Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Sondaż na eurowybory 2019. PiS z dużą przewagą nad KE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Czy sondaż dobra opinia był robiony pod kościołami czy w siedzibie p. Piotrowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy Krzysztof!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafię coś tam coś, na trzeźwo też. I znam dwa języki - w lewym i prawym bucie. Głosujcie na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto będzie głosował na PiS, na pewno nie ja i nie moi znajomi . Wg mnie PiS się kończy, to widać słychać i czuć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrabąszcz robi w Lublinie to samo, co PiS robi na poziomie krajowym - co chce. To tylko pokazuje, że głosowanie na PO czy PiS nie ma w praktyce znaczenia, bo przy korycie są tacy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobrze - najlepiej jakby GJETMAAN został w domu i nie dostał się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myslalem ze robili go u tego czarnego edka na nalkowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) !!!!!!! Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) !!!!!!! Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) !!!!!!! oby czerwoni, gejusy i platformersi padli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformen guten morgen poko spoko eurok koko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) JA JA JA OFFFFFFFFFF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Gjetmaan odpowiedział: potrafię coś tam coś ... I znam dwa języki - w lewym i prawym bucie. Głosujcie na mnie, mam gumofilce ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformen guten morgen poko spoko eurok koko
 Guten morgen idioten!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden pan to chyba z plakatami przesadził. Na pewno nie zagłosuję na lidera nr1......... koalicjii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie po co PiS idzie do wkadzy! Ukady i nepotyzm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież "coś tam coś tam" zasługuje na pensję 10000 € jak mało kto! \Ludzie to są jednak idioci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurkowa to wstyd w całej UE! Napije się i będzie gadać jeszcze większe głupoty !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PE nie wolno pic alkoholu, wiec po co startuje kruk ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam głosuję na różowy PSL i Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) Tęczowy GJEEEEEETMAAN ;))) JA JA JA OFFFFFFFFFF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już musicie głosować na pis, to przynajmniej nie głosujcie na pijaczke co bezwwstydnie zataczała się po sejmie i bełkotała "coś tam coś tam". Ta baba prędzej czy później skompromituje nie tylko nasz region ale cały nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...