Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha podsumowuje kampanię. „Setki, jeśli nie tysiące rozmów”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2019 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Od rozmów Muchy jeszcze nikomu nie przybyło w portfelach. Bzyczy już kilka lat w sejmie i wymieńcie mi choć jeden konkret, który załatwiła dla Lubelszczyzny. NIC TOTALNIE NIC !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbie, skończ już. Jesteś żenująca. Sam na ciebie głosowałem, jeden z największych błędów w ocenie. Nawet na focie ilustrującej ten tekst dookoła sami politycy PO bo nie było chętnych mieszkańców do wydurniania się w takim towarzystwie. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha to wiadomo na czym lubi siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ramienia POKO, czyli Zjednoczonej Targowicy, do Europarlamentu ma szansę jedynie Tęczowy Krzysztof
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pani Mazurek i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na normalną Polskę, bez nienawiści, pogardy i agresji. Uśmiechniętą i szanującą każdego obywatela , Głosuję na AŚKĘ MUCHĘ ! TYLKO KOALICJA OBYWATELSKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Minister Sportu Joanna Mucha i pamiętna rozmowa kilka lat temu w radiu na temat projektu ustawy dla 3 ligi hokeja :D :D Pani Mucha nie ma nic wspólnego z Lubelszczyzną, a startuje stąd, bo stołecznych list centrala nie odda :) i Pan Panie Prezydencie w tym gronie? wstyd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka Mucha to super dziewucha! Tylko KOALICJA OBYWATELSKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność (czyli wielki knot prawny) wzbrania mi głosowania na jakigokolwiek parlamentarzystę, który tego knota prawnego poparł. Cenię Panią Poseł (w tym za jej ogładę), ale wolę, by przyczyniała się do naprawy ustaw w Polsce uchwalanych. Rozumiem też zdeklarowanych wyborców Koalicji Obywatelskiej - na jej regionalnej liście kandydatów trudno znaleźć ludzi tak wysokich lotów, jak Pani Poseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna ekipa głosuję na Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na PiS i dzieki temu chrońmy pedofilów w kościele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność (czyli wielki knot prawny) wzbrania mi głosowania na jakigokolwiek parlamentarzystę, który tego knota prawnego poparł. Cenię Panią Poseł (w tym za jej ogładę), ale wolę, by przyczyniała się do naprawy ustaw w Polsce uchwalanych. Rozumiem też zdeklarowanych wyborców Koalicji Obywatelskiej - na jej regionalnej liście kandydatów trudno znaleźć ludzi tak wysokich lotów, jak Pani Poseł.
 No tak ogładę to ona ma. Powiedziała kiedyś, że długie kolejki są w przychodniach dlatego ponieważ emeryci schodzą się na pogaduszki, bo im się nudzi. Jeszcze jest "wybitną śpiewaczką" i pewnie autorką piosnki "sejmowej" -" nie pucz...". To są te "wysokie loty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUCHA TO NUDA - ZDJĘCIA TE SAME OD KILKU LAT NA PLAKATACH i co nowego? nic jej czas polityczny przemija. Czas na młodych. A na zdjęciu stare twarze zawsze te same gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nigdy nie popełnię tego błędu w głosowaniu... Ultra feminizm to nie jest jednak moja bajka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bruksele zobaczyla Mucha jak swinia niebo a w tych wyborach wywalimy ja na zbity pysk bo tylko na to zasluzyla.Co ona ma wspolnego z lubelszczyzna,zostawila meza,dzieci i prysnela na warszawskie salony zeby pospiewac a raczej pobuczec upadlym poslom platformerskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę panią stać tylko na bzyczenie bezmyślną, niczym nie uzasadnioną krytyką wszystkiego co ją otacza (np. zbrodnia na dzieciach, które podobno nie mogły dostać się do szkół) i "puczowanie" w sejmie. Za taką kreatywność posłance nie powinno się płacić wynagrodzenia. Osoba ta nie wnosi żadnej wartości dodanej w żadnej dziedzinie życie społeczno-gospodarczego. Dlaczego otrzymuje "jedynkę"? Słodka tajemnica Schetyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...