Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat na prezydenta zaczyna zbierać głosy. Czy pomoże mu ojciec Rydzyk?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2020 r. o 13:00 Powrót do artykułu
A ja wam powiadam, że jeno Gołownia Szymon da wam zbawienie. Bo zaprawdę powiadam, iż sądzić nas będzie jeno trzoda i rogacizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecywał kanał Terespol-Dęblin. To b. głęboki intelektualnie kanał...   Kto dołki pod Dudą kopie, ten?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole Piotrowskiego niż Dudę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiadam, że jeno Gołownia Szymon da wam zbawienie. Bo zaprawdę powiadam, iż sądzić nas będzie jeno trzoda i rogacizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław! Wspólny Lublin - brawo Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podobno kandydat Żuka! Mariusz Banach ze wspólnego Lublina tez popiera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podobno kandydat Żuka! Mariusz Banach ze wspólnego Lublina tez popiera ! To pomocnik Kidawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co on liczy? Chyba na cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#Kichawa też od Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny konserwatyzm to przykład oksymoronu tak jak np. czarny człowiek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;) Dajcie spokój ;) Już zawiódł tyle razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech idzie Mirek trochę popracować na uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podobno kandydat Żuka! Ze wspólnego Lublina ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popracować na uczelni? Tam trzeba znać historię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODawa Końska nie ma szans bez poparcia w II turze Mirosława Piotrowskiego, to układ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To podobno kandydat Żuka! Mariusz Banach ze wspólnego Lublina tez popiera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym go poparł, miałem wybierać między Krzysztofem Bosakiem a Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Na Bosaka chciałem głosować bo wiem, że to mocno prawicowy, z krwi i kości kandydat( choć ubolewam, że Konfederacja nie wystawiła Grzegorza Brauna, wtedy to jak nic dałbym mu głos bez dwóch zdań jako kandydata na prezydenta z ramienia Konfederatów), życzę mu jak najlepiej jednakże ale obstawiam, że jego wynik to co najwyżej 8-9% poparcia, coś mnie powstrzymuje by jednak oddać na niego głos, nie wiem skąd mam to zawahanie. Na Kosiniaka-Kamysza chciałem zagłosować bo w sumie wychodziłem z założenia dość prymitywnego, że a właściwie czemu nie? No bo co? Prezydent reprezentujący Lewicę SLD( Aleksander Kwaśniewski) władał Polską w latach 95-05, prezydent reprezentujący Prawicę PIS( Kaczyński) rządził Polską w latach 05-10( katastrofa Smoleńska), potem po katastrofie zasiadł kandydat rzekomo reprezentujący Centrum PO( Komorowski) w latach 10-15, a teraz przez pięć lat rządził w latach 15-20 znowu kandydat Prawicy PIS( Duda), który ubiega się o reelekcję. Tak se jakoś pomyślałem, że może czas aby jakiś umiarkowany, chadecki, neutralny prezydent zasiadł w fotelu prezydenta by chociaż częściowo zjednoczył Polaków nie skręcając ani w lewo ani w prawo, nie podpisując kontrowersyjnych, budzących obaw ustaw/projektów ustaw - prezydent z ramienia PSL wydaje mi się cechować zdrową ugodowością, nie taką, która jest krótkowzroczna i narażać może na szwank cały kraj ale taką, która jest konstruktywna, należy pamiętać, że dialog to podstawa, sztuka dyplomacji podobnie, ważne by zachować trzeźwość umysłu i zdrowy rozsądek, nie wolno z niczym się spieszyć, czasem warto przyhamować by nie popełnić błędu. kandydat Konfederacji jest co prawda młody bardzo ale ma dużą wiedzę, kulturę, jednakże Konfederacja to jeszcze coś zbyt świeżego na scenie politycznej i dlatego jak na razie wielu ludziom wciąż ciężko się przekonać do tegoż ugrupowania a tym bardziej kandydata na prezydenta. Kandydat PSL-u także jest młody, ma spore doświadczenie sejmowe, potrafi merytorycznie się wypowiadać, czuć w nim swego rodzaju swojskość. Jeśli zaś chodzi o Mirosława Piotrowskiego to ten kandydat mnie intryguje, inteligencji na pewno odmówić mu nie można, myślę, że jest dobrym strażnikiem konserwatywnych/tradycyjnych chrześcijańskich wartości i kultury łacińskiej, jest mocno prawicowy, imię ma typowo polskie, nazwisko też, ładnie by brzmiało - prezydent Polski Mirosław Piotrowski. Musiałbym się jeszcze zastanowić nad tym czy by na niego nie zagłosować, na pewno coś co go wyróżnia to fakt, że jest kandydatem z Lubelszczyzny, która jest mi bliska W każdym bądź razie czasu jeszcze sporo, bo wybory dopiero w maju. Mój ideał prezydenta jest niczym Ronald Reagan, zdaję sobie jednak sprawę, że Polska to nigdy nie miała i raczej mieć nie będzie tak wybitnych mężów stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze to nie dać o sobie zapomnieć, może wreszcie przy jakichkolwiek wyborach uda się przemknąć i załapać dobrze płatną posadę, uwalniając się od przykrej konieczności uczciwej pracy na swoje utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznesmen Rydzyk pomorze? owszem,ale temu kto da więcej Radiu Maryja rzecz jasna.
 O jakie Pomorze ci chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Zula Nieprawda są ciepłe lody- galerjanka.
 Głodnemu chleb na mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...