Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marurkowa na 1

Utworzony przez Paweł, 23 sierpnia 2011 r. o 12:14
Tragedia, nie głosuje na PIS, jak widze tą kobietę w Chełmie (Beata Mazurek) to nie mogę. Niedobrze się robi, co ona zrobiła dla regionu. Moze ktoś napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa wybory do Sejmu a nie do sejmiku województwa. Podstawowa różnica przez wiekszość tuskomatołków nie zauważana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Tragedia, nie głosuje na PIS, jak widze tą kobietę w Chełmie (Beata Mazurek) to nie mogę. Niedobrze się robi, co ona zrobiła dla regionu. Moze ktoś napisze.
niedobrze mi sie robi od takich komentarzy,kazdy kto umie czytac i słuchac takich bzdur by nie pisał ;odsyłam do strony sejmowej tam są wszystkie informacje na temat tego co mówiła i o co zabiegała Mazurek;a głosu takiego gościa który nic nie wie,to ja jako zwolennik PiS naet bym nie chciał;fuj... : :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...