Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najbardziej rozgadany ten co kieruje burmistrzem z PSLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem glosowac na konfederacje jako zwolennik Korwina od trzydziestu lat,ale przez takiego tomasiaka rodzina moja odda glos na PiS a szkoda:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na konfederacje.tylko ta formacja przelamie beton popisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna to najbiedniejszy region Polski. Ta bieda nie bierze się znikąd. Ona się bierze z ułomności umysłowej ludności. Niestety większość ludzi tu mieszkających to prości ludzie bez polotu i talentów. Dlatego wygrywa tu PIS, korwiniści zbierają tyle podpisów. To jest grajdół intelektualny. Lubelszczyzna odstaje od reszty Polski. Jest tu gorzej. To widać. I tak będzie póki się tu nie zmieni myślenie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że zdobędą więcej głosów niż pedały, dlatego też na nich za głosuję - na pohybel biedroniowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jednego głosu ,bo Tomasiak to zwyczajny krętacz.Oszukuje mieszkańców spółdzielni.To nie jest spółdzielnia tylko folwark Tomasiaka. Na zebraniach grup członkowskich to on wybiera członków RN,a potem oni głosują pod jego dyktando.Zbiera faktury wat na wykonanie remontów,wymiany otworów przez mieszkańców ,a pieniędzy nie oddaje.To przewodniczenie w radzie miasta jest fikcją.Czy tam nie może zajrzeć jakaś kontrola? Głosować powinno się ,ale nie na taką listę.Niestety!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny wynik! Gratulacje i Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalną patologią jest to, że szef spółdzielni mieszkaniowej może (w tej samej gminie) być radnym, a nawet przewodniczącym rady. Promowanie takich patologii skłania mnie do satysfakcji z tego, że odmówiłem poparcia listy Konfederacji. Oni promują patologiczne powiązania, wspierają umacnianie beneficjentów afery gruntowej, o której pisałem na blogu pod tytułem "Ratujmy Grunty" (łatwym do znalezienia w sieci). Zakaz prowadzenia przez radnych działalności gospodarczej w oparciu i mienie gminy stosowany jest wybiórczo. Wybór (taka działalność gospodarcza albo funkcja radnego) dotyczy np. prowadzenia parkingu lub kiosku - ale już prowadzenie odpłatnych parkingów przez spółdzielnie mieszkaniowe na gruntach gminnych (np. oddanych w użytkowanie wieczyste) pozostaje bez echa (np. można jednocześnie: kierować spółdzielnią mieszkaniową oraz radą miasta, a także kandydować do Parlamentu). Won - wolnościowi pozerzy, faktycznie promujący patologie w życiu publicznym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same tuzy intelektu. Maryjana K. tylko mi w tym gronie brakuje. Już nawet PiS wystawił odrobinę mądrzejszych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Konfederację, bo Tomasiak i tak z 3 miejsca nie wejdzie. Zresztą utrąca ich tak jak w poprzednich wyborach . Pan Tomasiak to bardzo przedsiębiorczy człowiek ale kierowana przez niego SM nie działa dla dobra członków. Prywatny folwark to dobre określenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Konfederacja kto w sejmie musi pilnowac PIS i 447
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mają programu, widać że nie mają tez wiary nawet w 1 proc i słusznie bo nie zdobędą wiecej niż 0,73 proc dane wg obop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko u nas prywatne pożyczki o najniższym oprocentowaniu na rynku! Z naszą pomocą możesz załatwić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Przy 3% daje możliwość uzyskania pożyczki w każdej sytuacji - od wpisów w bazach danych po klasy komornicze. Decyzja online w ciągu 30 sekund. Wstęp na najwyższym poziomie Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem naszego adresu e-mail: dm8780115@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja Polska racja! Tylko ta partia jest w stanie NAPRAWDĘ bronić interesów naszej ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja to jedyna partia na którą warto zagłosować. Dość po i PiSu. Ludzie czy Wam się chce patrzeć ciągle na te same gęby, dajcie szanse młodym ludziom, którzy mają dobre pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kamraci! Głos mój, rodziny i wielu znajomych, oraz pomoc przy kampanii już macie! Polska racja to Konfederacja! Nic o nas bez nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatami Konfederacji z listy KORWiN są: Jakub Kulesza (1), Michał Wypych (8), Rafał Kulicki (10), Piotr Marek (12), Marek Skarżyński (20) oraz Damian Łagowski (25). Możesz wybrać któregokolwiek z nich, nikt nie każe głosować na tamtego. Z reszta i tak najprawdopodobniej wejdzie tylko Jakub Kulesza, więc i tak wygra tu KORWiN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duma Narodowa Lubelszczyzny! Alleluja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasza robacza mentalność mnie po prostu szokuje. Tomasiak na liście więc zagłosuję na pis? Po prostu zagłosujcie na kogoś innego z listy, proste jak drut. A i jeszcze jedno. Nie za dobrze o was świadczy taka zmiana obozu z antysystemowego (konfederacja) na systemowy (pis) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja to jedyna siła spoza "koryta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...