Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
Ja uważam, że dla tak pracowitego człowieka należy się druga szansa. Ciekawe kto z nas czuje się taaaki "święty" i jest bez winy. Ja moja rodzina i moi znajomi będziemy głosować na Rzetelskiego bo wiem, że Marek zasługuje na Sejmik (na razie )...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dlaczego w Polsce jest źle: Zaczyna się właśnie w ten sposób, że do sejmu pozwala się kandydować takim oto ludziom, którzy byli łapani przez policję za kółkiem samochodu z aż 1,8 promila alkoholu we krwi...

Jeśli ludzie z takimi osiągnięciami mają rządzić naszym krajem to ja po prostu wątpię już w cokolwiek.

Oczekiwałbym od tego kandydata zachowania chociaż minimum powagi. Wstyd. Zarówno dla pana z osiągnięciami jak i tego, który go popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat słów kandydata "Wybryk był karygodny, ale nie może przekreślić całej mojej kariery, tym bardziej, że mam dopiero 42 lata – broni się Marek K. – Czy kandydat jest już pełnoletni i wie co robi. Prawie jak wzór ale prawie robi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota elektoratu jest bezdenna więc ten numer przejdzie, elektorat wybaczy bo chce by i jemu przebaczono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No potencjalny morderco Marku K. - masz osiągnięcia. 1,8 promila to nie lada wyczyn pijaku jeden. Mogłeś kogoś zabić. W tym Krasniku tak wszystko łatwo się załatwia. powinien wisieć plakat z twoja gębą i podpisem " Marek K. osiagnięcie - 1.8 promila i jechał za kierownicą"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan przynajmniej został ukarany, a jak posłanka Kruk była pod wpływem to żadnej kary z tego tytułu poniosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziennik się uwziął na chłopaków z PSLu, ale to pewnie przez to, że oni promują się w kurierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepili się chłopaka, już nie mają o czym pisać. To, że popiera go człowiek, który kiedyś popełnił błąd to co w tym złego. Ale taka mentalność u nas, aby dopiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że chyba starzy partyjni wyjadacze się wystraszyli i robią nagonkę na nowego człowieka, tym bardziej na niego zagłosuję, niech się coś wreszcie coś zmieni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też jeździłem po pijaku i popieram Donalda, zróbcie o tym artykuł PISmaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co za kraj, ten pan został ukarany przez niezawisły, polski sąd. To, że popiera p. Rzetelskiego to bardzo dobrze, widać, że troszczy się o swój powiat i będzie mógł coś zrobić jak Rzetelski zostanie posłem, a on automatycznie Radnym Wojewódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk nikt nie przebije, a PIS daje jej pierwsze miejsce w Lublinie.. to jest dopiero ŻENADA http://www.youtube.com/watch?v=Bq80RP0GYwg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL/czytaj ZSL od wojny z PZPR/to partia faryzeuszy i nie ma co wybierać.Niech się wieszają gdzie chcą,a po wyborach do domu do korzeni,bo im odbiło,za dużo mają stołków.Co innego mówią,a co innego robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać mu 2 szansę, tym bardziej, że na pewno to będzie dla nas (powiatu kraśnickiego) korzystne. Pan Rzetelski sprawdził się jako radny, wiele dobrego zrobił dla powiatu janowskiego, więc na pewno nie zapomni o Kraśniku jak będzie posłem, a dodatkowo jeszcze zyskamy radnego wojewódzkiego. Podwójna korzyść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jasne, że kraśniczanie zagłosują na Rzetelskiego, jak możemy coś zyskać to czemu tego nie wykorzystać. Ja i moja rodzina głosujemy na Rzetelskiego. PS. Panie Piotrze niech się Pan nie przejmuje, widać, że inni się wystraszyli i robią nagonkę. Dziękujęmy za wspaniału stok w Chrzanowie, wreszcie Lubelszczyzna ma się czym pochwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie PSL nie wykupił reklam w dzienniku, dlatego ta nagonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Rzetelski Jan Paweł II wybaczając pokazał że warto wybaczać i dawać ludziom drugą szanse. Ma pan mój głos i mojej całej rodziny. Bywając na stoku w chrzanowie widząc co pan robi dla ludzi ma Pan ten nasz głos juz od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze trochę się podbudowałem. Przecież Polska to kraj katolicki, a jak komu podwinie się noga to na stosie by spalili. Trzeba dać człowiekowi drugą szansę, tym bardziej, że wiele zrobił dla Kraśnika. Popieramy Rzetelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
Przecież to jasne, że kraśniczanie zagłosują na Rzetelskiego, jak możemy coś zyskać to czemu tego nie wykorzystać. Ja i moja rodzina głosujemy na Rzetelskiego. PS. Panie Piotrze niech się Pan nie przejmuje, widać, że inni się wystraszyli i robią nagonkę. Dziękujęmy za wspaniału stok w Chrzanowie, wreszcie Lubelszczyzna ma się czym pochwalić.
Ja też miałem głosować na Piotra ale po tym, ze pokazał się z takim opojem na pewno nie zagłosuję. Nie uznaję pijaków na drodze, to potencjalny zabójca a ja z takimi bym sie nie zadawał. Głosujemy na Zdzisława Potkańskiego, przecież to prawdziwy LUDOWIEC, który zawsze reprezentował lubelską wieś i interes chłopów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wybaczać ludziom, inaczej życie nie ma sensu. Tak nauczał Jan Paweł II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...