Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Godziszów: 93 proc. za Kaczyńskim. "A ja głosowałem na Bronka"

Utworzony przez Securityyy, 5 lipca 2010 r. o 18:31
Przemysław napisał:
rozumiem, że z miłości do polskiej motoryzacji jepłeś się w łeb klapą od żuka i dlatego tak bredzisz Prawda w oczy kole. Brak samooceny i samokrytyki wobec własnej osoby. Jedyne co potrafisz to odszczekać jak pies dennym tekstem, PeOwska miernoto intelektualna Najnowsze dokonanie polskich naukowców: "Genetycznie zmodyfikowana salmonella opracowana na Uniwersytecie Jagiellońskim potrafi wniknąć do komórki rakowej i wywołać jej samozniszczenie!" Jeśli testy na ludziach się potwierdzą to Polacy wynajdą jako pierwsi na świecie skuteczne lekarstwo na raka!
jeździsz żukiem i polonezem? nie mnie prawda kole w oczy, tylko od ciebie zalatuje komunizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeździsz żukiem i polonezem? nie mnie prawda kole w oczy, tylko od ciebie zalatuje komunizmem
Szkoda mi do Ciebie słów. Ostatni raz Ci odpisuje w tym temacie. Nie jeżdżę ani żukiem ani polonez. Ja Ci wymieniłem kilka przykładów wielkich polskich wynalazków z ostatnich lat, a ty mnie pytasz o samochód. Czy jesteś blacharą, która ocenia człowieka i to czy ma racje po aucie? I co tu ma do rzeczy komunizm? Masz tok myślenie dziecka z podstawówki i podobny system wartości; "ten jest fajniejszy i mądrzejszy, kto ma ładniejszy piórnik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** byłeś i gówno widzialeś, przestań kłapać tym swoim paskudnym ryjem bo jesteś śmieszny (jaki K***A zamach???) człowieku weź sie ogarnij! po***bany kobylarzu godziszowiaku wieśniaku. tylle. jestem z chrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taktak napisał:
w du*** byłeś i gówno widzialeś, przestań kłapać tym swoim paskudnym ryjem bo jesteś śmieszny (jaki K***A zamach???) człowieku weź sie ogarnij! po***bany kobylarzu godziszowiaku wieśniaku. tylle. jestem z chrz.
DO SECURITYYY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...