie produktu za granica za rzadu PO tak samo teraz idioci bedzie sprzedawac gaz bedziesz widzial pajacu ciekawe jak dlugo rosja to sa smiecie ktorzy nas prezydenta razem z PO pozbawili a ty mi piszesz o gazie wolal bym marznąć w zimie bo jestem patriota a nie tak jak ty sprzedajna szmato aby koryto i tyle nic cie honor nie obchodzi... o to co zrobiło Po Banda wataszkow mafii...1. Afera Hazardowa Brak komentarza. 2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. 3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza. 4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali. 5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga. 6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość. 7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki. 8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza. 9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza. 10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza POMYSL CO TUSK TERAZ ZROBI Z KOMOROWSKIM Kolejny rozbior Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggagd napisał:
człowieku zaślepiony nienawieścia poprawa stosunkow z rosja niemcami oznacza zwiekszenie wymiany handlowej wymiany kultury,nauki co daje profity obydwu stronom nie potrzebne nam są wojenki Kaczyńskiego
gów..o to oznacza... dla mnie oznacza to zezwolenie dla oddania Niemcom co nie ich, i słuchanie się ruskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo napisał:
gów..o to oznacza... dla mnie oznacza to zezwolenie dla oddania Niemcom co nie ich, i słuchanie się ruskich.
Dokładnie zgodze sie lizac d*** to możesz w szkole nauczycielom a jesli liżesz bogadszemu państwu to jesteś na przegranej pozycij zobacz jak nas dyma ameryka jak chce bo jestesmy dla niej 0 dla rosji i niemiec też i dlatego ja bym sie nie upokarzal jak PO i kombinowal jak mozemy sami pozyskac gaz bo wiem ze ejst na podlasiu ale nie mamy pomyslu ani checi zeby go wydobywac bo latwiej jest gotowe brac i nie mow mi ze jestesmy uzalznieni od ruskich bo sami tego widze chcemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bluszczyk napisał:
Ja głosowałam na Komorowskiego i jestem zadowolona,że to właśnie on wygrał.Już jeden Kaczyński był prezydentem i trzeba dać szanse innym.
Zobaczymy czy tak smao bedziesz mowic jak za rok nawet na podpaski cie stac nie bedzie o innych luksusach nie wspomne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Ale jesteście madrzy wszyscy a pojecie o sraniu dzieci macie... sprzedacie tak smao jak sprzedawaliscie produktu za granica za rzadu PO tak samo teraz idioci bedzie sprzedawac gaz bedziesz widzial pajacu ciekawe jak dlugo rosja to sa smiecie ktorzy nas prezydenta razem z PO pozbawili a ty mi piszesz o gazie wolal bym marznąć w zimie bo jestem patriota a nie tak jak ty sprzedajna szmato aby koryto i tyle nic cie honor nie obchodzi... o to co zrobiło Po Banda wataszkow mafii...1. Afera Hazardowa Brak komentarza. 2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. 3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza. 4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali. 5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga. 6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość. 7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki. 8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza. 9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza. 10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza POMYSL CO TUSK TERAZ ZROBI Z KOMOROWSKIM Kolejny rozbior Polski?
dokładnie zgadzam sie z tobą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Ale jesteście madrzy wszyscy a pojecie o sraniu dzieci macie... sprzedacie tak smao jak sprzedawaliscie produktu za granica za rzadu PO tak samo teraz idioci bedzie sprzedawac gaz bedziesz widzial pajacu ciekawe jak dlugo rosja to sa smiecie ktorzy nas prezydenta razem z PO pozbawili a ty mi piszesz o gazie wolal bym marznąć w zimie bo jestem patriota a nie tak jak ty sprzedajna szmato aby koryto i tyle nic cie honor nie obchodzi... o to co zrobiło Po Banda wataszkow mafii...1. Afera Hazardowa Brak komentarza. 2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. 3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza. 4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali. 5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga. 6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość. 7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki. 8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza. 9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza. 10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza POMYSL CO TUSK TERAZ ZROBI Z KOMOROWSKIM Kolejny rozbior Polski?
aleś ty dzieciaku pustak marzniecie w zimie nie świadczy o patriotyźmie urządzenia do produkcji energii odnawialnej są w większości produkcji niemieckiej, rozumiesz zacietrzewiony tępaku co ci chcę przez to powiedzieć? jak nie rozumiesz to ci napisze wprost - bez niemieckiej technologii się nie da a pomysł na "rurę" wziął się z braku naszej zgody (chociaż powinienem napisac "waszej") na tranzyt przez nasz kraj jeśli zostanie pominięta ukraina znawco nie politykuj, a zajmij sie lepiej tym w czym jestes dobry - macaniem kur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dokładnie zgadzam sie z tobą !
