Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Piotrowski: PiS to ja

Utworzony przez Grzegorz, 25 kwietnia 2014 r. o 16:21
Członkowie i działacze PIS na Lubelszczyżnie poprą w wyborach do Europarlamentu swojego serdecznego przyjaciela-Michała Kamińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wiele lepsza kandydatura od jedynki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski zorganizował z Żukiem i Hetmanem w Brukseli wystawę fotograficzną "Lubelskie – okno na wschód i zachód Europy"(wystawa okazała się prawdziwym hitem, Bruksela już się "zapisała" na kolejną taką "imprezę"), organizuje bal charytatywny którego dochód idzie na domy dziecka w lubelskim, jego stowarzyszenie sponsoruje stypendia dla zdolnej młodzieży, zaprosił do PE ponad 700 gości głównie z lubelskiego(laureaci olimpiad, nauczyciele, studenci, działacze społeczni, przedstawiciele kultury i sztuki czy przedstawiciele mediów, nauki i biznesu), organizuje konkurs na unijne absurdy a także konkursy dla maturzystów. A co zrobił Paruch? Niech ktoś wymieni choć jedną inicjatywę tego wspaniałego wąsatego teoretyka. Przebił się do mediów bezpardonową krytyką Piotrowskiego i to jest jego jedyny pomysł na przyciągnięcie wyborców. Żenada straszna i tyle.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głosowaniach to maszynka może brać udział. Zresztą za obecność na głosowaniu jest dieta, to i nie dziwne, że pan Piotrowski się zjawiał.  Ja znam parę lepszych kryteriów. Na przykład liczba przygotowanych projektów uchwał. Na przykład kontakt z wyborcami (biuro w Janowie trudno zastać otwarte). Bycie na głosowaniach to jest obowiązek posła, i chwalić się tym jako czymś wyjątkowym to naprawdę trochę wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie profesor Piotrowski to jedynka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak wodny bardzo dobry pomysł, prof.Paruch niestety od samego początku sypie ogólnikami typu "na Lubelszczyźnie trzeba budować dobre drogi". Prof. Piotrowski doświadczony, 10 lat w PE, widać gołym okiem że ma do zaproponowania więcej niż prof. Paruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie mój kandydat i na niego zagłosuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypisowskie media zarzucają M.Piotrowskiemu, że jest euroleserem, szkoda tylko, że w dwóch ostatnich kadencjach gość ma frekwencję na głosowaniach odpowiednio 97% i 95%.  Dla porównania Michał Kamiński ma 59%, ale o tym oczywiście nikt nie wspomina!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze wygra bo na prawde sensownie gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głosowaniach to maszynka może brać udział. Zresztą za obecność na głosowaniu jest dieta, to i nie dziwne, że pan Piotrowski się zjawiał.  Ja znam parę lepszych kryteriów. Na przykład liczba przygotowanych projektów uchwał. Na przykład kontakt z wyborcami (biuro w Janowie trudno zastać otwarte). Bycie na głosowaniach to jest obowiązek posła, i chwalić się tym jako czymś wyjątkowym to naprawdę trochę wstyd.
Pieprzycie Hipolicie. Biuro w Janowie funkcjonuje doskonale i jest czynne cztery dni w tygodniu. Zawsze ktoś tam przebywa. Być może pomyliłeś biuro Profesora i biurami innych ugrupowań znajdujących sie w Domu Rzemiosła. Poza szyldami to tam zastać kogoś to jak wygrać w totka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wg mnie podczas wyborów do europarlamentu czynnikiem kluczowym przy wyborze kandydata powinno być doświadczenie i tutaj numer dwa na liście PiS nie ma sobie równych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od podstaw który kandydat oprócz w/w Mirosława Piotrowskiego zna języki obce??? bo pchanie się do Brukseli ze znajomością czeskiego nazwałbym czeskim filmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wg mnie podczas wyborów do europarlamentu czynnikiem kluczowym przy wyborze kandydata powinno być doświadczenie i tutaj numer dwa na liście PiS nie ma sobie równych
  Zgadzam się z kolegą/koleżanką doświadczenie jest bardzo ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego doświadczenie w PE może dużo dać Lubelszczyźnie, jak widać nie tylko obiecuje ale też działa. E40 to szansa na nowe miejsca pracy.Sporo tez ma sie dziac niedługo w sprawie lubelskiego węgla. Laik pokroju Parucha moze sobie po prostu w PE nie poradzić także pierwsze 2 lata nie wróży sukcesu, w załatwianiu spraw nie przyda się też znajomość czeskiego:) Słaby kandydat to Piotrowski powinien być jedynką pis po prostu na to zasługuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od podstaw który kandydat oprócz w/w Mirosława Piotrowskiego zna języki obce??? bo pchanie się do Brukseli ze znajomością czeskiego nazwałbym czeskim filmem
  Niestety na oficjalnej prezentacji kandydatów PiS prócz   profesora Piotrowskiego niewielu błysnęło znajomością języka   angielskiego. Większość się wykręcała i można podejrzewać, że   dopiero zaczynają naukę języków heh wstyd nie wiem jak oni   chcą sobie poradzić tam na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Piotrowski zorganizował z Żukiem i Hetmanem w Brukseli wystawę fotograficzną "Lubelskie – okno na wschód i zachód Europy"(wystawa okazała się prawdziwym hitem, Bruksela już się "zapisała" na kolejną taką "imprezę"), organizuje bal charytatywny którego dochód idzie na domy dziecka w lubelskim, jego stowarzyszenie sponsoruje stypendia dla zdolnej młodzieży, zaprosił do PE ponad 700 gości głównie z lubelskiego(laureaci olimpiad, nauczyciele, studenci, działacze społeczni, przedstawiciele kultury i sztuki czy przedstawiciele mediów, nauki i biznesu), organizuje konkurs na unijne absurdy a także konkursy dla maturzystów. A co zrobił Paruch? Niech ktoś wymieni choć jedną inicjatywę tego wspaniałego wąsatego teoretyka. Przebił się do mediów bezpardonową krytyką Piotrowskiego i to jest jego jedyny pomysł na przyciągnięcie wyborców. Żenada straszna i tyle.    
  czyli coś tam na miejscu działa nasz profesor bardzo dobrze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski lubi cytryny a Paruch woli gejfruty Ja tam zdecydowanie wolę soczyste cytryny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zwolennikiem PiSu ale mojego głosu nie dostanie. Albo się jest w PiSie albo się w nim nie jest a nie podszywa się jak jakiś lis. Nie bój sie ludzie niedługo Cię ocenią za takie podejście. Sympatyk ciekawe podejście startować TAK być już NIE. Gdzie te biura poselskie? jakoś nie widziałem. Za to teraz reklam od gromu chyba troszkę się przestraszył, że może się nie dostać ale spokojnie ludzie takimi baranami nie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doświadczony a to ważne, o wiele lepszy pod każdym względem od jedynki, ja zagłosuję właśnie na Piotrowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypisowskie media zarzucają M.Piotrowskiemu, że jest euroleserem, szkoda tylko, że w dwóch ostatnich kadencjach gość ma frekwencję na głosowaniach odpowiednio 97% i 95%.  Dla porównania Michał Kamiński ma 59%, ale o tym oczywiście nikt nie wspomina!!!!!
  Spokojnie bez nerwów - wyborcy wszystko widzą, profesor Mirosław Piotrowski to dobry merytorycznie przygotowany do pełnienia mandatu kandydat i raczej spokojnie się dostanie mimo tej GWnianej nagonki na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...