Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Bury odchodzi z partii. „Nie do takiej .Nowoczesnej się zapisywałem”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2019 r. o 10:59 Powrót do artykułu
Typowe: wspiąć się po drabinie na wyższy poziom i przewrócić drabinę. Po co mu teraz jakaś partia jak ma już koryto. Typowy człowiek bez zasad. Miał walczyć o wszystkich a zajął się od razu lobbowaniem branży transportowej i swojej firmy. Liczę się ja i mój czubek nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj się dowiedziałem ze i Kwasniewski obalał komunę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma juz czegoś takiego jak nowoczesna , tak samo jak nie ma , PSL czy SLD. Jest zlepek ideologicznie różnych, nic nie znaczących ugrupowań których jedynym celem i programem jest walka z PISem i powrót do władzy. Tak samo nie ma dla nich czegoś takiego jak Polska , jest unia europejska która reprezentuje dokładnie taki sam poziom i ideologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesiołowski będzie miał kumpla u kosiniaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wyzyskiwacze i cwaniaki to liberałowie gospodarczy. Dlaczego? Bo zawsze im mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie" -niekoronowany król Polski -  Adam Jerzy Czartoryski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowe, czyli wychodzi ale zostaje w klubie. partia ta sama ale nie taka sama jak mawiali pzpr-owcy w latach osiemdziesiątych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak autoreklama. Znowu trzeba rozgłosu... My też nie takiej regionalnej biedy oczekiwaliśmy, głodowych pensji i szarości dnia codziennego. Ludzie w garniturach, wy nawet nie wiecie co to znaczy ciężko żyć, jedynie wasze najbliższe popychane przez was środowiska są zainteresowane tymi bzdetnymi informacjami, my, normalni ludzie nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mógłby reklamować lubelskie arbuzy. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi naród, który ma głupich obywateli. Jak Bury jest specem od transportu i stara się żeby polski transport się rozwijał w kraju i zagranicą, dawał prace ludziom to i tak dla was źle. To czym ma się zająć, służbą zdrowia?! No ludzie myślcie trochę! Bury to właściwy człowiek na właściwym miejscu, zna problemy branży i szuka dla nich rozwiązań. A nie jak w PiS-ie dla przykładu ministry od wszystkiego, przerzucani z ministerstwa do ministerstwa spece od koryta co najwyżej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku, Zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś do późnej jesieni KO mu nie przeszkadzała, co więcej startował z jej list z 1-wszego miejsca do Sejmiku Województwa. Co się zatem stało w ciągu paru miesięcy, że KO przestała panu odpowiadać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że weźmie przykład z radnego Kałuży albo Zbigniewa Gryglasa albo senatora Zająca i przejdzie do PiS lub do Gowina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dowiedział się,że nie ma co liczyć na 1-kę z list Koalicji Europejskiej przed wyborami do Sejmu (na co pewnie liczył), więc zrezygnował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury masz rację mam w du...ie, Sad Najwyzszy, trybunały i Brukselę. Chce normalnie żyć i pracą się wzbogacić. A nie słuchać że jestem faszysta, antysemita i wstyd na Europy od oderwanych od rzeczywistości celebrytów i autorytetów moralnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz, Teraz, Teraz. Teraz już wiem, wiem co to miłość, teraz już wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygoda z Nowośmieszną nie była w ogóle potrzebna. Należy wyłącznie zająć się Firmą. Konkurencja jest już daleko z przodu. Profesjonalnie od długiego czasu pakuje owoce i warzywa w opakowania detaliczne, a tu dopiero to raczkuje. Pewna firma na N. też uważała, że smarfony się nie przyjmą na rynku. I cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dowiedział się,że nie ma co liczyć na 1-kę z list Koalicji Europejskiej przed wyborami do Sejmu (na co pewnie liczył), więc zrezygnował.
 Jest wiadomo, że w PSL ma dobre miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury nie wmawiaj że z powodu szarości wiejesz ze skompromitowanych struktur . Normalka - STATEK TONIE , SZCZURY WIEJĄ . Minął czas kiedy niedojrzały politycznie Polak akceptował na jego koszt wygłupy Rewińskiego i oszustwa Michnika, Lewandowskiego , Balcerowicza. Widzisz Pan Panie Bury uważałeś się za politycznego stratega a wlazłeś Pan po same uszy w towarzycho Szogun- Wielgus , miłośniczki psiej sierści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższa pora się zabierać. Tylko ko kto długi Nowoczesnej spłaci, jak wszyscy uciekają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...