Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Jabłonna

Utworzony przez wyborca, 13 listopada 2010 r. o 11:17
Jeżeli w tej gminie jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? Przecież to koszmar co się tam wyrabia. Nie robi się nic a ludziom chce się zamydlić oczy imprezami i kredytami. Ten z Jabłonny to wspaniały gość który może zrobi z tym towarzystwem porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jest druga tura, bo jeszcze jest nadzieja, że się coś zmieni. Ja głosuję na Banacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzystwo wzajemnej adoracji bierze górę nad rozsądkiem mieszkańców. Ludzie nie dajcie się ogłupić czas z tym skończyć, przecież to draństwo do kwadratu co oni wyprawiają. Rudzka poszła z nimi na układy i jak nic nie robili dalej nic nie robią. Najwyższy czas to zmienić niech nie śmieją się z nas w innych gminach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza czynnością jaką nowy wójt powinnien zrobić to wywalić na zbity pysk całą jabłońską klike siedzącą w gminie. Nic dziwnego, że nie ma żadnych środków unijnych skoro nie ma osób kompetentnych do ich pozyskania. Poza tym skąd taka pewność że pan Banach będzie o nie zabiegał, przed poprzednimi wyborami pani Rudzka także miała być osobą do tego odpowiednią. Nie oceniajmy książki po okładce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się, że w XXI wieku w centrum Europy gminę może reprezentować i ludźmi rządzić taka osoba jak pani Rudzka. Dla tej pani każdy petent to wróg, który zawraca głowę i zakłóca spokój urzędowania. A nie daj Boże, jak ten petent chce uzyskać coś dla swojej miejscowości, np. zwiększyć bezpieczeństwo dzieci (droga jest wszak bardzo ruchliwa), czy zadziałać na rzecz rozwoju gminy. Wtedy pani - pożal się Boże - wójt patrzy spanikowanym wzrokiem i każe przyjść za tydzień, bo musi doczytać w przepisach. Po tygodniu szanowna pani stwierdza, że nie wyraża zgody, bo to za dużo zachodu. Żenada. Takie przypadki odprawiania klientów z kwitkiem z powodu braku kompetencji można przytaczać jeszcze długo. A sytuacje, w których pani wójt swoimi nieuzasadnionymi decyzjami blokuje rozwój gminy i zadłuża ją, są znane wszystkim zainteresowanym od dawna. Nie rozumiem jak można tak niszczyć to czym się rządzi i traktować ludzi jak pospolitych głupków. Nie dajmy się dłużej wodzić za nos. Dosyć już kpiny z mieszkańców! Druga kadencja tej pani byłaby klęską dla gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Pan Banach to bardzo słaby kandydat a Pani Rudzka to bardzo bardzo słaby kandydat na wójta Jabłonnej. Szkoda że Pan Salasa nie startował na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie takie wnioski, ja byłam na spotkaniach przedwyborczych, mam informacje w ulotkach i trzeba się wykazać troszeczkę obiektywizmem, chociaż odrobiną. Mamy dwoje kandydatów w drugiej turze i Banach bije o głowę Panią Rudzką i wszystkich innych kandydatów. Jeśli Banach jest zły, to kto jest dobry? On mógłby być Prezydentem Lublina i jestem pewna, że dałby sobie radę. Pani Rudzka miała swoje 5 minut i niestety nie zdała egzaminu z bycia Wójtem Gminy Jabłonna. Wybór dla mnie jest oczywisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Witam,ja w drugiej turze zagłosuje na P.Rudzką bo jeśli ona nie wygra to dopiero w Jabłonnej i okolicach będzie zascianek jak napisała jakaś basia.Myślicie,że jak ktoś z Piotrkowa wygra to będzie pchał w taką mieścinę jak Czerniejów czy Jabłonna czy Chmiel czy Skrzynice...NIE...
