Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewica chce postawienia Ziobry przed Trybunałem Stanu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 15:02 Powrót do artykułu
....czyli zabawy na placu ciąg dalszy jak to w polityce. Nas szarych ludzi interesuje jaki macie program naprawczy, czy kiedyś będzie lepiej i nie będzie ciągłych podwyżek, obiecanek cacanek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Jacku Czerniak i Pani Magdaleno Długosz zamiast zajmować się czymś co wam głosów nie przysporzy może zainteresowalibyście się tym co w ramce nowelizacji ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym chce nam zafundować poseł ze Świdnika. To ludzi interesuje bo po wyborach może nie jednemu wywrócić życie do góry nogami. Jeżeli zależy wam na dobrym wyniku ustalcie jakie są założenia do tej ustawy i czy przypadkiem jej projekt jest już gotowy ale nie koniecznie mógłby przypaść wyborcom do gustu. Tu macie pole do popisu i tym się zajmujcie - sprawami które dotyczą zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "lewusy"czepiają się byle bzdury aby tylko odwrócić uwagę od swoich  "zasług". Panie Czerniak może pan opowie o swoich "zasługach" gdy był pan prezesem spółdzielni mieszkaniowej "Felin".A mieszkańcy PAMIĘTAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już "lewusy"czepiają się byle bzdury aby tylko odwrócić uwagę od swoich  "zasług". Panie Czerniak może pan opowie o swoich "zasługach" gdy był pan prezesem spółdzielni mieszkaniowej "Felin".A mieszkańcy PAMIĘTAJĄ.
 Hahaha, dobre - " ten Pan przyszedl tu siedziec a nie pracowac" . Spoldzielnia przerosla ale do sejmu sie nada. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko Ziobro ? Szydło, Kaczyński i Duda również powinni stanąć przed Trybunałem Stanu i zostać rozliczeni za łamanie Konstytucji i próbę przejęcia kontroli nad Władzą Sądowni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto komu zabrał grabki tym razem w piaskownicy i kto kogo brzydko nazwał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 45 lat komunizmu powinniście gnić w więzieniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu mace mój głos.Kaczyści pod trybunał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna dużo lepsza od zacofaców pisowskokatopolinowskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego tylko Ziobro ? Szydło, Kaczyński i Duda również powinni stanąć przed Trybunałem Stanu i zostać rozliczeni za łamanie Konstytucji i próbę przejęcia kontroli nad Władzą Sądowni!
 A dlaczego nie Adam z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze przed 89 tej praworzadnosci nie przestrzegali. Tak praworzadnie mordowali i katowali ludzi. A ja żądam rozstrzelania zbrodniarzy ktorzy byli w ich szeregach i ktorzy do dzisiaj są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Czerniak niech zacznie sam przestrzegać prawa. Co go widzę za kierownicą na Porębie to z telefonem w ręce. I żeby jeszcze tylko rozmawiał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byliście jak Jaruzelski z drugim zbrodniarzem Kiszczakiem chodzili wolno jaka była wtedy Konstytucja inna ,a jak się wzieli za wasze złodziejskie emerytury to bronicie Konstytucji,nic w konstytucji niema o płaceniu bonifikaty złodziejom i sługusom komuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno mi obrzydł POPIS i oczywiście zagłosuję na Lewicę; tyle że młodszą - nie jedynka z PZPR a dwójka Magdalena Długosz z RAZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...