Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na europejskich posłów przemówią w obcych językach

Utworzony przez RICCARDO, 2 czerwca 2009 r. o 08:25
elo napisał:
leffe, nic nie chce mowic ale kampanie zaleskiemu 5 lat temu robił wladek drasza:)
widzę dzieciątka w sztabie zaleskiego staracie się bardzo, ale chyba nawet kiepsko wam zaleski przekazuje informacje, albo słuch was zawodzi. Władek tak, ale nie Drasza tylko Grasza i nie robił kampanię, a był pełnomocnikiem wyborczym komitetu PO. A Łątka kierował wszelkimi działaniami wykonawczymi. Teraz przy sprawie będzie mógł się odwdzięczyć za to jak go Zaleski potraktował i innych. Napoleon powiedział kiedyś, że głowa bez pamięci jest jak twierdza bez załogi. Obawiam się moi mili, że macie kiepską pamięć co udowadniacie, a w dodatku wierzycie ludziom, którzy popełnili przestępstwa, a sankcja karna w wysokości od roku do 10 lat to już nie są błahostki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widze ze ty zagubione dzieciatko ze sztabu ktoregos z kontrkandydatow usilnie probujesz wmowic ze zaleski jest przestepca, probujesz i to marnie juz od miesiaca swoimi wypocinami i zapewnieniami ze juz zaleski jest pod lupa prokuratury. szczerze uwazam to za totalny brak jakiejkolwiek kultury i szczyt tchorzostwa, poniewaz na ogolnodostepnym forum kazdy moze oczerniac czlowieka bez zadnych podstaw, wmawiac sobie ze to prawda, wymyslac argumenty w stylu "wiem w ktorym pokoju" i nie ponosic za to konsekwencji. ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat! leffe, wspierajac w ten sposob swego kandydata to powiem ze to tylko swiadczy o ich marnym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
a widze ze ty zagubione dzieciatko ze sztabu ktoregos z kontrkandydatow usilnie probujesz wmowic ze zaleski jest przestepca, probujesz i to marnie juz od miesiaca swoimi wypocinami i zapewnieniami ze juz zaleski jest pod lupa prokuratury. szczerze uwazam to za totalny brak jakiejkolwiek kultury i szczyt tchorzostwa, poniewaz na ogolnodostepnym forum kazdy moze oczerniac czlowieka bez zadnych podstaw, wmawiac sobie ze to prawda, wymyslac argumenty w stylu "wiem w ktorym pokoju" i nie ponosic za to konsekwencji. ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat! leffe, wspierajac w ten sposob swego kandydata to powiem ze to tylko swiadczy o ich marnym poziomie.
Marku zapewniam cie, że najpóźniej w piątek dowiesz się o sprawie również z mediów, jak i o toczącej się sprawie w prokuraturze. Kandydatów - jeśli to jest wsparcie - to wspieram bo każdy z nich jest lepszy od Zaleskiego. To jak pazerny jest Zaleski to czas pokaże i również to, że gotów jest popełnić czyny zakazane dla własnej korzyści. Ilość "pustych" umów będzie wystarczającym dowodem dla prokuratury. Nie ma co do tego wątpliwości. Nie jestem tchórzem - gdyby to była nieprawda Zaleski wytoczyłby mi proces o zniesławienie, ale wie dobrze, że to prawda, a ja jak i inne osoby mamy na to dowody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Marku zapewniam cie, że najpóźniej w piątek dowiesz się o sprawie również z mediów, jak i o toczącej się sprawie w prokuraturze. Kandydatów - jeśli to jest wsparcie - to wspieram bo każdy z nich jest lepszy od Zaleskiego. To jak pazerny jest Zaleski to czas pokaże i również to, że gotów jest popełnić czyny zakazane dla własnej korzyści. Ilość "pustych" umów będzie wystarczającym dowodem dla prokuratury. Nie ma co do tego wątpliwości. Nie jestem tchórzem - gdyby to była nieprawda Zaleski wytoczyłby mi proces o zniesławienie, ale wie dobrze, że to prawda, a ja jak i inne osoby mamy na to dowody!
juz tych piatkow co mialem sie wszystkiego dowiedziec bylo sporo wiec czekam i na ten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...