Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Bury: Senatorowie nie mogą być maszynkami prezesa PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Ile się trzeba zeszmacić żeby się wzbogacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan chce, aby prawa mniejszości były ważniejsze od praw większości. Nie mamzgody na to aby wbrew woli większości miał być marsz dewiantów molestujących mnie w przestrzeni publicznej ideologią zboczeń seksualnych.
  Popieram - precz z pedofilami w sutannach (ale nie wiedziałem że chcą maszerować).. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan chce, aby prawa mniejszości były ważniejsze od praw większości. Nie mamzgody na to aby wbrew woli większości miał być marsz dewiantów molestujących mnie w przestrzeni publicznej ideologią zboczeń seksualnych.
Popieram - precz z pedofilia, nekrofilią, zoofilią i innymi zboczeniami.Niech pozostaną w mniejszości albo lepien, niech ktoś ich izoluje i wyleczy, nim zrobią komuś krzywdę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tymi, którzy popierają pedofilię i inne zboczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy, kto był u Petru (uczeń Geremka) w NOWOCZESNEJ powinien byc wyautowany z P0lityki
 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z niego polityk jak ze mnie tancerz...jeszcze jakas wykolejona partia homo komunistyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milion razy lepiej było skupić się na rozwoju (a wręcz odzyskaniu dawnej pozycji na rynku) firmy niż politykierstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że Ludzie z Wypchanymi Portfelami trzęsą samorządami lokalnymi, to jeszcze pchają się do senatu.
  Ja też bym chętnie zobaczył Biereckiego bez immunitetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury wiarygodność człowieka, który nie spłaca długów zaciąganych przez swoją partię jest zerowa. Nie moralizuj więc pan i nie szukaj winy u innych. Proszę zacząć od siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myslalem ze psie trole na troche zamilkna a tu dzicz popierajaca podla zmiane nie chce sie dac odspawac od ochlapow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury... Nie chce mi się czytać tych wypocin z jednego powodu. Wszyscy politycy idą z jakimś programem a potem giną we wspólnym garze. Nagle program przestaje być ważny a bo ważniejszy jest program partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel prywatnej szkoły tak bardzo pozytywnie wyraża się o LGBT ,pokazuje jakie wartości są dla niego ważne ....zastanawiające .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw byli dzialacze Nowoczesnej to powinni spłacić solidarnie kilka milionów długów Nowoczesnej, a potem to mogą zapisać się gdziekolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to było rok temu? "KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bury do dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,, Nie do takiej Nowoczesnej się zapisywałem ,, mierny działaczu skoro nowoczesnej nie uzdrowiles ,uciekłeś z tonącego okrętu to w jaki sposób chcesz naprawić Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...