Przecież Banach nie jest z Piotrkowa, tylko z Jabłonny. A Rudzka jest ze Skrzynic i co? Pcha w Skrzynice? Pcha, ale w swój portfel. Nie może w nic pchać, bo jedzie na długach. Jest kompletnie niegospodarna. Puściła gminę z torbami. Kto jeszcze tego nie widzi, ten jest żałosny tak jak ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pierwsza czynnością jaką nowy wójt powinnien zrobić to wywalić na zbity pysk całą jabłońską klike siedzącą w gminie. Nic dziwnego, że nie ma żadnych środków unijnych skoro nie ma osób kompetentnych do ich pozyskania. Poza tym skąd taka pewność że pan Banach będzie o nie zabiegał, przed poprzednimi wyborami pani Rudzka także miała być osobą do tego odpowiednią. Nie oceniajmy książki po okładce!
Pan Banach otrzymał już niejedną nagrodę za pozyskiwanie środków unijnych i ma w tym kierunku studia, a pani Rudzka nie ma o tym zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi sie chce jak czytam nie które posty. Ludzie czy wy nie widzicie co sie dzieje w naszej gminie??? Wszystko jest sprzedawane, kredyty zaciągnięte a nic sie nie dzieje aby ludziom żyło się lepiej. W urzędzie gminy jeden wielki burdel za który odpowiedzialna jest pani wójt. Tam nic nie można załatwić a spotkanie p. Rudzkiej graniczy z cudem. A co jak nie bd czego sprzedawać a kredytu nie bd można dalej zaciągnąć? Koszty poniosą mieszkańcy, bo ktoś to bd musiał to wszystko spłacić!!! Jestem pewien że p. Banach bd godniej niż obecna wójtowa pełnił rolę zarządcy naszej gminy. Jest przygotowany merytorycznie, ma też doświadczenie w pisaniu projektów i pozyskiwania funduszy unijnych. Więc sam sobie zadaj pytanie czy chcesz aby dalej jakoś było? Czy chcesz aby Twoja gmina się rozwijała? Ja chce rozwoju i głosuje na Banacha. Każdy zrobi to co chce... Peace:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coz widze ze tu są ładne komentarze sie ta osoba opisała a jesli chodzi o zla sytuacje to nie prawda, z tego co sie orientuje to zadluzenie przestawione przez marka b. jest klamstwem za co moze odpowiedziec przed sadem, co do ukladów to mozna powiedziec ze w gminie przez dluzszy czas bylas opozycja psl w gminie przeciwko pani wójt jesli bylby pan marek b nic by nie zrobil poniewaz jest z pis a w radzie wiekszosc ma psl po za tym w powiecie rzadzi psl i po tym bardziej jest na straconej pozycji, jego pan pozyskiwania pieniedzy z uni jest zgubny bo zeby spelnic te wymogi narzucone przez ue w przypaku naszej gminy trzeba by sie zadluzyc i pokazywanie naszej gminy porownujac ja o gminy glusk ktora jest dwa razy wiekszal gmina i jest gmina miejska jest tyko chwytem zeby zlapac nie uswiadomionych ludzi i niech sie pan marek pochwali wynikiem ktory nie byl nawet polowa wyniku pani rudzkiej jedyna miejscowoscia ktora poparla w duzej mierze pana marka byla jablonna lecz i tam przegral z obecna pania wojt wiec glosujcie na pania wojt ktora jak dotad duzo zrobila drogi, oswietlenie, gaz, hala sportowa w jablonnie ktora sie buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam coreczki pana marka ta ruda fajnaaa na nia bym zaglosowal, a ta czarna hmmm zlo emanuje z tych oczat, a co do pana marka to wylysial z nerwow ostatnimi czasy gdzie jego wyczesane zaczesanie sie podzialo nie poznalem go w realu, mysli ze blyszczy a nawet nie swieci, bardzo łądna gazetke wydal bardzo łądne zdjecie na koncu powabne i zaprawde powiadam wam bezpartyjny wójt gwarantem rozwoju gminy i pozdrawiam sztab wyborczy pana marka bo sie duzo tu opisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Pana Marka, większość ludzi z którymi rozmawiałam popiera właśnie jego. A jeśli chodzi o Panią Wiolę to daremne żale, próżny