Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Listy wyborcze PiS: Jedynka dla Elżbiety Kruk w okręgu lubelskim

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 23 sierpnia 2011 r. o 22:00
Ostatnio w lubelskiem były burze z piorunmi,jeden z nich musiał trafić w posłankę bo wygląda tak jakby grzmot w miotłę przyp....dolił. Ale posłanka wypiła "COŚ TAM,COŚ TAM" jak to ma w zwyczaju i KANDYDUJE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielokrotnie byłem w biurach poselskich PiS i mogę śmiało stwierdzić, że jedynym posłem, który nadaje się do zasiadania w Parlamencie to Pani dr Gabriela Masłowska. Innych posłów prawie zawsze nie ma na dyżurach, a jak już się spotkają to udają jakby byli Królami (spotkanie z Posłem Michałkiewiczem przypomina mi audiencję u Papieża). Jest to banda karierowiczów i krętaczy. Z kolei Pani Posłem Masłowska zawsze jest na swoich dyżurach, przyjmuje ludzi po godzinach i z każdym porozmawia i pomoże tym, którzy ją o to proszą. Zresztą kiedyś czytałem w jakiejś gazecie, że jest na liście 10 najbardziej pracujących parlamentarzystów. Czego takich ludzi nie wpisuje się na pierwszą pozycję tylko jakąś Panią, która chodzi pijana w Sejmie i tym samym obraża tą izbę ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk kandyduje bo ma do tego SZEROKIE PODSTAWY MERYTORYCZNE!!! Przestańcie sobie kpić!!! Ona "potrafi coś tam, coś tam" ergo: nie tylko zasługuje na jedynkę PiS ale i na wejście do gabinetu cieni PiS w celu sprawnego zarządzania naszym krajem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, pokażmy w końcu gdzie jest jej miejsce: na polu buraczanym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa, to ta pani od "coś tam" pamiętam, ubaw mam do tej pory jak to oglądam, trzeba mieć tupet żeby pchać sie do koryta po takiej kompromitacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mach napisał:
aaa, to ta pani od "coś tam" pamiętam, ubaw mam do tej pory jak to oglądam, trzeba mieć tupet żeby pchać sie do koryta po takiej kompromitacji
A czym się od tej Pani różnią kandydaci PSL? Też wiecznie nagrzani. Tylko rzadziej na wizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już prawie uwierzyłam, że kandydaci PiSu jednak się czymś różnią od kandydatów PSL. Wszak podobno mieli zaprowadzić ład i porządek, wprowadzić głębokie reformy. A tu okazuje się, że tylko piją tak samo, jak inni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny naród wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy się wyrywają ze wsi i baranieją... Tańczą, śpiewają, latają. Głęboko wszystkich mają. Bo przecież wg nich liczy się tylko spokojna polityka i dialog - nie potrzeba pomysłów, działania - ważne są tylko spotkania, rozmowy i poklepywanie się po plecach. Kto zagłosuje na tych śmiesznych ludków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy napisał:
Chłopy się wyrywają ze wsi i baranieją... Tańczą, śpiewają, latają. Głęboko wszystkich mają. Bo przecież wg nich liczy się tylko spokojna polityka i dialog - nie potrzeba pomysłów, działania - ważne są tylko spotkania, rozmowy i poklepywanie się po plecach. Kto zagłosuje na tych śmiesznych ludków?
Wiecie, ja coś tam już w życiu przeszedłem,ale głosować to ja nie będę za coś tam, tylko za konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałam być jedynką a niema mnie na liście hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie ma zupełnie marginesowych posłów PiS. Żaden z nich nie ma żadnego znaczenia w swojej partii i żadnego przełożenia na strategiczne decyzje. Żaden z nich nie jest również jakimś wybitnym specjalistą na skalę krajową w czymkolwiek. Żaden też z nich nie jest w stanie lobbować skutecznie w swoim ugrupowaniu za poparciem lubelskich interesów.Są potrzebni partii jedynie do podnoszenia rączek w głosowaniu sejmowych. Zatem głos na nich to głos zmarnowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...