Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Są ludzie, którzy twierdzą, że pan Gowin ma kręgosłup z gumy. Nie zgadzam się z tym. Guma nie ugnie się w aż takim stopniu. On ma kręgosłup z prezerwatywy!!! I proszę się nie doszukiwać jakichś obelg - wszak kręgosłup ma się w środku, więc niech nikt nie twierdzi, że obrażam pana Gowina. Nie wiem tylko, po jaką cholerę była ta hucpa i robienie idiotów z myślących Polaków. Mam nadzieję, że pan Duda przerżnie wybory i będzie to kolejny - po Senacie - krok do całkowitego zaorania Zjednoczonej Prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem wczoraj było powołanie przez Prezydenta, sześciu nowych sędziów Sądu Najwyższego - To będzie gigantyczna zmiana dla wielu obszarów życia społeczno-gospodarczego w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo z dykty. Dwóch posłów z pominięciem organów konstytucyjnych decyduje sobie kiedy będą wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem wczoraj było powołanie przez Prezydenta, sześciu nowych sędziów Sądu Najwyższego - To będzie gigantyczna zmiana dla wielu obszarów życia społeczno-gospodarczego w Polsce.
Masz rację. To będzie gigantyczna zmiana. Niestety będzie to pogłębiająca się ZŁA ZMIANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jesteśmy MY q..wa wyborcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  gdzie jesteśmy MY  q..wa   wyborcy ?
W d*pie u Kaczora. Niestety wszyscy. Nie szkoda mi tych, co sami tam wleźli, ale dlaczego wciągnięto tam także takich, jak ja, nienawidzących PiSu od zarania tej partii, bo wiedzących, do czego są zdolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą bekę mam teraz z tych wszystkich pisowskich pożytecznych idiotów pokroju Sakiewicza, Karnowskich, Rachonia czy innego Bukowskiego. Tak przekonywali że wybory w maju są konieczne, że tego wymaga racja stanu itp. Ciekaw jestem, jakie fikołki, i jaką k*rwę z logiki będą robić, próbując wytłumaczyć teraz pisowskiemu ludowi, że jednak wybory w lipcu to doskonały pomysł, a w wybory w maju są niemożliwe xD Choć z drugiej strony, typowy wyborca PiS pamięta ostatnie 10 sekund, więc wystarczy zmienić przekaz dnia, a te matoły nawet nie zorientują się, że coś jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą bekę mam teraz z tych wszystkich pisowskich pożytecznych idiotów pokroju Sakiewicza, Karnowskich, Rachonia czy innego Bukowskiego. Tak przekonywali że wybory w maju są konieczne, że tego wymaga racja stanu itp. Ciekaw jestem, jakie fikołki, i jaką k*rwę z logiki będą robić, próbując wytłumaczyć teraz pisowskiemu ludowi, że jednak wybory w lipcu to doskonały pomysł, a w wybory w maju są niemożliwe xD Choć z drugiej strony, typowy wyborca PiS pamięta ostatnie 10 sekund, więc wystarczy zmienić przekaz dnia, a te matoły nawet nie zorientują się, że coś jest nie tak.
Rządzący stracili półtora miesiąca, z czego 1 miesiąc ustawa leżała u KOPERTNIKA.......... ale nawalanka jest na rządzących. Za obstrukcję powinni rozwiązać Senat, byłoby z korzyścią dla wszystkich podatników.
Jak zwykle siejesz propagandę, a wręcz kłamiesz. Senat ma prawnie zagwarantowany miesiąc na zajęcie się projektem, który wpływa z Sejmu. Prace w Senacie trwały. Może w PiSie są takie standardy, że głosuje się nie wiadomo za czym, gbyle pochodziło od prezesa wszystkich prezesów, ale tutaj pracowano w komisjach, poproszono o opinie konstytucjonalistów, a głosowanie, to jest tylko czubek góry lodowej w całym procesie legislacyjnym. Albo więc się nie znasz, albo - co gorsza - świadomie siejesz PiSowską propagandę. W kwestii zachowań obstrukcyjnych, to takie zaprezentowali senatorowie PiSu - jak zobaczyli, że przegrywają, to nagle zaczęli zgłaszać wnioski o przerwy, o konwenty seniorów i inne pomysły mające na celu niedopuszczenie do ostatecznego głosowania nad projektem w Senacie. Po co? Żeby Adrian mógł podpisać projekt już bez potrzeby oglądania się na parlament. Czyli znowu PiS na siłę przepychał to, co nie podoba się wielu parlamentarzystom i ogromnej części rozumnego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych komentarzy, że za sytuację odpowiada senat. Co za brednie. Za kryzys odpowiada tylko i wyłącznie PiS