trud, ludzie zobaczyli, ocenili i do widzenia, nieudaczników nam nie potrzeba, żegnaj Gienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z checia sie pokloce;pp i dodam ze pani wiolettcie brakowalo 41 glosow aby przejsc w pierwszej turze wyborów pan marek nie ma prawie zadnego poparcia w innych miejscowosciach jego bastionem jest jablonna ktoora go poparla ze wzgledu ze jest swoj i powtarzam jak tu ktos juz napisal wojt z pisu nie ma racji bytu w tej gminie jesli powiat kontroluje po i psl ktore sa w koalicji pis nie bedzie mial zadnego prawa glosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram poprzednika! I powiem więcej. Władzę w województwie ma PSL-PO, w powiecie samodzielnie PSL, w radzie gminy większość stanowią ludzie związani z PSL lub jego sympatycy, na przewodniczącego wybrali szefa gminnego PSL, więc układ jest logiczny-tylko p.Rudzka przy dobrej współpracy z PSL może coś zrobić dla naszej gminy. Tyle na ile będzie to możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Banach niech się nie wymądrza uniwersytecką wiedzą i kłamstwami. Za kłamstwa to do sądu! A PiS jest zmarginalizowany! Odchodzą do lamusa! I jacy to ludzie, "prawi", "sprawiedliwi", "pobożni", a jak się zachowują, kłamią, depczą bliżniego i pierwsi w kolejce do komunii św. Osoby tak mocno popierające p.Banacha robią to tylko dla własnego interesu, licząc na stołeczki! To widać gołym okiem! A p.Salasa-właził w tyłek P.Rudzkiej aż żal było patrzeć a teraz jeżdzi po niej jak... Bo swoje już osiągnął, a i tak nic nie zrobi dla tej gminy! Żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyborco" tez się nie wymądrzaj, bo tak się składa, że ta druga strona też nieźle oszukuje i tak jak napisałeś powinna trafić do sądu. Ciekawe czy będzie Ci do śmiechu jak przyjdzie czasi trzeba będzie spłacać to kolosalne zadłużenie bo wątpię żeby dała radę p wójt, która nie ma pojęcia jak załatać dziury w drodze a o jakimkolwiek zarządzaniu lepiej nie wspominać. Kobieta się nie nadaje na to stanowisko, nie ma wiedzy ani żadnej wizji dla tej gminy. No może wie jak zaciągać kredyty, tylko nie tędy droga niestety. Jak miałaby odrobinę honoru i godności nie startowałaby w wyborach i nie blokowałaby miejsca konkretnemu, kompetentnemu i ambitnemu kandydatowi, którego celem był rozwój naszej gminy. Ciesz się że p wójt za nic nierobienie zarabia tysiące zł z naszych podatków i wszystkim mydli oczy chodnikami, oświetleniem itp. za pieniądze z kredytów. Ciemnota panuje w narodzie, żenada!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudzka - smrudzka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I następne 4 lata stracone, k.... mać. To nie Wygrała Rudzka ani nie przegrał Banach. To układy, kombinacje i trwanie wzięły górę nad wiedzą, rozsądkiem i możliwością rozwoju. Każdy byłby lepszy od Rudzkiej, która nastawiona jest na robienie wszystkiego aby trwać na stanowisku Wójta i nic poza tym. Dlatego twierdzę, że to przegrała Gmina Jabłonna, która zamiast się rozwijać będzie traciła coraz więcej. Ludzie opamiętajcie się bo tak dalej być nie musi. Przecież ono nic nie robi bo się na niczym nie zna. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. A mogło być tak pięknie. K.... mać. rozum wam odebrało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te drogi co zostały ostatnio zrobione to również nie zasługa Rudzkiej, tylko Odoja, jej poprzednika. Dostała to jak na tacy a głupie ludziska myślą, że to dzięki niej. Nic dodać nic ująć, wystarczy tylko popatrzeć ile pozyskała z Unii kasy. Jak taki ktoś może być Wójtem Gminy - wstyd i hańba na całe województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...