Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
Albert Kowalik napisał:
Dlaczego nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co wypisuje? Co za frustraci...
Forum to nie lista kandydatów na wójta, gdzie należy umieszczać swoje dane. Przed napisaniem posta, trzeba było poczytać inne fora. I trochę szacunku do wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert Kowalik napisał:
Dlaczego nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co wypisuje? Co za frustraci...
Panie Albercie, we frustrację to Pan może wpaść po ogłoszeniu wyniku wyborów, jak Pan przerżnie wybory na radnego, a p. Jachim - z komitetu której Pan startuje - na wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór S. Czyżyka to zgoda na nepotyzm, brak kompetencji, zarzuty prokuratorskie, niewidzialne inwestycje. Pan obecny wójt jest bardzo sprytny. W 2006 roku jego celem było zdominowanie rady oddanym jemu bezwzględnie ludziom oraz eliminacja opozycji poprzez zręczne wystawianie kontrkandydatów w okręgach. W obecnych wyborach mając radę podporządkowaną idzie krok dalej. Wystawia Krocza i Golianka którzy mają rozbić głosy w terenie. Krocz bezwzględnie oddany Wójtowi robi wszystko co Stefan mu każe i liczy na stanowisko wicewójta. Niestety będąc radnym na sesjach nic się nie odzywał poza podnoszeniem ręki na żądanie Stefana. Zresztą jak większość rady od Czyżyka na czele z przewodniczącym współpracownikiem tajnych służb PRL. Dlatego oddanie głosu na ww osoby to poparcie dla szemranych interesów, nepotyzmu i kompletny brak kompetencji. Nie dajmy się oszukać podstępnemu Stefanowi bo 4 lata będziemy mieli stracone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert Kowalik napisał:
Dlaczego nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co wypisuje? Co za frustraci...
Widzę że strach cię obleciał Alberciku.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Albercika "Strach w oczy kole, więc kłamstwo wolę". Doradzam trochę pokory i szacunku do ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu Albercik zobaczył, że nie wszystkie fora to koło wzajemnej adoracji. Trochę prawdy i Albercik złapał doła. XYZ jak i mieszkanka mają rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu Albercik zobaczył, że nie wszystkie fora to koło wzajemnej adoracji. Trochę prawdy i Albercik złapał doła. XYZ jak i mieszkanka mają rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zapraszam wszystkich na wiec wyborczy PSL do Nasutowa gm. Niemce. Niedziela 14.11.2010 godzina 10:00 teren Kościoła - zaprasza proboszcz Grzesiuk. PSL to żadnej świętości nie ma ponieważ w Kościele takie przedstawienia robić to przecież grzech ale oni się przecież się Boga nie boją. Urbaś będzie się promował i lud tumanił, ciekawe czy mąkę i jabłka przywiezie jak do Niemiec. Wstydu się najadł! Może kolega Smolarz coś mu z 157 tys. nagrody odpali to przywiezie kapustę albo kiszone ogórki. P.S. Księże proboszczu dopuść i inne ugrupowania polityczne aby mogli zrobić swoje wiece wyborcze, przecież kościół dla wszystkich stoi otworem
Lepiej by było organizować zebrania przedwyborcze w Domu Ludowym w Nasutowie lub GOK Niemce. Niestety p. Stefan Czyżyk nie znosi konkurencji i mając jeszcze władzę stara się nie dopuścić do jakichkolwiek zgromadzeń gdzie więcej osób dowiedziałoby się o sposobie sprawowania przez niego władzy.Nie mając możliwości skorzystania z w/w obiektów kandydaci muszą szukać innych możliwości spotkania z wyborcami. Nie pochwalam spotkań w obiektach sakralnych , lecz winą za taki stan rzeczy obarczam aktualnie "panującego" wójta p. Stefana Czyżyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre Urbaś znowu rozdawał mąkę i jabłka tym razem w Krasieninie. Ciekawe czy jak zostanie wójtem będzie tak witał każdego petenta w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu 10 listopada na tym forum zadałam p. Jachim jedno proste pytanie. Co miała na myśli pisząc w swoim programie o ścieżkach edukacyjnych, przyrodniczych i kulturowych? Dałam jej 5 dni na odpowiedź. Niestety odpowiedzi się nie doczekałam, co potwierdza tylko moją tezę, że ta Pani oprócz chęci łatwego zysku przez 4 lata nie ma nic wyborcom do zaoferowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert Kowalik napisał:
Dlaczego nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym co wypisuje? Co za frustraci...
Jaka kandydatka, taki komitet. Nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Panie Albercie, we frustrację to Pan może wpaść po ogłoszeniu wyniku wyborów, jak Pan przerżnie wybory na radnego, a p. Jachim - z komitetu której Pan startuje - na wójta.