A z czym tu się można niezgodzic to jest szczera prawda i każdy kto choć troche ma pojecia to to poprze bo z tych 60% wyborcow tylko 5% moze wiedziało dlaczego głosuje na tego kandydata a nie na innego i miało wlasne zdanie na ten temat a reszta to albo buraki albo nie majacy wlasnego zdania ubecy bez przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
aleś ty dzieciaku pustak marzniecie w zimie nie świadczy o patriotyźmie urządzenia do produkcji energii odnawialnej są w większości produkcji niemieckiej, rozumiesz zacietrzewiony tępaku co ci chcę przez to powiedzieć? jak nie rozumiesz to ci napisze wprost - bez niemieckiej technologii się nie da a pomysł na "rurę" wziął się z braku naszej zgody (chociaż powinienem napisac "waszej") na tranzyt przez nasz kraj jeśli zostanie pominięta ukraina znawco nie politykuj, a zajmij sie lepiej tym w czym jestes dobry - macaniem kur
Dzieciakiem kociarzu to sobie mozesz twojego chłopaka nazywac a to co napisales to co z neta teraz na szybko wzioles czy tata ci powiedzial o jakiej technologi ty mowisz z niemiec jaka juz od nich dostales przeszczepie. I nawet z tym patrotyzmem nie ejstes w stanie zrozumiec co mialem na mysli pusty faflu. wiedz jedno ze dopoki ludzie beda tak myslec i uwazac ze trzeba lizac d*** to tu sie nic nie zmieni i twoje dzieci z twoim chłopakiem nie beda mialy przyszłości wiec idz obejrz sobie teletubisie i idz stad bo pojecie to masz ale jak ci tata powie co masz mowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Securityyy napisał:
Dzieciakiem kociarzu to sobie mozesz twojego chłopaka nazywac a to co napisales to co z neta teraz na szybko wzioles czy tata ci powiedzial o jakiej technologi ty mowisz z niemiec jaka juz od nich dostales przeszczepie. I nawet z tym patrotyzmem nie ejstes w stanie zrozumiec co mialem na mysli pusty faflu. wiedz jedno ze dopoki ludzie beda tak myslec i uwazac ze trzeba lizac d*** to tu sie nic nie zmieni i twoje dzieci z twoim chłopakiem nie beda mialy przyszłości wiec idz obejrz sobie teletubisie i idz stad bo pojecie to masz ale jak ci tata powie co masz mowic
o takiej technologii prosta istoto, że nie wystarczy tak jak ci się wydaje postawić na polu śmigiełka na patyczku, albo zanurzyć kółko w rzece i podłączyć do tego kabelki i zmówić modlitwę żeby prąd popłynął - to tylko jeden watek a jeśli uważasz, że rozwój gospodarczy kraju zapewni ipn, ojciec dyktator i kłótnie z sąsiadami to emigruj do iranu, tam będziesz miał jak w raju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za Ciemnostan ten Godziszów ?? To jeszcze Zimbabwe czy już Wyspy Zielonego Szkiełka i Otwieracza do Bananów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A co to za Ciemnostan ten Godziszów ?? To jeszcze Zimbabwe czy już Wyspy Zielonego Szkiełka i Otwieracza do Bananów ?
A dziwisz się jak tam chyba nawet asfalt nie dochodzi? Dobrze ze komuna zelektryfikowała i wybudowała szkołę bo by do tej pory po ciemku i w analfabetyźmie siedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o takiej technologii prosta istoto, że nie wystarczy tak jak ci się wydaje postawić na polu śmigiełka na patyczku, albo zanurzyć kółko w rzece i podłączyć do tego kabelki i zmówić modlitwę żeby prąd popłynął - to tylko jeden watek a jeśli uważasz, że rozwój gospodarczy kraju zapewni ipn, ojciec dyktator i kłótnie z sąsiadami to emigruj do iranu, tam będziesz miał jak w raju
Co mi chcesz udowodnic ? ja nie jestem ani za rydzykiem ktorego nie cierpie bo dla mnie to jest ku*** tego narodu ani za ipenem jestem tylko za kaczyńskim ktory jako jedyny moze i nic nie zmieni ale napewno nas bardziej nie pogrąży jak sam to niedługo wspomniesz i zobaczysz komorowski nas pogrzebie zywcem i o tym cie moge zapewnic bo to jest przestepca i z takimi sie zadaje wiec jak taka osoba moze byc prezydentem zastanow sie.. jak juz sobie rozmawiamy to ci cos opowiem nie wiem tego z gazet ani z innego typu zakłamanych zrodel tylko od swojego ojca... słyszales o gangu karatekow z radomia jak nie to poczytaj z grubsza chodziło o to ze gang ten napadl na dom wieslawa Peciaka znajomego mojego wojka ale tym sie nie sugeruj to jest bogaty koles wlasciciel zakladow futrzrskich w kurowie i ten o to typ zostal obrobiony przez ten gang a ze znal sie z owczesnym pruszkowem lata 90 to pojechal do nich pogadal i zlapali tych typow torturowali ich z zyjacym jeszcze perszingiem goscie oddali prawie wszystko i ten sam typ razem z niejakim Komorowskim razem pil wodke nawet moj stary widzial to na wlasne oczy wiec nie mow mi ze PO jest wporzadku itp bo wszyscy tam tacy sa a wierz mi lub nie kaczynski to moze i prostak ale ten kraj kogos takiego potrzebuje zeby to guwno poskladac do kupy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...