Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Palikot w Lublinie: Mamy 10-procentowe poparcie

Utworzony przez ToMasz, 11 września 2011 r. o 20:32
ja jestem za partia janusza palikota i bedea na nich glosowal ale problem jest jeden ze janusz nie ma zbytnio zadnego zaplecza politycznego ktorym moglby sie pochwalic w kampaniii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Palikot to jeden mądry i odważny na tym rykowisku. Trzymam kciuki. Głosuję na listę Palikota. On już będzie wiedział jak dobrać sobie odpowiednich ludzi do współpracy. Mam nadzieję ,że po wyborach schowa gdzieś głęboko Biedronia i jemu podobnych. Toć to też ludzie ale inni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie były Pośle!Wybory po '89 roku wygrywa się wciskaniem idiotyzmów ,a nie prawdą.Niech Pan mówi,że Polacy zasługują na więcej,dlatego "Polska"jest w budowie.Niech Pan powie,że "dobrotliwy kościół katolicki" odzyskuje majątek,często go zaraz wyprzedaje, bo może w nieokreślonej przyszłości wesprze kalekie dzieci,narodzone dzięki zakazowi badań prenatalnych.Niech Pan powie,że ludzie o innej orientacji sesualnej,to ludzie chorzy,ale trzeba i ich tolerować i tysiące innych idityzmów ,to wtedy i 1000 %:-))))))))))))))) Pan zgarnie!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.Janusz był jedynym posłem który rzeczywiście pomagał ludziom rozwiązywać ich problemy, rzeczywiście szczerze pochylił się nad problemami wielu ludzi. Ludziom którym inni często z instytucji do tej pomocy powołanych pomocy odmówili. Dopóki był w komisji przyjazne państwo także próbował wiele zrobić. Niestety był jednym który chciał, a sam jeden mógł zrobić niewiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czas na zmiany Panie Januszu. będe sie starał pomódz Panu w przewietrzeniem naszej ojczyzny. Długo czekałem na człowieka bezkompromisowego i otwartego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot podejmij Pan sprawę która dotyczy 1,2ml. ludzi w Polsce w wieku 23-45 lat i małej grupy 57-64 lata. Książeczki Mieszkaniowe PKOBP z lat 1970- 1989 ..Oszukano i wykolegowano w IIIRP młode pokolenie..Nikt nie chce na ten temat rozmawiać..kandydaci z PO , PiS, SLD nie przyszli mimo zapraszania ich na spotkanie do Kluby Studnickiego NOWY ŻACZEK w Krakowie (przy DS "Żaczek") Tworzymy Ogólnopolskie Stowarzyszenie Posiadaczy Książeczek Mieszkaniowych 1970-1989..w rejestracji. Chcemy niewiele waloryzacji wkładów i odsetek - wznowienie budownictwa spółdzielczego (dla ludzi , tych co mają KMPKOBP z lat 1970- 1989..to naprawdę rozwiąże problem ludzi co pokończyli szkoły, są dobrze wykształceni, chcą zostać w Polsce --a ta obecnie daje im kopa i mówi won tu niema dla was pracy i dachu nad głową. Te książeczki zakładane dzieciom od urodzenia w latach 1978-1984 (najcięższym okresie i najgorszej biedzie),miały być symbolem lepszego ich jutra !!! tymczasem ludzie co doszli do władzy po 1989 pozbawili to pokolenie prawa do dachu nad głową i chleba w Polsce.. pokazują mu drzwi o mówią WON .. tu jest miejsce tyko dla kombinatorów, cwaniaków ,oszustów co doszli do władzy i ich kolesi i mocodawców z poza granic Polski. Tak być nie może Powiedz Pan głośno ze to krzywda którą trzeba jakoś rozwiązać. to trudna sprawa, ale musi być po ludzku rozwiązana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.kmpkobp.pl proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.kmpkobp.pl proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.kmpkobp.pl proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...