Uważam, że Albert jest dobrym kandydatem na radnego i wyborcy to docenią. Nie bał się podpisać pod swoim komentarzem i narazić na nieuzasadnioną według mnie krytykę. To świadczy, że będąc radnym też nie zabraknie mu odwagi w wyrażaniu opinii kontrowersyjnych. Ps.Czytając komentarze w temacie "Kandydaci na wójta gminy Niemce" w pewnym momencie pomyślałem że to Albert Kowalik kandyduje na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Uważam, że Albert jest dobrym kandydatem na radnego i wyborcy to docenią. Nie bał się podpisać pod swoim komentarzem i narazić na nieuzasadnioną według mnie krytykę. To świadczy, że będąc radnym też nie zabraknie mu odwagi w wyrażaniu opinii kontrowersyjnych. Ps.Czytając komentarze w temacie "Kandydaci na wójta gminy Niemce" w pewnym momencie pomyślałem że to Albert Kowalik kandyduje na to stanowisko.
W wypowiedzi p. Kowalika nie było żadnej opinii tylko obrażanie wyborców, a to jest kolosalna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
W wypowiedzi p. Kowalika nie było żadnej opinii tylko obrażanie wyborców, a to jest kolosalna różnica.
Uważam, że określenie kogoś mianem frustrat to jednak opinia stanu emocjonalnego danej osoby. Uważam, że jest to ocena zbyt surowa i być może nie do końca sprawiedliwa, lecz nie zmienia to faktu, że to tylko ocena. Czytając komentarze dochodzę do wniosku, że większość osób wyraża zbieżne opinie, że najgorszy wybór to wybór p. Czyżyka i p. Jachim na wójta. Zgadzam się z tymi opiniami i apeluję "idźmy na głosowanie i dokonajmy wyboru osoby która spełni nasze oczekiwania, a nie tylko swojej rodziny i najbliższych sąsiadów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i widzę że rozgrywka trwa między 3 kandydatami, a co z pozostałymi czy ktoś wie coś na temat P. Studzińskiego bo to dla mnie całkiem nowa osoba albo P. Piotrowska, P. Karwicki czy P. Golianek. Może moja niewiedza bierze się z tego że mieszkam w tej gminie od 3 lat dlatego proszę o Wasze opinie i spostrzeżenia, ewentualnie wskazówkę gdzie szukać informacji na temat tych osób żeby dokonać świadomego i odpowiedniego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcami, że P. Albert obraża wyborców i fakt ,że tłumaczy obca osoba przekonuje mnie, że nie jest dobrym kandydatem na radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Uważam, że Albert jest dobrym kandydatem na radnego i wyborcy to docenią. Nie bał się podpisać pod swoim komentarzem i narazić na nieuzasadnioną według mnie krytykę. To świadczy, że będąc radnym też nie zabraknie mu odwagi w wyrażaniu opinii kontrowersyjnych. Ps.Czytając komentarze w temacie "Kandydaci na wójta gminy Niemce" w pewnym momencie pomyślałem że to Albert Kowalik kandyduje na to stanowisko.
Ja całe życie myślałem, że radny powinien być mądry, wyważony a nie KONTROWERSYJNY. To utwierdza mnie w przekonaniu, że osoba P. Kowalika nie jest dobrą kandydaturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renie napisał:
Czytam i widzę że rozgrywka trwa między 3 kandydatami, a co z pozostałymi czy ktoś wie coś na temat P. Studzińskiego bo to dla mnie całkiem nowa osoba albo P. Piotrowska, P. Karwicki czy P. Golianek. Może moja niewiedza bierze się z tego że mieszkam w tej gminie od 3 lat dlatego proszę o Wasze opinie i spostrzeżenia, ewentualnie wskazówkę gdzie szukać informacji na temat tych osób żeby dokonać świadomego i odpowiedniego wyboru.
Ja mam swojego faworyta. Muszę powiedzieć, że czytałem program wyborczy:P. Jachim, P. Pisarek oraz P. Krocza. Reszta kandydatów chyba nie posiada swojego programu wyborczego co w moich oczach ich dyskryminuje. Plakaty to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ja mam swojego faworyta. Muszę powiedzieć, że czytałem program wyborczy:P. Jachim, P. Pisarek oraz P. Krocza. Reszta kandydatów chyba nie posiada swojego programu wyborczego co w moich oczach ich dyskryminuje. Plakaty to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się plakaty to nie wszystko trzeba jeszcze mieć doświadczenie a ja mieszkając od urodzenia w gminie Niemce wiem że takie osoby jak pani Jachim,Pisarek czy pan Krocz mogą tylko o tym pomarzyć.Nie będę nikomu narzucał wyboru ale pana Karwickiego pamiętam jeszcze z czasów kiedy w naszej gminie był zastępcą wójta a wcześniej pracownikiem i jest to osoba bardzo doświadczona i kompetentna czego w tym momencie bardzo brakuje pracownikom naszej gminy więc pomyślmy bo przez nasze głosy możemy zmienić obecne oblicze urzędu odpowiadającego za nasze sprawy. dla zainteresowanych strona www.karwicki.strefa.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...