Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" Mowa szczera trwa wiecznie, lecz fałszywa tylko chwilę " - Księga Przypowieści Salomona , ht tp://mieczducha888.blogspot.com/2019/10/nadchodzaca-grozniejsza-rzecz-niz.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS najlepszy wynik w Polsce zrobił w woj lubelskim! Ile mamy za to ministrów? ZERRO!!!! Traktują nas jak maszynkę do głosowania! Posady i Stołki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że dla Stefaniuka życie bedzie jeszcze bardziej zaskakujące. To chyba tak jest, że jak szybko idziesz w górę, to równie szybko spadniesz w dół. Oby tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać, kiedy PiS przestanie rządzić, ta ich pycha, arogancja, hipokryzja ... niby szanuj bliźniego a potrafią człowieka dla kariery i kasy zniszczyć! Was czas Tez dobiegnie kiedyś do końca, wtedy bedzie dopiero płacz! Tak jak wy traktujecie ludzi, was tez tak potraktują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizerunek brylującej dewelo-targowiczanki budzi we mnie absmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla P.Czarnek !! w następnej kolejności Parlament Europejski !! oby dalej od Lublina ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Michał juz wszedł do zarządu woj? Niech przestanie kozaczyc i ludzi straszyć w urzędzie, tylko niech się za robotę weznie! Na ściemnianiu długo nie pojedzie! A ludzi to możesz straszyć w PiS-ie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są ku....a trolle z pisu??!!!! Nie ma kampanii nie ma Trolli! Nie ma kto wam płacić? Tak ładnie ludzie obrazaliscie, trolle z pisu !!! Urlop?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozdarta przekupa niech nie ubolewa: targowiska są we wszystkich miastach, znajdzie się dla niej miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza głowa województwa szkoda że zeszła z wojewodowania bo to prawdziwy Polak z sercem na talerzu dla zwykłego człowieka i wyedukowany dobrze po katolicku! Chwała mu panie. Bóg Honor Ojczyzna najważniejsza jest dla ludzi od nas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisłowa jest najwspanialsza wizytówką tej części społeczeństwa, która ją poparła. Baba, która tylko patrzy by się wyrwać na papierosa i węszy, gdzie zrobić prywatę. Kto z nią miał do czynienia, ten wie. Przy tym zero honoru i samokrytyki . Byle korzystać pełnymi garściami z przywilejów o garnąć do siebie ile wlezie. Widząc Wcisłową w sejmie nie mam wątpliwości, że świadomość polityczna znacznej części lublinian bliska jest zeru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek był najlepszym kandydatem na posła z regionu lubelskiego. Głosowałem, nie żałuję, jako wojewoda zrobił więcej niż 4 ostatnich prezydentów miasta razem wziętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czarnek powinien zostac swietym. To prawdziwy przywodca narodu i przyjaciel Pana Boga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawczyk i Wcisło nie powinni się martwić, że Lublin o nich zapomni. Nie zapomni, a ich pomnikiem na zawsze będą zabetonowane Górki. Teraz niech walczą o zabetonowanie Łazienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłannica Wcisło trzaska w sejmie więcej „sweet foci” niż Kardashyan. Żenada i smutek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Ci abyś jak najszybciej udał się do kliniki przy ul Abramowickiej Mam nadzieję że nie będzie jeszcze za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek był najlepszym kandydatem na posła z regionu lubelskiego. Głosowałem, nie żałuję, jako wojewoda zrobił więcej niż 4 ostatnich prezydentów miasta razem wziętych.
  Kto teraz będzie zajmował połowę czasu w Panoramie Lubelskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sklepowa wyruszyła na podbój Warszawy, ale czy znajdzie czas aby podpiąć się pod lokalne sukcesy swego protoplasty K.Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba dziennikarze dziennika jeszcze nie poznali posłów z Lubelskiego bo połowy na zdjęciach nie widzę... :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym niewypałem jest niedorajda Stefaniuk ,który na bazie wazeliny trafił do sejmu.Ten facet nic nie potrafi,jedynie co to podlizywac się.Miasto Biała podlaska zostawił w stanie opłakanym.Wstyd,jak można takiego faceta podsuwac ludziom do wyboru???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...