Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Którzy posłowie z Lubelskiego pożegnają się z Sejmem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2019 r. o 21:16 Powrót do artykułu
ja obstawiam że z sejmem po wyborach pożegna się poseł Łopata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew już wszystkie parafie pewnie objeździł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o lol to Gąsior Marek kolejną kadencję nic nie robiła w sejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znajdziecie drugiego tułającego się z takim doświadczeniem w służeniu ( do mszy oczywiście)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tokarska majac 70 i była poslem, chyba się nie napracowała przez swoje życie bo ja nie mogłam się doczekać do 60 lat. Jak ktoś na lajtowo to i do 100 by ciągnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista tych którzy powinni się pożegnać byłaby bardzo długa :) są tacy co nic nie robią od lat, a nie wiem kto ich wybiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha do cieplych krajów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że do Sejmu nie wejdą Ci posłowie dla których był pierwsza pracą. Z miłą chęcią zobaczę ich w Urzędach Pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha odleci, a za nią wciśnie się do sejmu Wcisło ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma i PSL już nie ma co szukać w parlamencie i znika ze sceny politycznej bo kto na nich zagłosuje po tych aferach !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew na kasę.Od czegoś musi zacząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Pan Janusz Szewczak nie startuje. To bardzo mądry człowiek. Mam tylko nadzieję że dalej będzie działał dla dobra Polski. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gdyby Tułajew odpadł ale z jedynki to chyba i małpa by weszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja obstawiam że z sejmem po wyborach pożegna się poseł Łopata
 a ja że bielecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukamy mostu w Kazimierzu w całej tej tandecie przedwyborczej sieczki i wszystkiego co już było, przynajmniej uśmiać się można, Nakonieczny punkt za dystans i poczucie humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha odleci, a za nią wciśnie się do sejmu Wcisło ???
 Za Muchą to raczej wpelznie Żmijan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba uporządkować sprawy hoteli na godziny. Powinien nimi zarządzać Kaczyński, Rydzyk i Jędraszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Peezel zniknie raz na zawsze z Sejmu i Senatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha odleci, a za nią wciśnie się do sejmu Wcisło ??? Kamieni kupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ??? Sok z Buraka, jachira szakira ??? ;) Brejza i inne kozaki hejtowe ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...