Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ocieplić wizerunek Kaczyńskiego? Wyciekła analiza prof. Parucha

Utworzony przez ela, 14 maja 2014 r. o 07:29
Paruch dobrze przygotowany merytorycznie? Śmiech na sali, ta kandydatura to kompromitacja, czego potwierdzeniem jest fakt, że Paruch obwieszcza wszem i wobec że w Brukseli będzie uzdrawiał szkolnictwo i służbę zdrowia ... chyba trochę pomylił kompetencje. Do tego nie zna języków a przepraszam zna język czeski. Nawet w temacie Partnerstwa Wschodniego mówi coś zupełnie innego niż sama partia. Gorszego kandydata na pozycji pierwszej w PiS ciężko sobie wyobrazić. Olewa wyborców nie przychodzi na debaty, ba nawet nie zdążył jasno i konretnie określić co zrobi dla regionu, mówię o konkretach a nie ogólnikach. Bo że "na lubelszczyźnie trzeba budować dobre drogi" to wie nawet moja 5-letnia córka. W końcu niewiele jest osób które wolą "złe drogi". :lol:  :lol:  :lol:
  Nareszcie ktoś napisał kilka gorzkich słów prawdy, wysłanie do PE kogoś takiego jak profesor Paruch może tylko Lublinowi zaszkodzić a już na pewno nie przyniesie nic dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analiza jest tak profesjonalna, że można umrzeć ze śmiechu. Jeśli inni eksperci dostają też za podobne wypociny kasę, to kolejny argument za cofnięciem dotacji budżetowej dla partii. Za taki CHŁAM nasza KASA. WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już wiadomo czemu prezes ciągle przegrywa hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paruch powinien zacząć od ocieplenia swojego wizerunku bo z tym też nie jest najlepiej.
Lepiej jakby zabrał się za ocieplenie gmachu rektoratu UMCS,  wchodzac na rusztowanie i pomagając robotnikom. Na pewno wtedy mógłby paplać że COKOLWIEK zrobił dla Lubelszczyzny. Ale on nie nadaje się do żadnego ocieplania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zblizaja sie wybory i mamy juz artykuly, ktore chca doprowadzic do osmieszania partii PiS.Tak jest od dawna, a pozniej liczenie glosow.A moze pojawilby sie artykulik o ociepleniu wizerunku trzech muszkieterow Donka, Bronka i Radka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem kiedy to dziennik odwazy sie napisac cos krytycznego o PO??? To zjawisko znamienne dla panstw rezymowych , zemedia atakuja opozycje. W normalnych krajach sluza raczej do potrzenia na rece tym , ktorzy podejmuja wazne decyzje wplywajace na losy narodu. Wasza redakcja jest zalosna w swojej sluzalczosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam prof. Parucha, i  ani mnie to ziębi ,ani grzeje, co wyciekło do mediów, wiem tylko jedno, że nigdy, przenigdy nie zagłosuję już na PO Tuska, zawiodłem się okrutnie na tych ludziach, nie chce mi się więcej pisać, aby to uzasadnić, bo każdy cokolwiek kumający chyba widzi co się dzieje. Co do kaczora Jarka , to może i obciachowo się prezentuje, ale niech mi ktoś powie/napisze, czy ten facet nie ma racji ?
Facet (Kaczyński) ma wiele racji, ale promując takich Pa ruchów zalicza kolejną wtopę i ciągnie swoją partię w dół. Lepszymi z tej listy są na pewno Piotrowski i choćby Zawiślak (znany doskonale w tzw. chełmsko-zamojskiej części okręgu). Paruch to arbuz polityczny (tak kiedyś o ZSL-u mawiano): był zaangażowany w działalność ZMW w czasach studenckich, szefował/szefuje(?) lubelskiemu oddziałowi Ludowego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego. Ktoś o Paruchu napisał, że ma przerośnięte ego - i to prawda; nadto osobowość silnie narcystyczna. Mnie nie interesuje z kim sypia, ale co powoduje, że nie założył normalnej rodziny jak mężczyzna i kobieta - już chciałbym wiedzieć. Jeśli to prawda, co niektórzy piszą o jego skłonnościach, to bardziej bym go widział u Palikota, a nie w PiS-ie raczej konserwatywnym ugrupowaniu w sprawach tradycyjnego modelu rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam prof. Parucha, i  ani mnie to ziębi ,ani grzeje, co wyciekło do mediów, wiem tylko jedno, że nigdy, przenigdy nie zagłosuję już na PO Tuska, zawiodłem się okrutnie na tych ludziach, nie chce mi się więcej pisać, aby to uzasadnić, bo każdy cokolwiek kumający chyba widzi co się dzieje. Co do kaczora Jarka , to może i obciachowo się prezentuje, ale niech mi ktoś powie/napisze, czy ten facet nie ma racji ?
Facet (Kaczyński) ma wiele racji, ale promując takich Pa ruchów zalicza kolejną wtopę i ciągnie swoją partię w dół. Lepszymi z tej listy są na pewno Piotrowski i choćby Zawiślak (znany doskonale w tzw. chełmsko-zamojskiej części okręgu). Paruch to arbuz polityczny (tak kiedyś o ZSL-u mawiano): był zaangażowany w działalność ZMW w czasach studenckich, szefował/szefuje(?) lubelskiemu oddziałowi Ludowego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego. Ktoś o Paruchu napisał, że ma przerośnięte ego - i to prawda; nadto osobowość silnie narcystyczna. Mnie nie interesuje z kim sypia, ale co powoduje, że nie założył normalnej rodziny jak mężczyzna i kobieta - już chciałbym wiedzieć. Jeśli to prawda, co niektórzy piszą o jego skłonnościach, to bardziej bym go widział u Palikota, a nie w PiS-ie raczej konserwatywnym ugrupowaniu w sprawach tradycyjnego modelu rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...