swoją obsesyjną rządzą chęci przeprowadzenia wyborów na siłę, za wszelką cenę. A Senat zrobił DOKŁADNIE TO SAMO, co robi SEJM i tysiące urzędników w całym kraju - wykorzystał MAKSYMALNY CZAS USTAWOWY (ilu obywateli nieraz czeka MAKSYMALNIE na np. zgodę na budowę domu, wydanie jakiejś decyzji administracyjnej czy innnego dokumentu i NIKT NIE ODWOŁUJE URZĘDNIKA za to, że ten wykorzystał maksymalnie termin) zgodnie ze swoją polityką. Żyjemy w debilnym państwie urzędasów (ale to nie tajemnica). P.S. 1 - Gowin jak dla mnie powinien mieć ksywkę "flanelcia" - kumaci załapią od czego do skrót P.S. 2 - nie jestem za PiS, PO, KO, PSL, PZPR, i innymi farbowanymi lisami (bo już zapewne wielu myślicieli z tego forum zaszufladkuje ten wpis jako zwolennika PO bo jest przeciw PiS - otóż nie - są jeszcze w tym kraju ludzie, którzy wiedza, że nie żyjemy w systemie dwublokowym, i polityka to nie wybór tylko między PiS/TVP a PO/TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą bekę mam teraz z tych wszystkich pisowskich pożytecznych idiotów pokroju Sakiewicza, Karnowskich, Rachonia czy innego Bukowskiego. Tak przekonywali że wybory w maju są konieczne, że tego wymaga racja stanu itp. Ciekaw jestem, jakie fikołki, i jaką k*rwę z logiki będą robić, próbując wytłumaczyć teraz pisowskiemu ludowi, że jednak wybory w lipcu to doskonały pomysł, a w wybory w maju są niemożliwe xD Choć z drugiej strony, typowy wyborca PiS pamięta ostatnie 10 sekund, więc wystarczy zmienić przekaz dnia, a te matoły nawet nie zorientują się, że coś jest nie tak.
Rządzący stracili półtora miesiąca, z czego 1 miesiąc ustawa leżała u KOPERTNIKA.......... ale nawalanka jest na rządzących. Za obstrukcję powinni rozwiązać Senat, byłoby z korzyścią dla wszystkich podatników.
A co do istnienia Senatu, to zadziwiające, jak bardzo chcecie zlikwidować Izbę Wyższą parlamentu, odkąd utraciliście w niej większość... A pan Karczewski nie może się wciąż pogodzić z utratą stanowiska. Jesteście w tym PiSie tak płytcy, że to aż musi boleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą bekę mam teraz z tych wszystkich pisowskich pożytecznych idiotów pokroju Sakiewicza, Karnowskich, Rachonia czy innego Bukowskiego. Tak przekonywali że wybory w maju są konieczne, że tego wymaga racja stanu itp. Ciekaw jestem, jakie fikołki, i jaką k*rwę z logiki będą robić, próbując wytłumaczyć teraz pisowskiemu ludowi, że jednak wybory w lipcu to doskonały pomysł, a w wybory w maju są niemożliwe xD Choć z drugiej strony, typowy wyborca PiS pamięta ostatnie 10 sekund, więc wystarczy zmienić przekaz dnia, a te matoły nawet nie zorientują się, że coś jest nie tak.
Rządzący stracili półtora miesiąca, z czego 1 miesiąc ustawa leżała u KOPERTNIKA.......... ale nawalanka jest na rządzących. Za obstrukcję powinni rozwiązać Senat, byłoby z korzyścią dla wszystkich podatników.
No i potrzecie jeszcze - bardzo dobrze, że Senat uwalił złe prawo. Mnie zastanawia jedno - ty się wypowiadasz zadziwiająco poprawnie (językowo), jak na PiSmana. Podejrzewam, że jesteś oczytany, wykształcony, może nawet masz jakieś spore osiągnięcia zawodowe. Skąd więc u ciebie takie parcie na ten PiS???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to płatne PISowskie trolle? TECZOWY_ZSL, kronikidewelorozwoju, LBN, aromek7? Przyszły już nowe instrukcje? Przecież w Bawarii, Szwajcarii i Korei wybory się odbyły, więc w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 -->> Działo się 22/23 marca 2020 r.   --- założono całą masę kont trollujących  jedno P0 drugim :  o 08:43 - o 09:39  -  o 09:51 -  o 09:28 -  .i tak aż do 23:53 .. Czytelniku sprawdź samodzielnie ... i zacznij myśleć samodzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teczowy lecz sie na nogi bo na rozum juz za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->> Działo się 22/23 marca 2020 r.   --- założono całą masę kont trollujących  jedno P0 drugim :  o 08:43 - o 09:39  -  o 09:51 -  o 09:28 -  .i tak aż do 23:53 .. Czytelniku sprawdź samodzielnie ... i zacznij myśleć samodzielnie.
Popatrz na konta trollujące na rzecz PiS. Tych nie zauważasz? Ty jednak jesteś naprawdę żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...