Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kampania wyborcza z promilami w tle

Utworzony przez goość, 2 września 2011 r. o 06:49
tylko idiota głosuje na psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest w sondażach za RuchemPalikota. RuchPolikota jest partią lewicową która ma na uwadze właśnie cięzko pracujących ludzi na wsi. Najprawdopodobniej wyprzedzi również SLD. Nie zmarnujcie głosu na partię która nawet nie wejdzie do Sejmu (PSL).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelski jest fantastycznym wizjonerem skoro nie potrafi przewidzieć skutków jazdy po pijaków. Mam nadzieję, że każdy zdrowo myślący obywatel wie jak się zabezpieczyć przed pijanymi kierowcami na drogach. Napewno NIE GŁOSUJĄC na Pana Rzetelskiego. Myślę, że rozpijany wielką knajpą stok wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
[Słyszałem , że nawet Pawlak pochwalił Rzetelskiego za spot.Ja popieram go bo facet ma pomysły i jest odważny. Jlu przedsiębiorców zaryzykowało by w takim Chrzanowie .Rzetelski wierzy w to co robi, ma kase. Lubelszczyzna potrzebuje takich wizjonerów.Panie Rzetelski ma pan mój głos. Mam nadzieje,że beton polityczny PSL-u zrozumie że czas na zmiany.
popieram te słowa! Wierze w tego człowieka, potrafi zrobić coś z niczego, Chrzanow zyskal turystow, miejsca pracy a my mamy swietny stok! Ma moj glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
popieram te słowa! Wierze w tego człowieka, potrafi zrobić coś z niczego, Chrzanow zyskal turystow, miejsca pracy a my mamy swietny stok! Ma moj glos
ku*** tez mi autorytrt pawlak i jeho wierna chołota rzetelski i spólka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO NA TO KANDYDACI? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110930/KRAJSWIAT/108990224
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelski jest fantastycznym wizjonerem skoro nie potrafi przewidzieć skutków jazdy po pijaków. Mam nadzieję, że każdy zdrowo myślący obywatel wie jak się zabezpieczyć przed pijanymi kierowcami na drogach. Napewno NIE GŁOSUJĄC na Pana Rzetelskiego. Myślę, że rozpijany wielką knajpą stok wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
popieram te słowa! Wierze w tego człowieka, potrafi zrobić coś z niczego, Chrzanow zyskal turystow, miejsca pracy a my mamy swietny stok! Ma moj glos
nie jeden człowiek zrobił świetny biznes z zyskiem dla innych!!! ilu polityków zadbało o swoich wyborców (zmniejszyli swoje diety, ograniczyli liczbę posłów, senatorow, zlikwidowali zdublowane instytucje?)?????????????? Politycy z PSL dbają - ale o swoich, gdzie przy władzy PSL tam wszyscy z PSL - w każdym urzędzie!!!! Partia buraków, reżimu i zamordyzmu!!! a chłopa, na którym jadą od pokoleń - to mają głęboko w d...e!!! Do gnoju - "nie do pańskich pieców"!!! zielona chołoto bez edukacji, kultury, ogłady i zachamowań moralnych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
popieram te słowa! Wierze w tego człowieka, potrafi zrobić coś z niczego, Chrzanow zyskal turystow, miejsca pracy a my mamy swietny stok! Ma moj glos
Zrobić coś z niczego - to każdy bardziej doświadczony oszust, kręt i złodziej potrafi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Zrobić coś z niczego - to każdy bardziej doświadczony oszust, kręt i złodziej potrafi!!!
Taaaaa idz i głosuj za PO-PIS-em:D Rzetelski to przedsiębiorca, nie złodziej pracuje jak każdy inny. A złodziej okrada ludzi a nie pracuje! Kolego swoja zazdrość zostaw w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelski jest fantastycznym wizjonerem skoro nie potrafi przewidzieć skutków jazdy po pijaków. Mam nadzieję, że każdy zdrowo myślący obywatel wie jak się zabezpieczyć przed pijanymi kierowcami na drogach. Napewno NIE GŁOSUJĄC na Pana Rzetelskiego. Myślę, że rozpijany wielką knajpą stok wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba co niekotórych ponoszą ambicje:D:D na każdym forum to samo, widać ewidentnie że konkurencja się trzęsie przez Pana Rzetelskiego:D Czerwoni nigdy nie dojdą do władzy!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy pijak to złodziej- jak można głosować na kogoś kto prowadzi po pijanemu!!!to świadczy o braku odpowiedzialności. Rzetelski popierajać takich gości psuje swój wizerunek a zreszta przeciez on nie ma zadnego wykształcenia jestem ciekaw kto głosuje na takich ludzi... i jak ma być dobrze w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...