Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Sondaż na eurowybory 2019. PiS z dużą przewagą nad KE

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 kwietnia 2019 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Opcje są dwie albo Polska Fair Play Roberta Gwiazdowskiego albo Wiosna Roberta Biedronia. Tym partiom rzyczę żeby skończyły z maskaradą POPISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krok pisu to opuszczenie polski z UE !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie spodziewałam się innych, niż powyżej pokazane sondaży! Żyjemy wśród prymitywów starając się zachować poczucie godności poprzez towarzyski ostracyzm chociażby dlatego, że niewyobrażalnym dyskomfortem byłoby wpuszczenie na teren posesji wyznawców wszelkich absurdalnych teorii spiskowych. Jest mi z tym dobrze, a do dostatniej egzystencji wystarczy grono przyjaciół z lat studenckich i rodzina nawet, jeśli mąż należy do bardzo zapracowanych jej członków. Ale utrzymuje nas bez żadnych dodatków z kasy państwowej. Kuszeni licznymi ofertami kontraktów w Skandynawii na razie nie rozważamy emigracji, ale jeśli zostanie przekroczona granica, to bez sentymentów się spakujemy. Medycy zawsze sobie poradzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---- "Mamy iść z partiami, które chcą zniszczyć Pana Boga? Honor nie pozwala mi brać udziału w tej hucpie"  - powiedział BYŁY JUZ CZLONEK psl i lider zespołu Bayer Full
 Tobie tylko członek w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NA LUBELSZCZYŹNIE SIE GLUPI!!! ZRESZTĄ W WIĘKSZOŚCI TO WIOCHA GŁOSUJE TO NA PIS! PRZECIEZ TEN CIEMNOGROD NIENAWIDZI EUROPY, ROZWOJU POSTĘPU NAUKI. JAK MOŻNA NA TO POPIERAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NA LUBELSZCZYŹNIE SIE GLUPI!!! ZRESZTĄ W WIĘKSZOŚCI TO WIOCHA GŁOSUJE TO NA PIS! PRZECIEZ TEN CIEMNOGROD NIENAWIDZI EUROPY, ROZWOJU POSTĘPU NAUKI. JAK MOŻNA NA TO POPIERAĆ?
 " Jak można na to popierać "?? A jak " można na"  wyrażać się w sposób tak niegramatyczny??? I to pisze ktoś , kto tylko potrafi obrażać . Wiocha i ciemnogród ??? Czy wiocha to coś gorszego ?? Wydaje ci się cwaniaczku, że skoro mieszkasz w mieście to jesteś lepszy lub mądrzejszy ?? Twój wpis, którego nie potrafiłeś nawet sformułować w sposób poprawny dowodzi jak bardzo się mylisz !!! Jestem ze wsi , ukończyłem studia ( takie prawdziwe ) na 2 uczelniach, znam 10 języków, jestem z " wiochy " ,popieram PiS  czyli wg ciebie jestem ciemnogrodem . Ciekawe jak tam twoje wykształcenie i wiedza... Czarno to widzę !!!  Dla ciebie lewackość i lewacka bezideowa patologia w  tzw zachodniej Europie to rozwój  ?? A co ma polityka do rozwoju nauki ??? Twój wpis to tylko bełkotliwa demagogia  i nic więcej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin niby miasto uniwersyteckie i myślenie nie powinno boleć. A od lat ten sam błąd. Wiara w gruszki na wierzbie, 13 ta emeryturę i to co leci z ambony zamiast zastanowienia skąd PiS weźmie na to wszystko co obiecuje pieniądze skoro już w budżecie pusto. Zapłacimy za to my wszyscy ceną paliwa, żywności itd. Vat jest % od ceny. Im wyższa cena tym wyższe wpływy do budżetu. A vat tak naprawdę płaci konsument końcowy czyli obywatele. Rządowi wysokie ceny są na rękę. Kaczyński obiecywał, że jak cena paliwa zacznie rosnąć to obniży akcyzę i inne opłaty zawarte w paliwie. Czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto uniwersyteckie, kulturalne a ostatnio nawet i sportowe... Dziwię się że: ludzie w zachodniej Polsce głosują przeciw PiS, a PiS udowodnił nie podnosząc deficytu, że da się. Wniosek z tego taki że: potrafią zarządzać, znają sie na ekonomii i jeszcze dzielą się z obywatelami, kraju w którym idioci zarabiający 2300 zł miesięcznie nie nawiedza ich bo rzekomo rozdaja pieniądze sami pobierając wszystkiego rodzaju "+". Jak mi udowodnisz że zwykły Kowalski nie wydaje tylko na konsumpcję i że w największym stopniu rozwój zawdzięczamy właśnie temu że konsumujemy to może przestanę uważać co po niektórych tutaj za tłumoków. Pozdrawiam. RKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą wybrać Krukową żeby przepiła Junckera, sprytnie to pis wykombinował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że aby Lublin przestał być zaściankiem i stał się tętniącą metropolią, potrzebujemy gdzieś tak ok. 10.000 imigrantów z różnych kultur, którzy mogliby zamieszkać np. na osiedlu na Górkach, które powstanie dzięki Zuczkowi. Dlatego też głosuję na KE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego zkrzywionego myślenia " młoda matka" a ile pod bladem twoj medyk bierze ? niuniu gdzie ty zyjesz , wyjezdzaj juz dziś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---- "Mamy iść z partiami, które chcą zniszczyć Pana Boga? Honor nie pozwala mi brać udziału w tej hucpie"  - powiedział BYŁY JUZ REPREZENTANT PSLi lider zespołu Bayer Full
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kochaanka na sex spotkania. Mam 20 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: ***randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Monika88 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam
  To STEFAN szczaw/mirabelka z ZSL już Pani nie odwiedza? Zabrakło u Pani fasolki po bretońsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na PiS. :) Zagłosujesz ze mną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed wyborami należy sie rozliczyc ,1-gdzie sa pieniądze z OFE 160 mld które kamysz  wraz platformiarzami zagarnęli.Piniądze te pochodziły od ludu pracujacego a były zbierane na wczasy pod palmami jak to tuskowina obiecał.Nigdy wiecej nie zagłosuje na PSL.Zeszlo do dna i kopie sie teraz w mule. Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POst-KOmuno sztandar wyprowadzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie lubelscy członkowie filaru koalicji KE zamiast standardów europejskich wprowadzają w Kozim Grodzie zwyczaje jak z kolonialnej Afryki - najpierw w interesie zaprzyjaźnionego geszefciarza organizują pseudo-referendum, a następnie - kiedy wyniki diametralnie rozmijają się z ich oczekiwaniami - nabierają wody w usta i zachowują się tak, jak gdyby plebiscyt w ogóle nie miał miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im dłużej będzie trwał strajk nauczycieli tym większe poparcie będzie rosło PISowi. W Polsce wszystko jest na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
johny wolker johny wolker kra kra kra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...