Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat na europosła bez pasów i na zakazie? Mundurowi przyjrzą się teledyskowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2019 r. o 19:35 Powrót do artykułu
A gdzie był operator monitoringu ja to coś  wjechało na deptak spał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejmuje się, dlatego kandyduje. Chce mieć imunitet, no i kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na podstawie tego filmu - klipu = to żaden sąd nie skaże Pan Marcina. Powodzenia dla Straży i Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie bardzo dobra reklama... Ałdi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadnych pedałów wykolejeńców i wynaturzeń oraz komunistów 
i PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szit, kogo to interesuje, to raczej wśród znajomych przy piwku ze smarkfona może to oglądać, bo to nie dla nas, zwykłych ludzi, codziennie zmagających się z tą piękną rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet był zatrzymany w związku z wyłudzeniem z ARiMR grubej kasy. Jest kandydatem bo za wszelką cenę próbuje uciekać od odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do pierdla z nim i zarekwirować pojazd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze go nie wybrali,a jak już się zachowuje ,niczym Cimoszewicz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ WIEM ŻE NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJE NA TEGO TYPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omg co za wsiur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buta i pyszałek, Nawet fury nie porejestrowane u nas, a gra milionera. Taki ktoś ma nas reprezentować? Dobrze, że teraz pokazał swoje oblicze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...