Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listy kandydatów na wybory 2011: PiS czeka, PSL zaklepuje

Utworzony przez CYC, 5 sierpnia 2011 r. o 20:42
Chyba Pan Jan Łopata miał być jedynką z PSL??? Nie takie były wcześniejsze ustalenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman co za dużo to niezdrowo??? Ładnie tak Pana Jana wystawić do wiatru???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm przyszła poran na młodą kadrę. W sumie dobrze ze młodzi lgną do władzy. A Hetman to dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andy napisał:
Panie Hetman co za dużo to niezdrowo??? Ładnie tak Pana Jana wystawić do wiatru???
Jakby nie brać to i tak same koryciarze. Mam nadzieję, ze za poparcie ustawy "chomo niewiadomo" o adopcji dzieci przez pary tej samej płci, ujawnili swoje prawdziwe oblicze. Mam nadzieję, że wieś juz sie nie da nabrać. Wiejscy liberałowie do kółek rolniczych a nie do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Andy' timestamp='1312569875' post='511337'] Panie Hetman co za dużo to niezdrowo??? Ładnie tak Pana Jana wystawić do wiatru??? [/quot A ja wszystkich w pierwszych miejsc przeniósłbym na ostatnie miejsca , dlaczego maja być zawsze pierwszymi niech dadzą szansę i innym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HENRYK PAJĄK " Prosto w ślepia PiS+PO=KOR+UW" , " KUNDLIZM znowu wygrał" CZYTAJCIE PROSZĘ, czytajcie, zostało dwa miesiące do wyborów. Albo nie idźmy wszyscy na wybory, by nie udało im się zebrać tego minimum do ważności wyborów, albo wybierzmy tych którzy do koryta się na pierwszych stronach gazet nie pchają. PO, PiS, SLD, PSL- to głos stracony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman wziął łopatę i puścił wiatra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOZNA WYSTAWIAC JAKO JEDYNKE -----MICHALKIEWICZA----FACET TEN DOSTAL SIE DO SEJMU OBECNEJ KADENCJI TYLNYMI DRZWIWMI PRZEZ PRZYPADEK.JAKO PREZES PIS W LUBLINIE NIE ISTNIEJE ANI W MEDIACH ANI W DZIALANIU.LUBELSKI PIS POD JEGO KIEROWNICTWEM SMACZNIE SPI.PO PROSTU NIE ISTNIEJE.---MICHALKIEWICZ---- TYLE LAT BOBRZE ZYJESZ Z PRZYNALEZNOSCI DO PIS-U, WIEC NA KONIEC---/JESTES JUZ PRZECIEZ STARY/---- POMOZ MU I WYCOFAJ SIE Z KANDYDOWANIA -WOGOLE.JESTES ANTYREKLAMA PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuje na pis a zielonym głosu nie dam, paria kolesiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt napisał:
Hetman wziął łopatę i puścił wiatra.
Hetman to taka knieczynkowa figura co z łopatą lata i wiatra puszcza i myśli,że głosów zdobędzie tyle ile wlezie na wiejską furę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zagłosuje na pis a zielonym głosu nie dam, paria kolesiów
Ja z całą rodzina tez nie oddam głosu na partię kolesiów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale PSL-owcy mają silną grupę Tajnych Współpracowników.Najbardziej znany to chyba TW Roman.Głosujta na nich chłopy.Oni na nas donosili w latach 80-tych do SB(za kasę),a my ich teraz wybierzmy niech nami rządzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludek napisał:
Jakby nie brać to i tak same koryciarze. Mam nadzieję, ze za poparcie ustawy "chomo niewiadomo" o adopcji dzieci przez pary tej samej płci, ujawnili swoje prawdziwe oblicze. Mam nadzieję, że wieś juz sie nie da nabrać. Wiejscy liberałowie do kółek rolniczych a nie do sejmu.
Homo to przez h.Gdzie masz jaką ustawę.Chyba sam ją sobie wymyśliłeś w pustej głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja z całą rodzina tez nie oddam głosu na partię kolesiów
To nie oddawaj kogo to obchodzi.Proboszcz ci wskaże odpowiednią opcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i większość moich znajomych będzie głosowała na Rzetelskiego (PSL). Widać po tym co robi, że chłopak ma poukładane i coś może zdziałać. Już samo to, że ze zwykłego pola zrobił piękny wyciąg narciarski w Chrzanowie mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lsmowiec napisał:
Ja i większość moich znajomych będzie głosowała na Rzetelskiego (PSL). Widać po tym co robi, że chłopak ma poukładane i coś może zdziałać. Już samo to, że ze zwykłego pola zrobił piękny wyciąg narciarski w Chrzanowie mówi samo za siebie.
zmień znajomych i najlepiej własne poglady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jat tam głosuje spokojnie na mojego faworyta SZYMAŃSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wystawił pierwsze duże plakaty swojego wodza w miastach i miasteczkach? Już na nas patrzy i uśmiecha się ze zgrabnie odciętą łysinką. Fajnie byłoby, gdyby te fotki były wystawione za własną kasę kandydata... Poza tym, z marszałka na 1/460 jakiegoś zbioru? I to być awans?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...