Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcy mogą zgłosić się do dyskusji na posiedzeniu Rady Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2019 r. o 09:04 Powrót do artykułu
... ale czy ich zdanie nie zostanie potraktowane jak... referendum ws Górek Czechowskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z Górkami więcej na Żuka nie zagłosuję. To co teraz robi nie jest zgodne z tym co przedstawił w kampani. Czuję się oszukany.Cas na emeryturę Szanowny Panie. Zastanawiam się też które ugrupowanie popiera Prezydenta i na nich też nie zagłosuję w najbliższych jesiennych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale czy ich zdanie nie zostanie potraktowane jak... referendum ws Górek Czechowskich?
 sPOkojnie. POnoć pierwszych 15 zgłoszeń "przypadkiem" POchodzi od starannie wyselekcjonowanych zuko-jarząbków, którzy będą składać serdeczne POdziękowania za 8,5 roku wspaniałego dewelo-rozwoju, a może nawet zaśpiewają naszemu gosPOdarzowi piosnkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale czy ich zdanie nie zostanie potraktowane jak... referendum ws Górek Czechowskich?
 Przedstawienie własnego zdnia to nie jego narzucanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górki to nic ciekawego, stworzą park to dopiero zaczną tam masowo ludzie przychodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste jest , iż to co teraz się dzieje, w tej rzekomej obronie górek, to obrona ALE po pierwsze swojego widoku z okna na góreczki oraz a moze i przede wszystkim kampania polityczna kilku Panów, jak pana Cegły z Nowoczesnej, pana Filipowicz z list PISu (zawsze startuje do rady miasta, szkoda,że nigdy się nie dostał) i pana Gorczycy....nie wiem z której partii jest akurat tenże Pan, chyba z partii Biedronia... może ktoś podpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis już autokary zamówił na radę miasta???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była szansa na park za złotówkę, chyba propozycja jest nadal na stole, natomiast skoro tak mało mieszkańców wzieło udział w referendum, teraz za nas rada niech podejmie ten pomysł i zagłosuje ZA budową parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaledwie dwoje radnych sejmiku zabrało głos podczas debaty nad raportem o stanie województwa lubelskiego. W dyskusji mogli wziąć udział także mieszkańcy, ale w tym przypadku chętnych do zabrania głosu nie było. "Obrońców" tam nie bylo, leżeli pod ratuszem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były konsultacje, były spotkania ws. górek. Widać ,że nie chodziłeś na te spotkania, ja byłam nie raz, tylko w necie wypisujesz bzdury. Obrońcy górek też organizowali spotkania, rozmów merytorycznych było wiele. To mieszkańcy pokazali niestety, iż temat górek czechowskich ich nie interesuje, dlatego nie wzieli udziału w referendum, a szkoda, bo byłaby klarowna decyzja. Teraz pisanie na forach,ze nkt nie bierze pod uwage zdania mieszkańców jest mówieniem nieprawdy. Prezydent musiał sam zadecydować ws. gorek aby nie blokować uchwalenia całego studium, a to nie tylko górki. Ja akurat się cieszę, ze będzie park ponad 75 hektarów i tłumy mieszkańców w tym parku, zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat górki to polityka w tle. Pamiętam jak w ratuszu były spotkania i konsultacje ws górek to wtedy PIS zaprosił i zachęcał wrecz swoich „wyznawców” aby przychodzili na spotkania robiąc sztuczny tłum( a wiem to, bo kumpla spotkałem i mi sie przyznał,ze górki go nie obchodzą ale ma robić za sztuczny tłum przeciwników zabudowy górek), to polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy wypisujecie. TBV odda miastu 75 ha pod park za złotówkę. I mamy się cieszyć? Przecież to dla TBV świetny interes - po pierwsze nie będzie ponosić kosztów utrzymania parku (koszenie trawy, dosadzanie roślin, etc.), a po drugie zaoszczędzi na podatku od nieruchomości - najniższa stawka podatku od gruntów w Lublinie to 48 groszy za 1 m2 - czyli roczna oszczędność TBV (a strata dla miasta) to min. 360.000,00 zł. I z tego mamy się cieszyć?? I ten park w dolinach wciśnięty pomiędzy blokowiska na wysoczyznach. Skoro już prezydent Żuk jest taki dobry to niech TBV zorganizuje park i ma w utrzymaniu przez cały czas płacąc równocześnie podatek od nieruchomości. Co to dla nich skoro i tak zarobią niebotyczne pieniądze na mieszkaniówce dozwolonej planem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30% terenu pod zabudowę a na 75% park naturalistyczny - to uczciwa propozycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się skoordynowali.tylko żuk ogłosił swoją skandaliczną decyzję ruszyla cala grupa trolli ktora nastukala jz z3000 . Tylko po to aby sworzyć wrażenie przeciwwagi opinni. Tak naprawde to wymiana agencja- mieszkancy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastolatka strajkująca pod sejmem została wyśmiana przez posła PISu, tak rząd pis walczy o klimat w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz górki to toaleta psów z Czechowa, sprzątać po pupilkach nie trzeba to wyprowadzają tam. Poza tym co chwila ktoś śmieci podrzuci. Czy trawę i krzaki podpali. Uporządkować, zamontować nawet monitoring i czekać na park, ja jestem za budową parku, piękne tereny, teraz nieużytki jedynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górki to nic ciekawego, stworzą park to dopiero zaczną tam masowo ludzie przychodzić
 Masowe to na górkach są groby z czasów II wojny i późniejszych, ofiar NKWD To jeden z głównych powodów, oprócz ochrony przyrody, dla których górki musza pozostać niezabudowane. To wielkie cmentarzysko wojenne.  Co dla nas i Lublina w przyszłości dla naszych wnuków  równie istotne to od lat miejskie płuca, rezerwuar wody, filtr zanieczyszczeń powietrza i ważny w skali miasta klin nawietrzajacy.   Nie muszą wcale tam przebywać tłumy, żeby tak jak teraz był to bardzo ważny i co dziennie pracujący dla nas Ekosystem.  Deweloper to bardzo dobrze wie bo pisali o tym wszystkim nawet wynajęci przez niego specjaliści z firmy EKOID. Ale się nie przyzna bo to mu totalnie nie na rękę. Jego trolle z agencji oczerniające mieszkańców nie są w stanie nawet tego ogarnąć.  Wiedza to wszystko świetnie nasi Radni i Prezydent. Ale z niewiadomej przyczyny brnie dalej w zaparte i kpi sobie z nas i naszego zdrowia.  Czyżby taki dług wdzięczności za wygrane wybory? Czy coś więcej? Czy się kiedyś dowiemy, dlaczego tak nas lekceważy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...