Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie posłem w miejsce Elżbiety Kruk? Kolejny kandydat zrezygnował

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 czerwca 2019 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Jesienią nikt nie odda na Pana głosu, miał Pan już swoją szansę i nie chciał wykorzystać . Dziękujemy proszę się realizować w samorządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda osoba, która teraz odmówi nie powinna się ubiegać o mandat jesienią. Dość oszukiwania wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koryto +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w prawie wyborczym powinien być zapis że mandat z wyborów wypełniamy do końca, jeżeli ktoś chce kandydować w następnych, innych wyborach to najpierw niech złoży mandat obowiązujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojciechowski od kilku dni robi ze swojej decyzji wielkie wydarzenie na swoim facebookowym profilu, groteskowo to wygląda. Człowiek, który tak przeżył, to że nie dostał się do sejmu teraz rezygnuje żeby jesienią wystartować. Za duże ryzyko tak na kilka miesięcy... A strategie niech Pan zostawi, bo jeszcze Pan zepsuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba coś jest na rzeczy skoro brakuje chetnych do KORYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ja jesieni będzie Wojciechowski wciskał wyborcom jak będzie startował do sejmu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech złoży publiczna deklaracje ze nie będzie startował na jesienni do Sejmu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak jest problem zastąpić Kruk w Sejmie to niech tam zostanie, a do europarlamentu może się ktoś innych zgłosi ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten po lewej o niewyraźnej twarzy to kto to jest ? Może on by chciał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan po pani z Chełma "łyknie" wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla troli to niewyobrażalne ze mozna z prominentnego stołka zrezygnować, peło łyknęłoby wszystkie koryta i z koryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej twarzy bije empatia oraz wysoki iloraz inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem!
 Jestem za....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozśmieszajcie mnie, Wojciechowski? Bu ha hhaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„..Uczą nas szacunku do obcych, a pogardy dla swoich. Każą nam miłować wszystkich, choćby ludożercę, a nienawidzić ojców i braci, za to, że nie gorzej, lecz inaczej tylko myślą.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla pań chodzących dziś w czarnych legginsach, dżinsach i innych czarnych portkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA potrafię coś tam coś i będę godnie zastępował posłankę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny nieudaczny wychowanek Michałkiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...