Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński na filmie na Facebooku: „obronimy Polskę”

Utworzony przez Berretto, 27 października 2020 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Obrońmy Polskę przed tym obłąkanym starym dziadem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naraził tysiące na zarażenie, w imię interesu politycznego a teraz psychol chce podpalić Polskę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez on nawołuje do zaognienia konfliktu, podsyca konflikt - "za wszelka cene" ?? - czyli za cene zdrowia? zycia ? Nie powiniem trafic pod Trybunał Stanu za takie słowa jako wicepremier ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sieje wiatr zbiera gnój z podłogi.. Zostało komuś gnojówki trochę.. Wstyd mi plułem na komunę, a teraz patrzę jak byli komuniści mają więcej kultury i szacunku dla innych nisz parakatoki obłudne z lepkimi łapskami..i draństwem w sercu.. Motto ala były ,,minister od kowidów" : ,, nim nadejdzie druga fala, kto zarobił Ten spi...la"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli obrońcy kościoła gdy na ambonie głoszone były hasła prorządowe a w kościołach występowali politycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że Jarosław przyjął stanowisko wicepremiera bo będzie go można postawić przed Trybunałem Stanu za podżeganie do wojny domowej ! Idzie gość na zwarcie bo wie że jego czas się kończy i już niedługo razem z całym PiS-em wyładuje na śmietniku historii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie czysty przypadek ale w Warszawie pojawił się oddział niemieckiej antify. W sumie to już tradycja, że pod znakiem hitlerjugend, Niemiecy bandyci będą uczyć Polaków wolność obywatelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL  to na bank opłacany rządowy troll. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby 1400 postów w tak krótkim czasie. Ale wracając do tematu, występ wicepremiera przypominał mi film American Psycho. O gościu, który za wszelką cenę chce coś osiagnąć. Również za cenę innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL     to na bank opłacany rządowy troll. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby 1400 postów w tak krótkim czasie. Ale wracając do tematu, występ wicepremiera przypominał mi film American Psycho. O gościu, który za wszelką cenę chce coś osiagnąć. Również za cenę innych.
 To akurat oczywiste, że to grupowe konto do trollowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa protestujących podczas protestu pobiła księdza
 I co w związku z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps Co zjadła Klaudia Jachira dzisiaj w Sejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL     to na bank opłacany rządowy troll. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby 1400 postów w tak krótkim czasie. Ale wracając do tematu, występ wicepremiera przypominał mi film American Psycho. O gościu, który za wszelką cenę chce coś osiagnąć. Również za cenę innych.
To akurat oczywiste, że to grupowe konto do trollowania.
Konto TECZOWY_ZSL  w 184 dni napisało 1395 postów. Czyli komentuje przeciętnie pisze 8 razy dziennie, obojętnie czy coś się dzieje czy nie. To wygląda już  na   etatową pracę. Najbardziej aktywny jest gdy trzeba bronić rządu i gdy coś się dzieje. Uaktywniał się szczególnie  w czasie wyborów na prezydenta i teraz. Średnio komentuje co kilka minut. To naprawdę troll. Aż dziwne, że jeszcze jego konta nie usunął  Dziennik Wschodni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps Co zjadła Klaudia Jachira dzisiaj w Sejmie?
Chcesz powiedzieć, że to jest dla was towarzysze ważniejsze, niż fakt, że kobiety właśnie zostały zmuszone przez zdemoralizowanych sadystów do rodzenia martwych i zdeformowanych płodów? Halo! Tu Ziemia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa protestujących podczas protestu pobiła księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL     to na bank opłacany rządowy troll. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby 1400 postów w tak krótkim czasie. Ale wracając do tematu, występ wicepremiera przypominał mi film American Psycho. O gościu, który za wszelką cenę chce coś osiagnąć. Również za cenę innych.
No weź, ja napisałem więcej, a uważam, że jestem przy zdrowych zmysłach :-) No swoją obronę dodam, że TECZOWY_ZSL cała masę swoich postów usuwa, potem wkleja, znów usuwa, więc mogło być ich już i ze 3000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grupa protestujących podczas protestu pobiła księdza
"Nie popieram, ale rozumiem" - cytując klasyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować? Jedynie mogę powiedzieć o dziadydze to, co patrząc na tę karykaturę homosapiesz widzę, a widzę to: ***s://ebd.cda.pl/620x395/60240981f?autostart=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy to jakiś urzędas nieudacznik życiowy, co siedzi i nic innego nie ma do roboty tylko dojeb..ć każdemu kto mysli inaczej niż ta ciota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL     to na bank opłacany rządowy troll. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby 1400 postów w tak krótkim czasie. Ale wracając do tematu, występ wicepremiera przypominał mi film American Psycho. O gościu, który za wszelką cenę chce coś osiagnąć. Również za cenę innych.
To akurat oczywiste, że to grupowe konto do trollowania.
  Konto       TECZOWY_ZSL      w 184 dni napisało 1395 postów. Czyli komentuje przeciętnie pisze 8 razy dziennie, obojętnie czy coś się dzieje czy nie. To wygląda już       na             etatową pracę. Najbardziej aktywny jest gdy trzeba bronić rządu i gdy coś się dzieje. Uaktywniał się szczególnie  w czasie wyborów na prezydenta i teraz. Średnio komentuje co kilka minut. To naprawdę troll. Aż dziwne, że jeszcze jego konta nie usunął       Dziennik Wschodni      .
 Oczywiście, że to rządowy troll opłacany z naszych podatków najprawdopodobniej poprzez którąś ze spółek skarbu państwa. 1395 postów to on dodał tylko na tym jednym koncie. Towarzysz TECZOWY-ZSL ma jeszcze drugie konto Aaron_Langman(a raczej trzecie bo login KOT89 również należy do niego), na którym między 20 marca 2020 a 24 kwietnia 2020 dodał kolejne 646 posty. Tutaj link do profilu: ***s://***dziennikwschodni.pl/profil/?u=1783858349
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...