Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak zdradzili właściwą rację stanu naszej ojczyzny! Prawdziwe polskie dzieci chodzą do kościoła i wiedzą jak i kiedy trzeba! Teraz niech z lewakami się żydom kłaniając w pas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Szulowski jako weterynarz jest przeciw zwierzętom. Szok. Panie pośle, myślałem, że pan i puławscy przedstawiciele PiSu na czele z B. Krygier są przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach, ale gdzie tam. Robiąc w tym mieście cyrk, wybieracie zły kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to partia autorytarna. Wcale mi zawieszonych nie żal. Żal mi tych idiotów, którzy popierają hipokrytów, jak choćby Jana Kanthaka. o jest jego pierwsza i ostatnia kadencja, on musi się teraz nachapać. Może w następnych wyborach zmieni futerko, albo wylinkę, przejdzie na tęczową stronę mocy? Kto wie. Nie żal mi ani jednej z tych 14 osób, to są niepokorni, ale jednak służący Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL przygarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na posłów z PIS. Nie wiedziałem iż Kaczynski jest dyktatorem dążącym do zagłady Polskich rolników. Co innego się mówiło przed wyborami, co innego robi po wyborach. Nie jestem prorokiem i nie przewidziałem przyszłości. Ale jestem pewien jest to ostatnia kadencja PIS w sejmie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...