Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta gminy Miączyn

Utworzony przez kazik, 1 listopada 2010 r. o 09:10
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok Wam życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemniej się robi w naszym UG i petenci sa przyjmowani jak nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyjemniej się robi w naszym UG i petenci sa przyjmowani jak nalezy.
Dokładnie! Też zostałam dzisiaj obsłużona jak należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinno być.Cieszę się,bo ja dość często załatwiam sprawy w Urzędzie Gminy.Również nie narzekam.Całkiem miło się zrobiło ,oby tak dalej.Pozdrowionka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku że w urzędzie gminy w Miączynie może panować tak normalna atmosfera. Byłem tam załatwić pewną sprawę kilka dni temu i nawet nikt mnie nie nastraszył i nie wypominał po co przyszedłem. Tak trzymać Panie Wójcie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie! Pozdrawiam Pana Wójta i wszystkich mieszkańców Gminy Miączyn. Jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam mieszkańców gminy Miączyn:) Kultura i miła obsługa w Urzędzie Gminy to wielki plus dla Pana Wójta i pracowników również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...